Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

стаття та фото у британській газеті

- хтось вірить, що сабаков це зробить?

"Цапів-відбувайлів" мусить знайти. Аби що він не планує "затриматись" на своїй посаді.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

стаття та фото у британській газеті

обличчя кілерів, що працювали на майдані.

А чому фото не з українського суду? Чи з точки зору керівництва натовпу набагато вигідніше пафосно кричати про Небесну Сотню? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американское издание The Daily beast опубликовало эксклюзивное фото снайперов, которые расстреливали демонстрантов на Майдане и улице Институтской 20 февраля.

"Фотографии и 90 гигабайт видеоматериалов предоставили убедительные доказательства, что бойня на Майдане была действительно совершена по заказу пророссийского режима Януковича... Но это не помешало Кремлю организовать свой собственный рассказ о событиях", - отмечает издание

На фотографиях, датированных утром 20 февраля, во дворе здания СБУ на улице Владимирской собрались бойцы спецподразделения "Альфа", экипированные бронежилетами, шлемами и снайперскими винтовками. На руках у них желтые повязки, а перед тем как выйти с территории штаб-квартиры СБУ, они надевают балаклавы.

Издание связывает бойцов "Альфы", участвовавших в расстреле участников Майдана, с российскими спецслужбами. "Источник в разведке США сообщил изданию, что "с момента распада СССР западные спецслужбы рассматривали Украину как территорию ФСБ". Российские спецслужбы тренировали подразделения "Альфы", - сообщает американское издание.

це до попереднього повідомлення. у америкосів є матеріали, а у наших не має?

ню-ню...

А чому фото не з українського суду? Чи з точки зору керівництва натовпу набагато вигідніше пафосно кричати про Небесну Сотню?

друже, я чесно незрозумів, що ти питаєш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друже, я чесно незрозумів, що ти питаєш))

Я про те, що зі сцени п*здять "много но дурного".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я про те, що зі сцени п*здять "много но дурного".

ну так вистачить, це таке правосуддя.

ще сабаков в ФБ щось напише й досить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нацбанк випустив медаль, присвячену Небесній сотні

Національний банк підтримав ініціативу громадськості та випустив пам’ятну медаль "Небесна сотня на варті".

Пам’ятну медаль "Небесна сотня на варті" виготовлено з нейзильберу, якість карбування – "спеціальний анциркулейтед", маса – 16,54 г, діаметр – 35,0 мм, тираж – до 100 000 штук, йдеться на сайті організації.

Коштуватиме пам’ятна медаль 20 гривень (у сувенірній упаковці – 30 гривень).

На аверсі медалі зображено архангела Михаїла в оточенні українського орнаменту; під ним написи: "Мамочко, вибач за чорну хустину, за те, що віднині будеш сама. Тебе я любив і любив Україну, вона, як і ти, була в мене одна." та "Героям слава!".

На реверсі – герої подій українського Майдану на барикаді, один із яких тримає синьо-жовтий Державний Прапор України (використано тамподрук); угорі напис "Небесна сотня на варті"; унизу рік карбування – 2014.

Вірш-реквієм "Мамо, не плач. Я повернусь весною…", рядки якого розміщено на аверсі медалі, неодноразово звучав зі сцени Майдану. Автор твору – поетеса Оксана Максимишин-Корабель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стаття та фото у американській газеті

обличчя кілерів, що працювали на майдані.

а взагалі мають сісти й понести відповідальність сотні ментів - хтось вірить, що сабаков це зробить?

З "Беркуту" хтось сів ??? Половина в міліції ще і досі працює... і в Луцьу також...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як же ж важко їм звикати бути простими смертними...

http://youtu.be/0moqP-NlUzE

певно, сильно поспішають рятувати світ, супермени новозроблені, бл...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене цей сюжет викликав таке обурення, що ппц. При ВФЯ я їхав машиною по Києву з Оболоні і так само стояв та пропускав "овоча". А тепер цих? На Інститутській на мосту висіть плакат "Ні кортежам!". Фіга там!! Кортежі як явище - не викорінюється, як бачимо. Так і хочеться вийти з машини і биткою я-а-а-а-ак у@бати. Ну дістали!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене цей сюжет викликав таке обурення, що ппц. При ВФЯ я їхав машиною по Києву з Оболоні і так само стояв та пропускав "овоча". А тепер цих? На Інститутській на мосту висіть плакат "Ні кортежам!". Фіга там!! Кортежі як явище - не викорінюється, як бачимо. Так і хочеться вийти з машини і биткою я-а-а-а-ак у@бати. Ну дістали!!!!

При можливості як мінімум не пропущу. Хай штрафують.

А потім хай говорять, що за цб з інфартом іхало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є президент, прем'єр, спікер і ще з 15 міністрів...

Лише їх кортежі катаючись весь день по Києві можуть створити транспортний колапс в столиці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене цей сюжет викликав таке обурення, що ппц. При ВФЯ я їхав машиною по Києву з Оболоні і так само стояв та пропускав "овоча". А тепер цих? На Інститутській на мосту висіть плакат "Ні кортежам!". Фіга там!! Кортежі як явище - не викорінюється, як бачимо. Так і хочеться вийти з машини і биткою я-а-а-а-ак у@бати. Ну дістали!!!!

Треба до Києва покликати тих хлопців, що Кулювлоб з ..емм..ВОНАю? ВОНЕю? коротше, з Юлькою притримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене цей сюжет викликав таке обурення, що ппц. При ВФЯ я їхав машиною по Києву з Оболоні і так само стояв та пропускав "овоча". А тепер цих? На Інститутській на мосту висіть плакат "Ні кортежам!". Фіга там!! Кортежі як явище - не викорінюється, як бачимо. Так і хочеться вийти з машини і биткою я-а-а-а-ак у@бати. Ну дістали!!!!

Треба до Києва покликати тих хлопців, що Кулювлоб з ..емм..ВОНАю? ВОНЕю? коротше, з Юлькою притримали.

А самим приїхати? Чи все Робін Гуда чекаєте? Вийдіть з биткою. Зараз вам за це ніхто нічого не посміє зробити. А будемо далі сидіти, соплі жувати - обнагліють. Тоді вже буде небезпечно навіть про битку подумати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А самим приїхати? Чи все Робін Гуда чекаєте? Вийдіть з биткою. Зараз вам за це ніхто нічого не посміє зробити. А будемо далі сидіти, соплі жувати - обнагліють. Тоді вже буде небезпечно навіть про битку подумати

Я вже не раз, пані, і людей на перехід завертав, і чуть під колеса не кидався, коли нахабно переходив дорогу по переходу. Мав би більше часу, декількох однодумців та працівника ДАІ під боком (або права відповідні) то мабуть був би вже біля 5 школи. Тут на місці порядок наводити треба, Автомайдан он нещодавно відхрестився від дайців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас біля 5-ї школи постійний бардак, часто - густо водії не реагують навіть на світлофор. Як би не робота, я би з радістю приєднався до виховної роботи. Колись там прямо на переході ледь не збили мою дружину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваков болезненно отреагировал на информацию в СМИ о своем кортеже

Журналистов назвал "обслуживающими" и послал их в известном направлении

099f021ad6a4303e318d9c17d7_49510547.jpg

Авакову не понравилось, что его поймали "на горячем".

■ 1 апреля | 4:06

В ответ на сюжет телеканала 1+1 о том, что он передвигается по Киеву в кортеже и со значительным превышением скорости, министр внутренних дел Арсен Аваков отреагировал политическо-призывным постом на своей страничке в Facebook.

"Когда за несколько дней становишься ключевой проблемой для ряда олигархическо-коррупционных групп, начиная от газовых баронов РУЭ, едапсов, нефтяных императоров курченок и их покровителей - будь готов ко всему.

Когда бывшие властители страны исчерпали силы препятствовать реальному обнародованию схем принятия решений по массовым убийствам людей - будь готов ко всему", - пишет министр.

Он не отрицает самого факта кортежно-скоростного проезда по пригороду и столице, но утверждает, что делает это ради борьбы с коррупцией и последствиями "трудов" прошлой власти. "Ведь гепы, оплоты, ставицкие с 42кг золота - мелкие жулики, когда речь идет о миллиардах - никто не собирается церемониться. Поэтому и езжу "со скоростью 180", - заявляет Аваков.

Особой чести удостоились представители СМИ или как их называет сам министр "заточенная честная пресса". "Журналисты, вы подлинно считаете допустимой свою такую позицию обслуживающих?! Тогда не рядитесь в одежды нормальных - пишите жестче - чего уж стыдится - ехал мол 380, регулярно убивает людей, купается в роскоши и по ночам возносит песни к Вельзувелу", - такой вот пассаж.

Ну а потом и вовсе переходит на понятный всем и каждому язык: "Да и с этими - ладно, *** с ними".

После такого Аваков взывает к гражданской поддержке, так как в одиночку, считает глава министерства с десятками тысяч подчиненных, невозможно победить "многолетне взращённую коррупционную гидру".

В конце эмоционального поста Арсен Аваков разъясняет, почему так болезненно отреагировал на информацию в СМИ. "Для тех кто в танке - я не про наезды на меня, не про угрозы смертью и не про возможную отставку. Жизнь научила быть твердым и не жаловаться. Я про суть процессов. Не поймем сейчас - потом опять наплачемся", - делает вывод министр.

http://vesti.ua/kiev/45310-avakov-boleznenno-otreagiroval-na-informaciju-v-smi-o-svoem-kortezhe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авакову не понравилось, что его поймали "на горячем".

сабаков такий сабаков...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повнометражний фільм "Ціна демократії"

r0svy.jpg

Документальні кадри в хронологічній послідовності відновлюють події українського Євромайдану з листопада 2013 по лютий 2014, починаючи з мирної демонстрації студентів і закінчуючи поваленням режиму Януковича.

Скачати можна ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МВС: Генпрокуратура не підозрює Асавелюка у причетності до розстрілу на Інститутський

Станом на 1 квітня сумнозвісний снайпер Сергій Асавелюк не отримував повідомлення про підозру у вчиненні протиправних дій з боку слідства ГПУ Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ з громадської безпеки Сергій Яровий.

"На численні запити до МВС про участь полковника Асавелюка у розстрілі протестувальників на Майдані, хочу повідомити, що в період з 18 по 21 лютого полковник Асавелюк дійсно був начальником відділу координації в управлінні бойової та спеціальної підготовки внутрішніх військ МВС України. В ході розслідування Генеральною прокуратурою України участі співробітників міліції в операції, яка призвела до численних жертв, полковник Асавелюк пройшов перевірку, у рамках розслідування він був опитаний слідчими ГПУ. На сьогоднішній день Сергій Асавелюк не отримував повідомлення про підозру у вчиненні протиправних дій з боку слідства ГПУ", - заявив Яровий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивитись всім. Багато вже забули, або думають що інші забули що відбувалось насправді. Фільм нагадає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже ригати хочеться від аваківського "работаем". Де ж він, блін, був, коли криcи риги втікали з країни, коли в Криму гобліни починали робити переворот.

І саме цікаве - Майдан же ж не підтримав його кандидатуру.... а Слова Хмари виявились пророчими....

"Закулісні кулуари приводять до того, що нам сьогодні запропонували на посаду міністра надзвичайно важливої структури, завдання якої забезпечити внутрішню безпеку в державі, я маю на увазі міністра МВС України, я хочу з усією відповідальністю заявити, що Арсен Аваков абсолютно не відповідає тій посаді. В нього немає ні професіоналізму, ні тих моральних і професійних якостей, для того, щоб успішно керувати такою важливою, важкою і відповідальною структурою. Якщо ми це проковтнемо, то завтра будемо пожинати плоди", - сказав Хмара.Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене пазлик склався. Пацанчики, хто зараз при владі? БЮТ, причому на халяву! Чи виграє Вана вибори - Ні! Отже що потрібно зробити? Зірвати вибори і спіхнути все на проіскі Крємля, і хоч сучий кремль доброго слова не вартий, але тут ініціатива йде від БЮТу.

Це ВАНА в дії.

Зараз Авакав відверто провокує суспільство, відверто плює в обличчя, ще й насміхається. З активістів роблять ОЗУ, бандформування, яких потрібно стріляти, саджати. Це все ВАНА, бо сабаков - чмо кончєне і на такі речі не здатний, тільки якщо ВАНА кришує.

От вам в вбивство Сашка Білого, от вам і призначення в МВС Волині і Львова і сепаратісти нєпанятнай національності. В.О.-влада відверто провокує суспільство, щоб дати змогу ВАНІ саботнути вибори і не дати Пороху і компані прийти до влади.

Наша задача зараз це усвідомити і виробити стратегію, як жити далі. ВАНА не проти і розвалити цю країну, якщо влада не її. Потрібно якось дотягнути до виборів, щоб суспільство не збунтувалось, ніяких радикальних кроків до виборів, а далі всі одіози щезнуть як роса на сонці, або принаймі заникаються:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден зараз або зносити Авакова і збережений силовий апарат для оної, або голосувати проти неї і проштовхнути в 2-й нормальних кандидатів.

Зараз важко прорахувати кращий варіант, але щось підказує, що ВАНА використає апарат для знесення всього опозиціїного, до її цілі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...