Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Ніколи в житті не вважайте треиторію України поганими активами! Спробуйте це сказати українцям, що живуть у тих регіонах, і спробуйте це сказати їм в очі...

Блін, на жаль не можу мінуснути, за таке мерзоття що написано у цитаті.

Українці є скрізь, в т.ч на кубані . Чому не захищаєш землі великої України ? А як же зелений клин? Там багато осіб з українським корінням. Треба вводити обмежений військовий контингент.

Кубань все ж таки не територія України і якщо туди ввести війська, як ви пропонуєте, то ми станемо інтервентами. Нам чужого не потрібно, але на територію України чужинцям зась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Крим при правильному підході взує і Турцію і Єгипет. Головне, щоб інвестор нормальний прийшов і правила гри були прозорі. Тому я проти того, щоб Крим віддавати, треба дивитись на перспективу. Але, вже до спокійного життя при любих разкладах він не скоро вернеться, якщо взагалі вернеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не вернеться він, так як ціни з кожним роком луплять грандіозні, ставлять як до гамна, коли спілкуєшся рідною мовою - починають кричати,щоб говорив на кацапській, бо це їх "язык".

та ж болгарія на 2 неділі буде вигідніше,чим у тому Криму,де тебе ненавидять, де бабульки займають пляж кінувши полотенце ще з 6 ранку,а самі біля 10 приходять.

особисто я приїжджаю в Крим лише тому,що там проходить фестиваль "Сказочный Город".

Але за наші землі потрібно боротися, і я готовий поїхати і стати живим щитом перед тими найманцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому щось є. Я в Криму був один раз з дівчиною, коли вже був повнолітній. За два тижні потратили 2k$ і сказати, щоб капець як класно відпочили - це нічого не сказати. Простий відпочинок, нічого особливого. Я зарікся туди їхати. А от на 1.5k$ пару років назад на два тижні в Єгипет матнулись, то там і ali і через день якісь екскурсії, акваланги і т.д.. Зовсім інше. Але все одно, Крим можна зробити дуже гарним місцем, на це тільки треба час та кошти. Дуже погано, що там інфраструктура на нулі, але це в першу чергу із-за того, що бюджет Криму розкрадали роками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Связались с активистами из Севастополя, которые опекают наших военных на Бельбеке:

Спасибо за Вашу поддержку!

На самом, деле Бельбек и большинство частей мы уже обеспечиваем, с доставкой в крым чего бы то ни было из других областей есть реальные сложности, поэтому в основном покупаем здесь на месте. Благодаря ребятам и майдановского госпиталя - вчера полностью обеспечили часть медикаментами на всякий случай, есть стрим камера которая онлайн показывает КП (http://ukrstream.tv/...15#.UxzEnGJlXA-) единственное чего реально уходит много так это денег. Наш призыв о помощи военным через все возможные связи и контакты мы донесли до Турчинова и им выделили 125 млн грн разовой финансовой помощи. То на что деньги нужны - это на листовки и прочую агитку, в попытке донести до людей все те проблемы которые они получат в случае присоединения к рф. Если у Вас есть такое желание и возможности то на это собираю деньги непосредственно я. карта привата 4149 6050 5126 4034 джамаль михаил. Помимо этого есть группа Севастопопль SOS в ФБ, это тоже очень адекватные наши ребята, их координаты есть на страничке группы. Иван Клипа или Эльдар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому щось є. Я в Криму був один раз з дівчиною, коли вже був повнолітній. За два тижні потратили 2k$ і сказати, щоб капець як класно відпочили - це нічого не сказати. Простий відпочинок, нічого особливого. Я зарікся туди їхати. А от на 1.5k$ пару років назад на два тижні в Єгипет матнулись, то там і ali і через день якісь екскурсії, акваланги і т.д.. Зовсім інше. Але все одно, Крим можна зробити дуже гарним місцем, на це тільки треба час та кошти. Дуже погано, що там інфраструктура на нулі, але це в першу чергу із-за того, що бюджет Криму розкрадали роками.

Кожному свій відпочинок. Я люблю Крим. Мені не потрібна інфраструктура, готелі і басейни. Крим цікавий своєю історією, кліматом, морем. Я люблю дикі пляжі з камінням а не з брудним піском і шезлонгами. В Турції і Єгипті не був, якщо чесно не дуже і хочу поки що. Але спробувати треба буде.

П.С. А от бидлуватих і хамовитих москалів, яких в Криму 90% я не дуже люблю, дуже вони злі і наглі. І як показує теперішній час, щей тупі. Хай би їхали собі в росію, цілували в засос путіна з леніним, а ми в Криму тим часом, наведемо порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи в житті не вважайте треиторію України поганими активами! Спробуйте це сказати українцям, що живуть у тих регіонах, і спробуйте це сказати їм в очі... Блін, на жаль не можу мінуснути, за таке мерзоття що написано у цитаті.

А ти з яких пір задєлався таким поцрєотом, кон'юктурщик? Де ти був 4 місяці назад, коли закликАв до тайожного союзу, до того щоб лягти під Росію всією Україною, не тільки Донбасом, але і Волинню? Коли в кожному пості виступав проти євроінтеграції? Чим ти відрізняєшся від Мірошниченка який спочатку тицяє "За" Харківські угоди а потім ллє крокодилячі сльози в прямому ефірі?

Ти пробував про це сказати в очі комусь, на Театральному майдані хоча б?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні донбас норм поцики кажу за донецьк погнали рашистів. А луганська, вже в глибокому тилу росії по суті, кордон з 3х сторін. Ну луганська як відділиться думаю сильно плакати не будем. Єдине що поганий прецендент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи в житті не вважайте треиторію України поганими активами! Спробуйте це сказати українцям, що живуть у тих регіонах, і спробуйте це сказати їм в очі... Блін, на жаль не можу мінуснути, за таке мерзоття що написано у цитаті.

А ти з яких пір задєлався таким поцрєотом, кон'юктурщик? Де ти був 4 місяці назад, коли закликАв до тайожного союзу, до того щоб лягти під Росію всією Україною, не тільки Донбасом, але і Волинню? Коли в кожному пості виступав проти євроінтеграції? Чим ти відрізняєшся від Мірошниченка який спочатку тицяє "За" Харківські угоди а потім ллє крокодилячі сльози в прямому ефірі?

Ти пробував про це сказати в очі комусь, на Театральному майдані хоча б?

Тому що побачив реальність! І якщо ти бачив її раніше то честь тобі і хвала!

Я ніколи раніше не думав, навіть у кошмарі не снилось, що країна, яку я вважав раніше своєю другою батьківщиною, може так підло вдарити у спину Україні. І якщо ти такий гуру це бачив то молодець!

Але це не є привід називати землі України поганими активами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що побачив реальність! І якщо ти бачив її раніше то честь тобі і хвала! Я ніколи раніше не думав, навіть у кошмарі не снилось, що країна, яку я вважав раніше своєю другою батьківщиною, може так підло вдарити у спину Україні. І якщо ти такий гуру це бачив то молодець! Але це не є привід називати землі України поганими активами!

А ти ніколи не задумувався над тим що ти практично один не помічав реальності? Ну не те що прям один, але при нашому західноукраїнському інформаційному просторі ти не помічав що Росія тільки і шукає приводу щоб вдарити в спину? Найдорожчий в Європі газ від дружньої Росії ти не помічав? А торгівельні війни? Тузлу?

То не мені "честь і хвала", бо таких як я море, то швидше тобі, бо ти нарешті прозрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клоуни це ті хто його випустив з країни і на рівному місці дав козирь путіноїдам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snouden, хотів би я, щоб ти був на місці тих клоунів й не випустив ялинковича...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так він втік через морський порт, наші його не випускали.

"благодаря патриотично настроенным офицерам" :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смак влади такий солодкий та приємний:

В Батькивщине считают, что президентские выборы 25 мая могут не состояться

"Регионал" предлагает провести выборы президента 7 декабря

Выбора Президента Украины, назначенный Радой на 25 мая, могут быть перенесены на более поздний срок или отменены.

Об этом сообщили источники в парламентской фракции "Батькивщины", пишет РБК-Украина

"Вероятность, что выборы Президента не состоятся 25 мая очень высока. Эти выборы зависят от ситуации в Крыму. Если ситуация в Крыму будет развиваться по крайне негативному для нас сценарию, то выборов Президента в обозримом будущем не будет вообще", - сказал один из собеседников.

Соответствующее мнение подтвердил и его коллега из "Батькивщины"."Выборы могут быть отменены", - сказал второй представитель "Батькивщины".

При этом, члены парламентской фракции "Батькивщины" не смогли пояснить, означает ли это, что и.о. Президента все время до выборов главы государства будет Александр Турчинов.

Источники во фракции Партии регионов также подтвердил слова депутатов от "Батькивщины".

"Сомнения в том, что 25 мая состоятся выборы Президента, настолько велики - и по политическим причинам, и по организационным, и по финансовым - что, скорее всего, Рада проголосует за отмену назначения выборов Президента на конец мая", - сказал регионал.

В то же время, стало известно, что в Верховной Раде зарегистрирован проект постановления о внесении изменений в постановление парламента «О самоустранении президента Украины от выполнения конституционных полномочий и назначении внеочередных выборов президента Украины» относительно переноса даты внеочередных выборов президента на 7 декабря 2014 года.

Соответствующий законопроект зарегистрировал народный депутат от Партии регионов Евгений Мураев.

Напомним, 22 февраля Верховная Рада приняла постановление об самоустранении президента Украины Виктора Януковича от выполнения конституционных обязанностей и назначила досрочные выборы президента на 25 мая 2014 года.

Як на мене, то попахує контрреволюцією. Цього я найбільше боявся. Крім того, чув, що Майдан буде стояти до виборів президента, які мають відбутися 25 травня 2014. А якщо, все ж таки, грудень 2014 р., то....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьківщина, Ю.В.,нічому не вчиться, мутки як система діяльності.так-так, далі винні противсіхи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьківщина, Ю.В.,нічому не вчиться, мутки як система діяльності.так-так, далі винні противсіхи...

Погоджуюсь, Толік. Породження тієї самої системи, що і ПР. Хочеться сказати в стилі Подерев'янського:
"Так взять і уєб.ать..."
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контреволюція на носі???

В цьому, конкретному випадку, мені здається, що це звичайні бандюки під прикриттям Самооборони Майдану. Такі собі послідовники Сашка Білого.

Під час революції багато такої нечисті повилазило. Але такі особи як Кисельов і Ко можуть використовувати в своїй пропаганді на всі 100%. Я не веду мову, що такі випадки необхідно замовчувати. В жодному разі. Але те, що треба більш ретельно підходити до чистки власних лав - це факт. Це особи, які дискредитують саму ідею Майдану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А той же Жорновий (ой).На час Майдану,сотник "Ведмідь" ,мега крутим,міцним горішком був.Тут починають якісь мутки вилазити.Можливо все не так? Сам для себе не можу зрозуміти,розібратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось непоганий розклад по відкладенню/скасуванню виборів президента в травні цього року та про можливий привід війни зі сторони РФ/громадянської війни в Україні:

Медведчук розробив для Кремля план повернення Януковича

Або, що значно гірше, як розпочати війну, посилаючись на рішення українського суду

Як вже повідомило Еспресо.TV, 11 березня одразу з двох боків було розпочато підкоп під позачергові президентські вибори, призначені на 25 травня. З одного боку — в парламенті зареєстровано проект постанови про перенесення цих виборів на 7 грудня 2014 року. Цей проект вніс народний депутат від Партії регіонів Євгеній Мураєв, який вважається вихованцем екс-губернатора Харківщини Михайла Добкіна. На парламентських виборах 2012 року він був обраний народним депутатом в окрузі №181 на Харківщині — як стверджували представники опозиції, завдяки адмінресурсу Добкіна. Добкін, в свою чергу, давно вважався людиною близькою до Віктора Медведчука.

З іншого боку, Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відкрив провадження у справі про визнання неправомірними дій Верховної Ради щодо призначення на 25 травня 2014 року позачергових виборів президента і щодо покладення на Олександра Турчинова виконання обов'язків президента України. Про це повідомив газеті "Вести" донецький адвокат Володимир Оленцевич, який і подав позов до суду. За його словами, засідання суду призначене на 19 березня. Саме Оленцевич виступив з позовами про визнання незаконними указів Віктора Ющенка про присвоєння звання Герой України Степану Бандері та Роману Шухевичу. Ці позови були задоволені у квітні 2010 року Донецьким окружним адміністративним судом.

Оленцевич, як і газета "Вести", і як і Добкін з Мураєвим, відомі своєю промедведчуківською (тобто прокремлівською) орієнтацією. Але не менш важливим є те, що розгляд позову Оленцевича 19 березня здійснюватиме суддя ВАСУ Михайло Зайцев, який вважається креатурою Андрія Портнова, тобто теж орієнтується на Віктора Медведчука. Саме Зайцев очолював колегію суддів ВАСУ, яка у березні минулого року позбавила мандату народного депутата України Сергія Власенка — захисника й одного з найближчих соратників Юлії Тимошенко.

Крім того, як стало відомо Еспресо.TV, саме Зайцев розглядав адміністративну справу про усунення недоліків у постанові Верховної Ради від 24 лютого 2014 року «Про реагування на факти порушення суддями Конституційного Суду України присяги судді» і відклав розгляд цієї справи до 28 березня з процедурних міркувань. Як відомо, цією постановою було достроково припинено повноваження та звільнено суддів КСУ Анатолія Головіна, Михайла Колоса, Марію Маркуш, В'ячеслава Овчаренка, Олександра Пасенюка. При потребі, ця справа може бути доволі легко реанімована (потрібно, щоб звільнені судді написали відповідні заяви, що позивач діє в їхніх інтересах). І тоді, рішення буде дуже легко спрогнозувати.

План повернення у президентське крісло Віктора Януковича, розроблений Медведчуком для Кремля, передбачає, що 19 березня буде прийняте рішення про незаконність усунення Януковича і призначення Турчинова в.о Президента. Тобто, він, по суті має скасувати постанову Верховної Ради «Про самоусунення Президента України від виконання конституційних повноважень та призначення позачергових виборів Президента України» і від 23 лютого «Про покладення на Голову Верховної Ради України виконання обов’язків Президента України згідно із статтею 112 Конституції України».

Після 19 березня, якщо суд визнає постанову парламента незаконною, в Раді розпочнуться довгі політичні баталії. Власне, для цього вже зараз зареєстрована постанова Мураєва про перенесення виборів Президента на грудень. Саме тому, Партія регіонів перенесла свій з'їзд на 22 березня. Саме тому Російська Федерація вирішила розглядати закон про приєднання Криму 21 березня (Янукович, як "легітимний Президент" благословить рішення Криму про самовизначення). Більше того, сьогоднішня заява Януковича, що США не мають права надавати допомогу незаконній владі - пов'язана саме з майбутнім рішенням українського суду. Наступним рішенням, Вищий адмінсуд може поновити і суддів Конституційного суду, які відразу ж візьмуться за питання про неконституційність дій нинішньої влади.

Власне, саме для того, щоб дати старт цьому плану, й відбулася 11 березня прес-конференція Януковича, де він заявив: «Як тільки буде можливість, рано чи пізно — а скоріше рано, — я повернуся до Києва». ГПУ називає цю прес-конференцією провокацією, але Кремль використовує Януковича не просто як провокатора, а як інструмент у поваленні нинішньої української влади.

Рішення українських судів має стати козирем росіян і перед світом - вони зможуть завжди прикриватися не словами маріонетки Януковича, а рішенням Вишого адміністративного та Конституційного судів України.

Чи можна цьому зарадити? Безумовно так. Але для цього, потрібно приймати дуже швидкі політичні рішення. В тому числі - терміново розпустити Вищий адмінсуд, або хоча б усунути Зайцева і Ко від виконання обов"язків та призначити нових членів Конституційного суду. Це ускладнить схему Портнова-Медведчука і дасть можливість виграти час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...