Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Отже Україна очолила світовий рейтинг рівня інфляції. Тут вже неодноразово говорилось "хто як не вони?",  "хтось би зміг краще?" Та хто б не прийшов, гірше б не було. Дурне діло не хитре і доводити країну до пі...дєца не так складно як здається. Колосальна інфляція наслідок швидкого колосального збагачення при допомозі друкарського станка, через рефінансування і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь


 

18 хвилин тому, case_l сказано:

Зато нам кредити дають - осе вже успіх :)

кому це "нам"? Дають не "нам" а "їм", а віддавати прийдется таки нам або нашим дітям.......офігенний успіх...був-би, коли б вони йшли на щось путнє , а не осідали в кишенях олігаторів
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, VovkleV сказано:


 

кому це "нам"? Дають не "нам" а "їм", а віддавати прийдется таки нам або нашим дітям.......офігенний успіх...був-би, коли б вони йшли на щось путнє , а не осідали в кишенях олігаторів
 

Є якісь цифри по кишенях ? Тільки , реальні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і навздогін, сьогодні вирішив зайти на сайт ord-ua.com, а там трохи настрій підпсувався. Вася очень хочет... Сайт вже невідомо кого, а колись за Янука рубав дуже сильно. Зараз на ньому зливаються всякі внутрішні розборки в силовиків і політиків, з яких досить гарно вимальовується сучасний стан справ. Ну і за Василем Грицаком стоїть Петрусик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

...лять, які ж ви боти кончені. За скільки маму рідну продали би?

Думаю вони себе вважають героями, які хоч і не в АТО зате воюють з путіним в мережі, помагаючи владі, яка відбудовує Україну. А отримуючи якісь кошти гонорово переводять їх на допомогу бійцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Навздогін до попереднього мого посту - попередній сюжет на ту ж тему. Ну і ще з останнього. Який дибіл там тітушок де побачив? Якби я там був (а була нагода), то й мене може за тітушку прийняли б? А хулі, я пацан крепкий, може хіба під курткою не видно було б

 

 

В ФБ і твіттері викладали фото з  пачками хлопців  приблизно одного віку  і  десь було віде з роздачею грошей . Напевне , на тістечка =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

...лять, які ж ви боти кончені. За скільки маму рідну продали би?

Може ви й "діамантових прокурорів" будете виправдовувати? То ж під керівництвом "гастролера" Сакварелідзе їх зловили на гарячому. І тепер хапуги в погонах всіляко стараються злити цю справу, в хід ідуть давно перевірені методи - посіяти недовіру до опонентів. Але чим більше гівна вони стараються вилити, тим більше переконання в правоті тих, кого так стараються очорнити. І тим більшає злість у людей, але на майдан вже не хочеться, хочеться лише взяти рушницю і пальнути в самозадоволену пихату морду хапуг прокурорських. Подивіться сюжет, нешановні боти, може щось побачите через зелень папірців, якими очі вам закривають, може хоч крихту правди почуєте крізь шелест купюр. Оцих *лядей покриває ніхто інший, як ваш улюбленець пеця, через свого ставленика. І казки про те, як Сакварелідзе "завалив" кадрову реформу прокуратуру, - це або для тупих, як ви, або для наївних і довірливих. Бо реформу завалили в першу чергу через те, що не підняли оклади (як то зробили для поліції), через те, що рішення по затвердженню переможців конкурсів ухвалював не Сакварелідзе, а самі-добре-знаєте-хто. Саме той, кого нещодавно один з ботів рекламував інфографікою, яку скліпали його ж посіпаки во хвалу свому покровителю. Цікаво, у кількість відкритих при ньому справ (з тої інфографіки) входять провадження по бійцях 51-ї бригади?
 

Справу цих прокурорів вже півтори роки вів касько якщо не помиляюсь. Бля півтора роки вести псраву де за словами Давіда є неспростовні дані що зловили на гарячому. На тому ж шустері касько питали що ти сцуко зробив за цей період. Відповідь нічого. І ніхто йому не заважав він сам нічого не робив. а тільки піарився на цій справі. ПОтім справу віддають Давіду і що? Він не явився ж на перше засідання. В мене питання до ойго компанії якого куя якщо є неспростовні дані ця справа так тупо хєриться може не через тист а бездарність?

А ти вумний був на конкурсі дивився онлайн трансляцію що ти звіздиж як затверджували і хто як неабрав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замість півроку написав півтора. Хоча касько показав "прохфесіоналізм" за йец час.

І ти не відповів про конкурс на посади в місцевих прокуратурах. ЧИ ти так аби папіз..ть.

 

Відповіді я так бачу не дочекаюсь. Те що ти написав як на мене галімий чос. Я приймав участь, попав в першу шістнадцятку, що означає що пройшов всі етапи, включаючи співбесіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, la20 сказал:

Я приймав участь, попав в першу шістнадцятку, що означає що пройшов всі етапи, включаючи співбесіди.

ще пару постів про переможну ходу в боротьбі зі злочинністю, прокуратури Шокіна й перша десятка не за горами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я хоч спробував і не сидів і не пиз..в що все куйово і нічого не міняється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

ну я хоч спробував і не сидів і не пиз..в що все куйово і нічого не міняється.

та да, ти один в нас тут рабацяга

 

ЗІ й чесно кажучи, я не знаю, що гірше, сидіти пи*діти, що нічого не меніняєтся, чи тіпа спробувати, вважати свою міссію виконаною й пи*діти що все міняєтся. Контрольною фразою, далі, має бути, що тільки Порошенко з Шокіним можуть перетворити на *ядєрний пєпєл* всіх агентів кремля й адептів зради

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благосостояние страны зависит не от того, сколько в ней умных людей, а от того, насколько мало в ней дураков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, la20 сказано:

ну я хоч спробував і не сидів і не пиз..в що все куйово і нічого не міняється.

бо для таких як ти все далеко не куйово, як видно з ваших посилів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, d.u.a.l сказано:

Міг би й сам в неті порити - там інформації валом. В тому числі здається Андрушків виносив на загал, як Власенко "брав" участь у роботі комісії. Конкурс був вже провалений, коли не встановили для нових очільників прокуратур нормальні оклади - нормальні юристи не з прокуратури туди тупо не пішли. А потім був цирк з фейковими комісіями і вдоволене рапортування пшокіна, що бачте, зовнішні кандидати гірше пройшли оцінювання ніж прокурори. І лєві комісії

Нах мені щось рити якщо я це все проходив у Львові, потім в Києві і сам все бачив на власні очі. І були там нормальні юристи. Але якщо взяти що адвокат на першому етапі взяв для прикладу 80 а працівник прокуратури зі ста взяла 100. То хто винен тому адвокату? А були працівники прокуратури, діючі як на першому етапі взяли менше, ніж би взяв учень після 9-го класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, romaxa11 сказано:

бо для таких як ти все далеко не куйово, як видно з ваших посилів

ну це суто твоє припущення, нічим не доведене.

І взагалі ти мужик? Якщо так ти повинен тримати слово? Якщо так то якого ти мене поставив в ігнор, так на публіку все гарно показував, пишався, прям як премію отримав, а зараз мене цитуєш. Якщо в ігнор тримай слово, в ігнор. Мінусів я тобі не ставив, щоб заходити і дивитись за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури

 

Цим звільненням Порошенко підписав собі вирок, якщо не буде піар ходу і він "пухнастий" "відновить справедливість" .Все свавілля йде з банкової все це вже зрозуміли як би це не маскували.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шокін -- все .

 

Парламент надав згоду на звільнення Генерального прокурора України. 289 - "за"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури

 

Цим звільненням Порошенко підписав собі вирок, якщо не буде піар ходу і він "пухнастий" "відновить справедливість" .Все свавілля йде з банкової все це вже зрозуміли як би це не маскували.

 

 

мені теж здається шо то цирк про доброго царя готують. не може ж він відверто ср..ти на думку ЕС і США

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Цитувати

 

Маленькая, но мучительная победа. Верховная рада Украины приняла отставку Генерального прокурора Виктора Шокина 289 голосами "за".

Не чувствую никакой ответственности за этого человека. Не голосовал за его назначение и последовательно критиковал за побег Андрея Клюева, за неподписание представления о лишении мандата Юрия Бойко, за закрытие дел против братьев Кацуб, за "бриллиантовых прокуроров", за нежелание начать реформу центрального аппарата и полный провал реформы региональных прокуратур.

И еще. Вы уже знаете, что последним аккордом Виктора Шокина стало увольнение Davit Sakvarelidze. Я не верю, что это решение было принято без согласования с главой государства. Очень надеюсь, что этот шаг станет решающим и для Mikheil Saakashvili, который последовательно делает вид, что не понимает, кто стоит за преследованиями его соратника

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звільли Давіда чи всетаки Давіта? Хто мені скаже що крім бла-бла він зробив? Міхо хотів щоб його поставили в Одесу для боротьби з корупцією. Щось нічого не пригадаю що він там зробив. Так що ж він такого зробив що  з нього роблять такого мегакрутого прокурора чи це все просто через те що він грузин і все?

Про конкурси на місцеві прокуратури можна не писати це я знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, la20 said:

Ну звільли Давіда чи всетаки Давіта? Хто мені скаже що крім бла-бла він зробив? Міхо хотів щоб його поставили в Одесу для боротьби з корупцією. Щось нічого не пригадаю що він там зробив. Так що ж він такого зробив що  з нього роблять такого мегакрутого прокурора чи це все просто через те що він грузин і все?

Про конкурси на місцеві прокуратури можна не писати це я знаю.

Ну звільнив Давіта Порошенко чи все таки Парашенко? Хто мені скаже що крім бла-бла він зробив? Народ хотів щоб він став президентом України для боротьби з корупцією. Щось нічого не пригадаю що він там зробив. Так що ж він такого зробив що  з нього роблять такого мегакрутого пезидента чи це все просто через те що він олігарх і все?
Про ліпєцку фабрику і долар по 30 можна не писати, це я знаю.

;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...