Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Якби щось читав то б знав що Порох запропонував Сєні піти.

Доречі де методичка чи ти тільки папізд...ть гаразд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, la20 сказано:

Якби щось читав то б знав що Порох запропонував Сєні піти.

Я це читав - Яценюк: Порошенко не припрошував мене до відставки

Кому вірити, сєні чи тобі ? :)

5 хвилин тому, la20 сказано:

Доречі де методичка чи ти тільки папізд...ть гаразд?

методичку у хазяїв своїх проси, не у мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

а ти цю тему глибше почитай.

та куди вже глибше :)

Цитувати

"Президент у своїй заяві не закликав до відставки. Він закликав до переформатування уряду. А вже далі політичні сили почали говорити, що там є якісь такі речі у зверненні", - зазначив Яценюк.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЩОб ти сильно не напрягався на тобі посилання http://www.president.gov.ua/news/zvernennya-prezidenta-ukrayini-36744

Добре вчитайся в слова після того як було написано про Шокіна.

Ти прям Сєня-бот :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

ЩОб ти сильно не напрягався на тобі посилання http://www.president.gov.ua/news/zvernennya-prezidenta-ukrayini-36744

Добре вчитайся в слова після того як було написано про Шокіна.

Ти прям Сєня-бот :lol:

Хочеш сказати, що сєня пороха не зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, alexvvv сказано:

Пороходроти торочили, що відставки яценюка прагнули кремлівські агенти і тут садовий заявляє, що порох також хотів відставки :) Якось незручно вийшло :) 

 

 

 http://www.president.gov.ua/news/zvernennya-prezidenta-ukrayini-36744

 

:lol:     16 лютого

 

Читака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре Сєня все зрозумів. Отримав чарівного пєндаля.

Якби навіть ПП сказав бєгі, Сєня, бєгі. СЄня сказав що то він про ранкову пробіжку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

Добре Сєня все зрозумів. Отримав чарівного пєндаля.

Якби навіть ПП сказав бєгі, Сєня, бєгі. СЄня сказав що то він про ранкову пробіжку :)

То яка твоя кінцева позиція - порох хотів сєню відправити і відставку чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

Хотів.

а як ти думаєш, медведчук це підтримував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти його спитай.

Алеколи буде дзвонити щоб спитати як ся маю, я йому передам що тут з борди питали чи підтримував відставку Сєні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, alexvvv сказано:

Я це читав - Яценюк: Порошенко не припрошував мене до відставки

Кому вірити, сєні чи тобі ? :)

методичку у хазяїв своїх проси, не у мене :)

ну, ти ж тут про методичку кожен другий пост згадуєш. значить маєш її. так поділись з нами.

а то наші хазяї жадні, паперу їм шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то не вистачає ще однієї фракції для повної фрікції і "картіна маслом".... Ета цирк!!!

Депутаты Днепропетровского горсовета создали коалицию из «УКРОПа», «Самопомощи» и части депутатов Оппоблока

Спойлер

Как сообщало ранее ИА «МОСТ-ДНЕПР», в среду, 24 февраля, депутаты Днепропетровского городского совета собрались в здании облгосадминистрации для, по неофициальной информации, проведения внеочередной сессии. После того, как депутаты горсовета и Верховной Рады (Андрей Денисенко и Валентин Дидыч) скрылись в зале,перед дверью была выставлена охрана, которая не пропустила внутрь работников СМИ. 

После двухчасового ожидания представители городской власти прокомментировали состоявшееся мероприятие. По словам и.о заместителя городского головы Михаила Лысенко, целью встречи было подписание коалиционного соглашения, в которое вошли 35 депутатов.

Об этом журналисту ИА «МОСТ-ДНЕПР» стало известно на месте события.

«Под коалиционным соглашением поставлено 35 подписей, в него в полном составе вошли члены УКРОПа, «Самопомощи» и часть депутатов «Оппозиционного блока», - заявил Михаил Лысенко.

Полная презентация новой коалиции состоится в 15:30 в здании городского совета.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, rl72 сказал:

по кацапському сценарію пішли ? молодці, дайош тепер ще блокування сайтів й українську *чебурашку*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПО кацапському сценарію то вже більша половина борди була б притягнута. А те що якийсь мудак створює групу де сре Україну-країну в якій живе і закликає до повалення влади і щоб прийшов рузькємір.................вже Донбас насолоджується тим міром по саме не хочу. Хоче в расєю чемодан-вокзал-расєя. а тут нєхєр баламутити воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

по кацапському сценарію пішли ? молодці, дайош тепер ще блокування сайтів й українську *чебурашку*

Новий законопроект робить "піратами" півкраїни 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

ПО кацапському сценарію то вже більша половина борди була б притягнута. А те що якийсь мудак створює групу де сре Україну-країну в якій живе і закликає до повалення влади і щоб прийшов рузькємір.................вже Донбас насолоджується тим міром по саме не хочу. Хоче в расєю чемодан-вокзал-расєя. а тут нєхєр баламутити воду.

що значить тут ? сєрвак в тебе вдома стоїть чи що ? чи може *вконтактє* то український медіаресурс ? за проступки в інтернеті, треба і наказувати в інтернеті, тобто банити, за проступки в реалі і наказувати в реалі, тобто садити в тюрму . а то призначить наприклад Торік покарання, за кожне слово *ху*ло* - 100грн штрафу, будеш платити ? Не розумієш, до чого це йде ? Ну то ще раз передивись відео про суд російської жінки за перепост

https://youtu.be/TOixUpTn8sQ

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

 за проступки в інтернеті, треба і наказувати в інтернеті, тобто банити,

 

Просто нема слів :lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 hours ago, alexvvv said:

То яка твоя кінцева позиція - порох хотів сєню відправити і відставку чи ні?

навіяло

ukr-031.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банити це якщо мати пише, а коли людина починає займатись фігньою, яка підпадає під дію кримінального кодексу баном вже не обійдеться. Доречі борду теж моніторять. колись СБУ зі мною зустрічалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...