Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Бачиш, тут пару чоловік були. З них Ді, Мартенс, Друїд, Пама вибрали солідарність для руху в політичному житті. Це їхній вибір. Моя точка зору не міняється ще з президенської гонки.

Чого негатив до поршня без гри слів і посилання на обісрану всіма конституцію:

 

-у нас держава - це президенська вертикаль, олігархи і парламент для обслуговування їх інтересів;

-всі силовики, весь правоохоронний сектор, судочинство - президент.

 

В чому проблема країни. Нам говорять що голосуємо не так, продаємось і взагалі головне - вибори. Виборів при відсутності правоохоронної системи неіснує. Так не буває ніде крім недодержав типу України, щоб чиновник, який виграв вибори, чи зарішав посаду міг творити все що заманеться - пожиттєве бінго. Якщо зарвався, знімають, садять. Бажаючих стає менше і менше, поки не приходить розуміння що жити по правилах вигідно. Правила пишуться коректні, якісні і чіткі. Всі козирі в руках президента, абсолютно всі і він їх виклав для власного збагачення проти розвитку країни. Для мене це очевидний факт. Всі ці політичні грайки немають жодного значення, вибори немають жодного значення, якщо ти навіть в Луцьку обираючи серед двох переможців прекрасно розумієш що мета в них - особисте збагачення. Тому я проти порошенка. Всі решта мені просто пофіг, бо є в зоні його впливу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я ж теж поршню лижу...

Лизати поршню - це одне, але мішати з лайном всіх інших - це трішки інше. Ну як на мене :).

Я ось про що, Ді. Два нормальних дяька, Рижков і Мирка, йшли в місцеву владу, щоб щось змінити на краще в житті нашої громади. Але Самопоміч, від якої вони йшли, набрала по області на диво мало (якщо порівняти з минулими пардаментськими виборами) і вони не пройшли.

В той же час користувач la20, якого ти підтримуєш в цій дискусії, за передвиборчий період вилив на "садопоміч", як він її називає, ну просто мегатонни лайна, не забуваючи кожен день користувачам борди нагадувати, що садовий, семенченко, соболєв - кончені гандони і під@р@си.

Ти не вбачаєш зв*язок між цими двома фактами: поразка Рижкова/Мирки і активне мочилово партії від la20?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєш чого самопоміч мало взяла бо вона прийшла у ВРУ і замість роботи почала страдати фігньою, багато критики, але з їх боку жодного конструктиву, тільки вереск соболєв-генпрокурор і так далі тупий торг і все.

Мирка слабо себе рекламував, він замість цього привів нардепа який розказував не про Мирку і що він зробить, а тільки розказував які вони гарні як вони нічого не зробили. І цього нардепа вмочили в гівно по саме не хочу. садопоміч обісралась бо овна себе рекламувала як рехформатори а нічого реформаторськог овни не зробили, та вони взагалі нічого не зробили, а коли пару нардепів, сказали що вони хочуть працювати вони змінили статут партії і виключили цих нардепів, рехформатори хулє. І за цих упирів я голосував про що вже 1000 раз пошкодував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про самопоміч сподобалось. Ла, тоді скажи чого обісралась солідарність?


 

 

тільки вереск соболєв-генпрокурор

без зміни генпрокурора все решта просто трьоп. Поміняти шокіна на Соболєва, Секваралідзе чи когось іншого, прямо контрольованого госдепом - і у нас інша країна. Можеш навіть і законодавства не змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

соболєв не може бути генпрокурором, в нього немає освіти навіть не те що досвіду, а верещати так як він тіпа крутичй чел може багато.

 

А солідарність мало взяла хоча і так нормально для них бо, на місцях побрали рагулів, тарифи, ціни і т.д і т.п

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Янукович міг бути президентом?

Тобто все ж бо 

 

 

 на місцях побрали рагулів, тарифи, ціни

а може петро олексійович постарались?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А знаєш чого самопоміч мало взяла...

І не кажи. Через цих гандонів з садопомочі Петро Олексійович не може ні долар зробити по 10 грн., ні АТО закінчити за лічені години. А цей під@р@с єгорка особисто блокує продаж ліпєцкої канхвєтної фабрики, арештовує її постійно, с@ка.

Тепер я знаю, дякую, що відкрив мені очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, коли я ще в 2008 му, тільки зареєструвавшись на Борді говорив, що раша зло - ти мене банив, банив десь до 2012 і тільки після Майдану перестав, бо в тебе зміна світогляду відбулась. З кінця 2013 я говорив що поршень зло, ти довго терпів, але вже почав зриватись. Чекати зміни світогляду недовго.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, гони на пороха скільки заманеться, не кажи лише, що "Ми на Майдані не за це стояли!!" От якшо чесно - ти балабол найнижчого рівня. Найвищий - це приблизно Семенченко і ко. Ну і Соболєв.

Так ви собі говоріть, скільки заманеться, тільки майданівців і вояків до своїх перлів не приплітайте - і все буде добре, бо і ті, і інші знають різницю між словами і ділами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби був режим за таку фотку тебе вже везли куди треба і після цього ти б казав яка в нас гарна влада, режим блін не путай куй з пальцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якшо чесно - ти балабол найнижчого рівня. Найвищий - це приблизно Семенченко і ко. Ну і Соболєв.

Тоді в мене питання, чому Рижков і Мирка йшли від партії, очільники якої "балаболи найвищого рівня"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пфф... спитай в них! Дивні ви люди - якщо я був представником кандидата від БПП, то я автоматом лижу сраку Пороху?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якшо чесно - ти балабол найнижчого рівня. Найвищий - це приблизно Семенченко і ко. Ну і Соболєв.

Тоді в мене питання, чому Рижков і Мирка йшли від партії, очільники якої "балаболи найвищого рівня"?

Ну, ви говоріть та не заговорюйтесь! Ще залишилось наших волонтерів-активістів брудом облити!

З такими друзями як ви і ворогів не треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді ти знову звіздульку спіймав. Вже літаєш. Я ніколи не говорив що ми на Майдані. А не закруто тобі від всіх майданівців і вояків говорити? Бачив я тебе раз в куфайці, то вже всьо? Ти обісрався з БПП і хочеш на комусь позганяти? Зганяй, аби тобі легше було. Да і все було стьоб, якщошо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А не закруто тобі від всіх майданівців і вояків говорити?
Мені не стидно???? Стоять - як на мене - то ти цим займаєшся постійно, я ж ніколи не писав про "не за те ми на майдані стояли" або в такому дусі. Якщо не зрозумів - повторю ще раз: обливай лайном поршня скільки заманеться, але пообережніше з тими, хто його підтримує або ставиться нейтрально, бо серед них є майданівці покручє тебе - ось і все, що мав сказати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А не закруто тобі від всіх майданівців і вояків говорити?

Мені не стидно???? Стоять - як на мене - то ти цим займаєшся постійно, я ж ніколи не писав про "не за те ми на майдані стояли" або в такому дусі. Якщо не зрозумів - повторю ще раз: обливай лайном поршня скільки заманеться, але пообережніше з тими, хто його підтримує або ставиться нейтрально, бо серед них є майданівці покручє тебе - ось і все, що мав сказати.

 

"Майданівці покруче"? Вже майданівці писками почали мірятися, як якійсь ср*ні бізнесмени? Он Парасюк - чим не "крутий" майданівець? Воював, в полоні був. Чого ж на нього гонять на цьому форумі, як на якогось януковоща? Тому що він не може спокійно дивитись на те бл*во, яке відбувається, так як більшість - мене не стосується, тому не є*бе? Чи тому, що не лиже сраку шеколадному засновнику риговської партії, яка вложила купу людей в землю? Да і більше скажу - підтримував би Пороха обома руками, неважливо якими методами він стане узурпатором, якби:

1. При цьому робилося ВСЕ для підняття життєвого рівня населення, а не окремих бандитсько-депутатських кланів.

2. Не прогнувся під хуйла і не злив війну у законсервований на роки конфлікт.

3. Не брехав і не лажав так відверто, як хвіст собачий.

А так, все ведеться до того, що Росія в нас таки буде, тільки не військовим шляхом захоплення території, а внутрішнім насадженням політичного устрою путлерівсько-фашистської ідеології. Один етап вже йде повним ходом - кількість безмозких ватників в країні стає домінуючою і скоро вже не буде різниці між українським суспільством і тими, над кими ще нещодавно глузували, виставляючи на показ їхню тупість, у темі "Росія - "Страна дураков"?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MrFirst, чувак, я реально не розумію, про що ти говорив. Ромаху перечитавши пару раз - так, тебе - ну ваабще ніяк. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж там не зрозуміло, Ді.

1. Зроблю долар по 10.

2. Закінчу АТО за години.

3. Продам цукерковий бізнес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що той порох наробив що так форум глючить ,от зрадник

 

з однієї сторони так, а з іншої, написав подібний текст й всьо, роби що хоч, якщо хтось вякнув проти, знач *поцрєот - зрадофіл*, під любу фігню можна ліпити цей текст , й значить то не Пєтя х*йню поре, то просто зрадофіли покращень не бачать. Насправді ж існує баланс, між покращеннями й погіршеннями, якщо покращення значно перевищують погіршення (все ж не може бути добре) це одне, а якщо погіршень стільки, що покращення служать виключно для окозамилювання, то це зовсім інше. Знаєте чому багатьох людей напрягає дана ситуація ? Тому що основоположні засади, ради яких створювався майдан, не те що не виконуются, на них тупо забили болт й  тіпа в лайт вєрсії питаются проводити реформи, але не дай Бог, щоб когось ненароком не образити . Думаєте не можливо пересадити корумпованих суддів й можновладців вищих ешелонів влади ? Думаєте в спецслужб на кожного нема матеріалів ? Якщо перефразувати відоме прислівья : *если вы не сидите, это не ваша заслуга, это наша недоработка*, то в наших реаліях це звучить : *если вы не сидите, это не ваша заслуга, это просто нет команды* Й так воно є. Й поки основні засади цивілізованого суспільства будуть попиратись, любому порохоботу при зустрічі будуть плювати в обличчя, бо скільки не роби операцій на пальцях, кінцівках й інших другорядних органах, якщо серце стає, то ті інші операції просто не мають смисла й просто мучать пацієнта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...