Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Проблема що ніхто ніколи не ніс жодної відповідальності за те що срав в цю країну, тому я просто припускаю, що якби наприклад Гівно і ко пустити по вітру, то щось в мозгах тої шушвалі б помінялось. Конструктив єдиний - зовнішнє керування. Урапатріоти, уравоїни вже показали, що жити в системі кучми-януковича зовсім непогано. Розраховувати на те що ще хтось залишився - тупо, система знайде свого ще не перепачканого і буде воняти далі. В Західного світу просто правильні речі в мозгах на протязі декількох поколінь. Нас якийсь старий англічанин в Франкфурті дві години тер що справи потрібно вирішувати в суді - людина не розуміла як то суд може бути необєктивним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Про суб`єктів сьогоднішньої клоунади.

Такий собі штаб революційних сил, який складається з РПС ("радикальний ПС" - група ідіотів, в яку входив ФСБшник Лісник),
Білого Молоту ( були виключені з ПС ще в березні 2014 за неодноразові розбої, зокрема розстріл поста ДАІ ), Сергія Мельничука та інших різноманітних фріків, висуває наступні вимоги:

- Відміна Мінських домовленостей.
- Введення воєнного стану
- Відставка уряду
- Імпічмент президенту.

Крім того зі сцени лунають такі гасла, як "Банду геть" та "революція до останньої каплі крові" (як я зрозумів, йдеться про кров України).
Звідки ростуть вуха здогадатися не важко, просто відповівши на питання: "Кому потрібне скасування Мінських угод та відновлення бойових дій з боку України на сході?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какие то люди хотят поставить палатки в центре Киева и пожить там.
Да не здоровье. Если им негде жить и нечем больше заняться во время войны, то пусть себе ставят палатки. Там недавно были и от Ляшка палатки и еще от Каплина кажется.
Еще одна группа товарищей решила пожить и обгадиться. Это их решение.
Мне уже давно смешно, когда какой то человек выступает от имени народа. Или от имени Украины. И даже когда это делает группа человеков. Это очень глупо выглядит. Это как неуверенные в себе подростки от страха пытаются подбодрить себя и раздуть щеки.
Во время Майдана и сразу после него было два показательных для меня события. 
Точнее две ситуации, которые предельно ясно свидетельствовали о необратимости и о настоящести происходящего. 
Я уже не помню какого числа, но ожидался очень серьезный замес на Майдане и штурм.
Информационно была подача, что если не выстоим, то этот день станет последним.
Будут убивать и будут сносить не заморачиваясь жертвами.
И вот ближе к вечеру на Майдан начали стягиваться мужики. Женщин под всякими предлогами выпроваживали. Майдан враз повзрослел. Взрослые, матерые, степенные дядьки. Много хорошо одетых, в дорогих лыжных шлемах. Тогда вечером Майдан был не такой как всегда. Люди готовились воевать. Приезжали те, кто никогда до этого не был, кто ни разу не ночевал. Приехали те, кто был по воскресеньям или по вечерам. Но в этот вечер они приехали рубиться. И вот тогда стало ясно, что Майдан, уже победил. Даже если сотрут в порошок, то вот таких вот мужиков, просто не успевших доехать, будут сотни тысяч.
Это был народ. Это и была Украина. Инертная и тяжелая на подъем. Но Украина.
Второй случай был уже в самом начале войны. Когда качали Харьков и каждую ночь ждали если на российских танков, то колонны колорадов на автобусах.
Мы начинали разворачивать блокпосты. Собирали мешки, песок, бетонные плиты.
А потом начали звонить мужики. Вот точно такие же как в тот вечер приехали на Майдан.
- Мы охотники, у нас человек 30 с гладкостволом и стволов 15 нарезных. Звони.
- мы страйкболисты, но есть охотничьи ружья, рации. 40 минут подлетное время
- мы спортсмены, есть оружие, есть патроны. Светиться не можем, но когда надо будет, подъедем в течении часа. И таких звонков было много. Вот этих вот никуда не лезущих мужиков набралось сотни три. А были еще те, кто готовились к партизанской войне и к уличным боям. Это тоже был народ. Не активисты, не Майдановцы. Просто люди. Народ.
И вот тогда я тоже четко понял, что как бы не было тяжело, мы победим.
И вот сегодня, я вообще не переживаю по поводу происходящего в Киеве. Кто то от имени народа, от имени патриотов, от имени националистов, от имени АТОшников, от имени волонтеров играет свою игру. Плевать. Народ не поддержит. Народ знает где правда.
И если вдруг, не дай Бог, кто то сильно заиграется, то тот же народ может опять начать подниматься на защиту Украины. В этот раз от самозванцев. 
И да, за все время Майдана погромов не было. Сегодня в Киеве были мародеры и грабители.
И их нужно сажать. Не на подписку и не под домашний арест.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські силовики посилено охороняють логово ворога (сбербанк роїсі)

 

5E80BCA976107E7D28F4EF2617295F22CA6A2546

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, ти не так зрозумів, вони заблокували його роботу. Це ж нова влада. Гей-гей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сміт, твоя професія тут до того що ти знаєш, що якщо не завтра то післязавтра, за це можуть наказати, бо ці діяння є караними, а  поцрітои знов будуть кричати що абіжають патріотів, про "в"язнів режиму" і далі по сценарію, який вже остобрид за ці роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

"в"язнів режиму"

Ну ось, давай, розкажи мені про це.... Це, до речі, дуже довга розмова і не місце їй тут, бо треба відокремити зерна від плевел, в даному випадку.

Заради справедливості, скажи - а яка твоя професія/чим займаєшся? Ну, що б я при нагоді, чи без неї, міг згадати в дискусії з тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тот, кто направил дол#оебов громить Альфабанк, прекрано знал, что он делает.
Организаторы знали, а вот дол#оебы не знали, что Альфа Банк Украина владеет ABH Holdings S.A. - частная инвестиционная холдинговая компания с головным офисом в Люксембурге. А владельцы - Михаил Фридман, уроженец Львова и Герман Хан, уроженец Киева - граждане Израиля. Лояльные к Украине и дистанцирующиеся от России. Да в их холдинг входит в том числе и Альфа Банк Россия и Беларусь и Нидерланды. Но это их бизнес.
Вопрос, почему дол#оебы не громили чисто российские ВТБ или Проминвестбанк, а в Сбербанк просто покидали камни?
Явно спланированная провокация с целью дискредитации Украины и дестабилизации. И спланированная в Москве.
СБУ, алё! Когда московских провокаторов отлавливать будем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CbrDGvKW8AIg_nx.jpg

 

 

 

 

https://alfabank.ua/about/informaciya-pro-bank

Інформація про Банк

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.
Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 36,47%, Герман Хан - 23,27% (обидва - громадяни Ізраїлю, проживають у Лондоні), Олексій Кузмічьов - 18,12%, Пьотр Авен -13,76%, Андрій Косогов - 4,08% (всі троє - громадяни РФ, проживають в Москві), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%. За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кацапи щось знають чи дали новину на випередження бо так мало бути. Навіть фоточку забабахали.

CbrVV0UW4AIl_3R.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок погромів, от не є дивне те що ці діїї відбулись саме сьогодні, в день пам'яті? В нас два роки війна і за ці два роки  максимум фарбою обливали, чому раніше ніхто не громив російські банки?

Чому закидали камінням офіс Ахметова, що це дало? Чому ці ж "активісти" не приїхали до його резиденції і не закидали чи спалили її? Після майдану хоч одному ригіоналові спали маєток?

Чому в Києві отакі двіжі відбуваються лише в якісь пам'ятні дати чи коли відбуваються якісь важливі події?

Оце не здається дивним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці у мене радість, я нарешті доріс до того, щоб ... Реально якось легше.

111.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

мене дивувала тільки одна річ - де взявся порошенко на грейдері на початку майдану?

тобто де сам грейдер там взявся в кварталі який був оцеплений силовиками тебе не цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, romaxa11 сказал:

Хлопці у мене радість, я нарешті доріс до того, щоб ... Реально якось легше.

 

ну і дарма, це не вирішить проблеми. Тим більше, що не все, що пишуть ці люди, є мені особисто антипатичним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я довго спостерігав за цими персонажами: своя думка відсутня, або приховується щоб не шокувати товариство. Постійний набір мінстецівської пропаганди, спригування на інші теми, перекручування - для регіонального форуму це перебор. Тому я так, а ти модер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Lisovic сказано:

тобто де сам грейдер там взявся в кварталі який був оцеплений силовиками тебе не цікавить?

без грейдера йому не було би трибуни :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, щось точно буде, бо он як пороходрочери активізувалися. Рвуть ..опу за рошенка не на страх, а за карамельки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Хлопці у мене радість, я нарешті доріс до того, щоб ... Реально якось легше.

111.png

Я аж двічі в списку. Круто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боян, але ж:

Можна дурити частину народу весь час.
Можна обманювати весь народ деякий час.
Але не можна весь час обманювати весь народ. А.Лінкольн.

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

боян, але ж:

Можна дурити частину народу весь час.
Можна обманювати весь народ деякий час.
Але не можна весь час обманювати весь народ. А.Лінкольн.

присвячується однотуровому Гівну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, яке місто першим заспіває Поршень - Гівно, ла ла ла ла ла ла ла ла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля стели друга палатка, правда, друга- маленька , яле...  Чи то так, черговий піар, чи початок "руху". Судячи зі стрімів "Громадського", вже заклики зі сцени імпровізованої- приносьте теплі речі.....Дядько якийсь каже, що завтра планують палатки ставити ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...