Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Що ж це за двіж який стрімом йшов на рашатудей а в нас був мовчок. дебіл коханівський паклюжить память людей які загинули. Днів йому було мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас мовчок, щоб менше народу знало і їхало туди... на Еспресо показували, зараз не знаю... ну а 5-й канал ви забули чий?)))

 

ну а парашатудей завжди суне свого носа, коли в нас щось подібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У центрі Києва офіс Ахметова закидали бруківкою

Спойлер

У центрі Києва на вул. Десятинній  закидали бруківкою офіс СКМ - компанії олігарха Ріната Ахметова. 

Про це повідомили в ефірі Hromadske TV.

Участь у "флеш-мобі" взяли представники батальйону ОУН, лунали вигуки "Ахмєтова-собаку повісить на гілляку", "Схід і Захід разом", "Революція". 

Для забезпечення порядку на місці акції були присутні кількадесят правоохоронців. Після завершення "флеш-мобу" в офісі СКМ лишилися кілька розбитих вікон, а учасники акції гуртом рушили до "найближчого кацапського банку" - "Сбєрбанку РФ" - біля ст.м.Арсенальна.

37a5229-a2.jpg2141d0e-ax4.jpg0461396-a4.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хробацьке підключилось набагато пізніше, ніж парашатудей.

Розгромити офіс гудка, сбєр і альфа банка було ще як мінімум 364 інших дні, але ж ні треба саме сьогодні. всі бля..і і "патріоти" прикриваються майданом і Небесною Сотнею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю, як ви, але я дуже хочу, щоб поРошеНка і всю ту свиту(депутати, міністри) пустили в розход... щоб кожна пика отримала свою цілком заслужену "кулювлоб"

вони прийшли до влади по крові Небесної Сотні і за 2 роки нічого толкового не зробили... ні щодо зміни системи, ні щодо розслідування вбивств на Майдані... все лишилося так як і було... беркутню і ввшників переодягли в нову форму, перейменували... закупили їм амуніції і зброї, яка хлопцям на Сході навіть не снилась...

і плюс до того, почали заробляти гроші на крові патріотів, які гинуть на Донбасі

 

може пора нарешті спитати в них? так гарно клялись, б'ючи себе в груди... а результату 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минуту назад, la20 сказал:

хробацьке підключилось набагато пізніше, ніж парашатудей.

Розгромити офіс гудка, сбєр і альфа банка було ще як мінімум 364 інших дні, але ж ні треба саме сьогодні. всі бля..і і "патріоти" прикриваються майданом і Небесною Сотнею.

а ідола Порошенко й БПП як називаєш ? Чи не можна на людях про таке ? Бо бачу ярлики вже всім навішав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мітинги в стилі часів майдану, ті ж "світлі інтелектуальні" обличчя, тіж гасла "ми за мир во всьом мире".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось  все , що треба знати про цих "патріотів"

 

http://lifenews.ru/news/186309

CbqyQuEWwAEMubu.jpg

 

 

18:53 20 февраля 2016

В центре Киева активисты захватили отель

У входа в здание дежурят члены организации «Радикальные правые силы».

 

Около 50 человек в камуфляже захватили помещения отеля «Козацкий» в центре Киева. Как сообщают местные СМИ, активисты представляющиеся членами организации «Радикальные правые силы», устроили в здании штаб.

Отмечается, что постояльцев отеля пока пускают в внутрь здания, хотя у входа дежурят члены организации. Многие из них участники боевых действий.

Ранее сообщалось, что украинцы, собравшиеся сегодня у стелы Независимости, планируют разбить палаточный городок, чтобы заночевать на майдане

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяк, ідолів створювати себе не поважати. В нас зараз є люди які працюють щоб Україна існувала і є такі що лізуть з шкури щоб її не стало. І другі прикриваючись кров"ю загиблих на Майдані, вдягнувши вишиванки, кричать Слава Україні, а насправді роблять все щоб знищити країну і вони такі ж патріоти як ..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

і "патріоти" прикриваються майданом і Небесною Сотнею.

Ага, а ПОП і Ко не прикриваються? Ла20, от навіщо та мова? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуты назад, la20 сказал:

Маньяк, ідолів створювати себе не поважати. В нас зараз є люди які працюють щоб Україна існувала і є такі що лізуть з шкури щоб її не стало. І другі прикриваючись кров"ю загиблих на Майдані, вдягнувши вишиванки, кричать Слава Україні, а насправді роблять все щоб знищити країну і вони такі ж патріоти як ..............

та ти ще почекай ще трохи, ще чуть чуть, спалахне так, що буде глибоко по барабану, чи в день загибелі на Майдані це сталось, чи в перший день Пасхи. А все до того йде. Псевдо й не псевдо патріоти це тільки верх проблеми й на пустому місці це не виникає, гайки вже затянули так, що скоро різьба зірвется. Паритет між владою й народом порушений. Паритет - коли влада крала, але давала хоч якось жити людям, не давила тарифами й налогами по самі гланди. Тарифи виходять на європейський рівень, влада залишилась на рівні януковича. Як то так має бути ? Й скільки ще протягне держава в такому руслі ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Werwolf777 сказано:

не знаю, як ви, але я дуже хочу, щоб поРошеНка і всю ту свиту(депутати, міністри) пустили в розход... щоб кожна пика отримала свою цілком заслужену "кулювлоб"

 

Заслужену, погоджуся.

Колись запитував (не Вас, ніби), поставлю те ж питання Вам: розстріляли, повісили..Ура! Пєрємога!

Далі що? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, la20 said:

Розгромити офіс гудка, сбєр і альфа банка було ще як мінімум 364 інших дні, але ж ні треба саме сьогодні. всі бля..і і "патріоти" прикриваються майданом і Небесною Сотнею.

Я зрозумів. Агенти кремля розгромили логово агентів кремля, з якого фінансується підривна діяльність агентів кремля! А найкращий європейський прем'єр і всенароднообраний президент нагнали стільки поліції на майдан, щоб одним махом накрити всіх цих агентів кремля. Оце так багатоходівочка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та ти ще почекай ще трохи, ще чуть чуть, спалахне так, що буде глибоко по барабану, чи в день загибелі на Майдані це сталось, чи в перший день Пасхи. А все до того йде. Псевдо й не псевдо патріоти це тільки верх проблеми й на пустому місці це не виникає, гайки вже затянули так, що скоро різьба зірвется. Паритет між владою й народом порушений. Паритет - коли влада крала, але давала хоч якось жити людям, не давила тарифами й налогами по самі гланди. Тарифи виходять на європейський рівень, влада залишилась на рівні януковича. Як то так має бути ? Й скільки ще протягне держава в такому руслі ? 

Йшов вчора з лікарні і зайшов в соло на Молоді. Була 14 година. Було вільно три столика знизу і один зверху. Там де дитяча кімната було все зсунуто в один стіл і відповідно теж не можна було сісти. і це в будній день в обідню пору. Там на свята ввечері такого я ще не бачив. Так затягнули гайки що немає де в піцерії і обід сісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для того щоб знати "далі що" треба перші два пункти вирішити, того глядиш все якось само і вирішиться)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Smith сказано:

Ага, а ПОП і Ко не прикриваються? Ла20, от навіщо та мова? 

За три місяці на майдані скільки було вітрин розбито? Якщо не помиляюсь відповідь - ноль. А сьогодні це бидло прикриваючись загиблими били вітрини. Згоден це все це вороги, але ти як адвокат знаєш ККУ не розрізняє чиє майно нищити чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки точно знаю, що однотурового Гівна до кінця терміну Україна вже не витримає. Що характерно, якщо Гівно загорнути в яскравий фантік (як от перед виборами), воно буде виглядати не гірше за чокулядку. От тільки смердітиме все більше і вже обгорточка не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, la20 said:

Згоден це все це вороги

 

Правильно, не лише громити їх треба, але й позбавляти засобів телефонного зв*яку, а то раптом путіну почнуть дзвонити.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А агенти кремля то профі. Бач но як гарно українську мову вивчили. Та коли почали говорити на мікрофон, перейшли на російську і спалилися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво:

12742594_788352397975435_844228660612601

 

Студентам Йельського університету в США повезло. Матимуть чудового викладача. А Клімкін, таки - дегенерат і скотиняка.

Коли главу представництва України в ООН Юрія Сергеєва відкикали з Нью-Йорка - всі ми вірили, що це звичайна ротація. Надіялись що видатному українському дипломату Клімкін, або Порошенко запропонують достойну посаду. Однак у Павла Клімкіна впродовж кількох місяців не знайшлось часу щоб зустрітись і поспілкуватись з Юрієм Сергеєвим. Отак, використали й викинули як стару ганчірку. Дуже сумно. 

Натомість Йельський університет запросив українського дипломата викладати курс міжнародного права і міжнародних відносин. Як кажуть у народі: лихо не без добра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ну для того щоб знати "далі що" треба перші два пункти вирішити, того глядиш все якось само і вирішиться)

Ром..

Ну від цих недороблених тролів, від дітей - так. Але від тебе - не чекав.

Ми вже ледь не 25 років "якось само вирішиться" живемо. І всі майже 25 нас ї@#ь "в хвіст і в гриву" ті, які думають!

Поки не включимо думалку і розрахунок, де основне питання мною задане вище, до тих пір будемо на третьому місці в рейтингу тєрпіл (друге в рузькє, перше - крисьчянє). 

Знаєш..Я - їб@в таку жизнь. От тому я краще нічого не робитиму не подумавши, аніж бездумно робитиму будь що. В простих речах часом проколюєшся, навіть обдумуючи, а тут, на рузькє "авось"? На#ер такі варіанти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, la20 сказано:

За три місяці на майдані скільки було вітрин розбито? Якщо не помиляюсь відповідь - ноль. А сьогодні це бидло прикриваючись загиблими били вітрини. Згоден це все це вороги, але ти як адвокат знаєш ККУ не розрізняє чиє майно нищити чи не так?

Я тобі більше скажу: я, як адвокат, свідомо порушував "закони 16 січня", так би мовити:"з особливою зухвалістю та цинізмом, усвідомлюючи наслідки..." і т.д. і т.п. Сподіваюсь, що досить доступно пояснив? Вітрини на Груші були побиті - і невідомо, достеменно невідомо, ким - беркутами чи нами. Крім того, коли я писав про "прикриваються", то я мав на увазі риторику можновладців. Гадаю, що зрозуміло тепер. Чи не так?

Пи.Си. І взагалі, я не розумію - а до чого тут моя професія? Яке вона (моя професія) має відношення до моєї громадянської позиції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...