Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

По вікнах кабінету Шокіна стріляли

По вікнах кабінету генпрокурора Віктора Шокіна здійснили два постріли.

Про це "Українській правді" повідомило джерело, наближене до Шокіна.

Згідно з інформацією, постріли були здійснені у понеділок ввечері по вікнах кабінету, який розташований у будівлі ГПУ на вулиці Різницькій, у Києві.

За даними співрозмовника, постріли пролунали близько 22.30 зі снайперської гвинтівки.

Інформацію про обстріл підтвердила речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Близько десятої години вечора обстріляли робочий кабінет Генерального прокурора Віктора Шокіна. В цей момент у кабінеті йшла нарада керівника відомства з його підлеглими", - написала вона на Facebook.

"Оперативно-слідча група Служби безпеки України була підняті по тривозі та виїхала терміново на місце події", - додала Гітлянська.

Про обстріл кабінета Шокіна на нараді з лідерами фракцій коаліції повідомив й президент Петро Порошенко, після цього глава держави провів телефонну розмову із генпрокурором.

За словами керівника фракції "Самопоміч" Олега Березюка, який був присутній на зустрічі із президентом, Шокін не постраждав.

==========================================================================

Кошмар, зі снайперської гвинтівки, 2 рази і не вцілили?))))) Ну тхне цирком.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кошмар, зі снайперської гвинтівки, 2 рази і не вцілили?))))) Ну тхне цирком.)))

Там може і нікого не було. Так дали зрозуміти, щоб він "збавляв", полякали трохи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от , "цирк" продовжується))

Матіос: У Генпрокурора стріляли із застосуванням тепловізора

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що лише броньоване скло врятувало життя генпрокурору Віктору Шокіну.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок.

"Вчора під час проведення службової наради о 21:52, перебуваючи на своєму службовому місці і співробітники, які перебували за цим столом під час проведення наради, потрапили під обстріл фактично снайпера. Було випущено 3 кулі", - повідомив Матіос.

За його словами, слідство заявляє про обізнаність стрільця і його замовників щодо розташування речей і предметів в кабінеті Шокіна, особисте місце перебування генпрокурора, "бо постріл був фактично зроблений в притул з розрахунку на потрапляння в область тулуба або голови".

"Крім того, вистрілів було зроблено декілька і тільки наявність броньованого щита зі скла дала можливість уникнути фактично смертельної дії в наслідок пострілів", - зазначив Матіос.

Він додав, що "снайпер стріляв із застосуванням тепловізора, бо всі штори і ролети були закриті, побачити тінь було неможливо".

"Вперше за часів незалежності України на такому рівні вчинено замах на державного діяча, що класифікується за статтею 112 КК, що карається позбавленням волі до 15 років, або пожиттєвим позбавленням волі", - сказав він і додав, що розслідування веде СБУ, а процесуальне керівництво здійснюють прокурори ГПУ.

Крім того, Матіос акцентував увагу, що напроти будівлі Генпрокуратури розміщено будинок, що належить братам Клюєвим.

"Напроти тильної сторони будівлі, де розміщено кабінет Генпрокурора від вулиці Гусовського, розташовані декілька цікавих приміщень, одне з яких належить корпорації "Укрпідшипник". Подивіться, кому належить це підприємство", - зазначив він.

"Укрпідшипник" належить братам Клюєвим.

При цьому він обурився реакцією соцмереж.

"Я надзвичайно вражений великою кількістю негативного злорадства з приводу нібито замаху на рейхстаг, вистрілу в самого себе … з приводу новини про замах на життя генерального прокурора", - обурився Матіос.

Як відомо, 2 листопада близько десятої вечора невідомі обстріляли робочий кабінет генерального прокурора, де той проводив нараду.

На "сцені з'явився" тепловізор, і( кількість збільшилась на ще одну) , три кулі..... Виникає нав'язлива думка, що дуже хочуть відволікти увагу людей від чогось глобального. Ну і, по ходу справи, зробити з Шокіна національного героя, борця за правду, "уйти" його гарно, що би його "куратор" на загальному фоні , теж виглядав достойно( ось якого я вам "героя " на посаду головного дав, а ви не цінуєте) :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав щото за олень стріляв і не попав. а виявляється там бронескло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інеті писали, що тепловізор через скло не "бачить". Я не спец, може хтось зі знаючих розтлумачить з того питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав щото за олень стріляв і не попав. а виявляється там бронескло.

А снайпер, знаючи ВСЕ, як пише Матіас :"За його словами, слідство заявляє про обізнаність стрільця і його замовників щодо розташування речей і предметів в кабінеті Шокіна, особисте місце перебування генпрокурора, "бо постріл був фактично зроблений в притул з розрахунку на потрапляння в область тулуба або голови"., не знав, що там скло броньоване... Що за тупі снайпери пішли...)))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, не Шокін, а комісар Катані( хто пам'ятає цей серіал), Зовсім забув про учорашню новину, може через це такі "професійні" замовлення на знищення?))))Бо ж тут не якийсь там Корбан, сам Кучма фігурує)))

Матіос: Шокін про справу Гонгадзе: "Організатори будуть покарані. Не один"

Генеральний прокурор Віктор Шокін дав зрозуміти, що за організацію вбивства журналіста Георгія Гонгадзе в 2000 році можуть покарати кількох осіб.Про це він сказав, уже закінчуючи прес-конференцію із головою СБУ й відповідаючи на запитання журналіста, присвячене річниці виявлення "таращанського тіла".

На запитання, чому не допитали Володимира Литвина й Леоніда Кучму, про яких заявляв засуджений Олексій Пукач, Шокін відповів: "Кучму допитували – і не раз".

"Ми затримали виконавців, вони покарані. Пукачу дали – і правильно дали – довічне ув’язнення, і він вигадує різні легенди, щоб уникнути покарання реального", - заявив генпрокурор.

"Ми цю справу доведемо до кінця. Зараз проводиться низка дуже складних експертиз, дуже складних, вони вже закінчуються – і організатори будуть покарані. Не один", - заявив Шокін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інеті писали, що тепловізор через скло не "бачить". Я не спец, може хтось зі знаючих розтлумачить з того питання?

не "бачить".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто там тарифний майдан організовував?

ось так порадував кабінет споживача газу.... 720 грн. мені організатори компенсують?

post-6927-0-78336400-1446576648_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто там тарифний майдан організовував?

ось так порадував кабінет споживача газу.... 720 грн. мені організатори компенсують?

Так в тебе ж субсидія ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То пан ляшко організатор. Я в цій темі давав скріни з його "перемоги", але не так вийшло як хотілось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bohdan Miroshnikov

3 год ·

«Ничего не меняется». Выпуск 13

Пока вся лента говорит только о Корбане и «патриотах, которых обижают», мы не замечаем позитивных изменений в нашей стране. Прошу распространить, чтобы максимальное количество людей занималось обсуждением не задержания человека из 90-х, а реальных перспектив будущего нашего государства.

- Украина поднялась на 13 позиций в рейтинге Doing Business;

- Минфин открыл доступ к информации об использовании госсредств;

- Парламент Кипра ратифицировал ассоциацию Украина-ЕС;

- ЗВР Украины в октябре превысили 13 млрд долл (показатель в сентябре – 12,77 млрд долл, прогнозируется рост до конца 2015 до отметки в 15 млрд);

- Siemens заинтересована в заходе на украинский рынок в сфере производства локомотивов и трамваев;

- Следователи ГСУ МВД арестовали более 2,6 млрд гривен на депозитных счетах в ПАО "Всеукраинский банк развития", который принадлежит А. Януковичу;

- Austrian Airlines летом 2016 увеличат в два раза число рейсов из Вены во Львов и Одессу;

- НБУ подготовил законопроект, согласно которому банки реструктуризируют 50% кредита по ипотеке (если квартира – единственная в собственности, площадью до 60 кв.м., а дом – до 120 кв.м.).

Касаемо Корбана и его соратников скажу одно. А точнее, процитирую его ближайшего друга и бизнес-партнера Б.Филатова: «Мы требуем пригласить на процесс по Корбану гражданина Украины Безлера». Это все, что вы хотели знать об истинной сущности партии «Украл», её лидерах и спонсорах.

Они предлагают пригласить на суд Безлера, в качестве свидетеля. Да, того самого «Беса». По приказу которого зверски убили моего земляка Володю Рыбака. По приказу которого десятки моих друзей по несколько месяцев провели в подвалах Горловки и Енакиево, где подвергались пыткам.

А чем же Корбан или Филатов отличаются от других пособников боевиков? Только одним. Вата, которая сливает позиции ВСУ, живет в параллельной реальности. Эти же товарищи – осознанно пытаются развалить вертикаль власти в Украине, чтобы потом сдать страну Путину.

Я конечно же понимаю, что Филатов сказал это после очередных 0,5 л, но такие фразы случайными не бывают. И для меня теперь что Филатов, что Ефремов, что моторолла - пособники тех, кто пытается установить путинский режим в Украине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думав щото за олень стріляв і не попав. а виявляється там бронескло.

Снайпер злий на кришу лізе

І наводить тепловізор

В направлєнії вікна

Прокурора шокіна

Не видати прокурора

На вікні закриті штори

Но фізічєскій закон

Не касаєцця вікон

Снайпер бачить положеньє

Всіх предметів в помєщєньє

І стріля прицельно мєтко

В прокурорську табурєтку

Всьо б пройшло удачно, но

Там броньоване вікно

Він не врахував на жаль

Цю важнєйшую деталь

І єстєствєнно він зразу

Буде пойман і наказан

Це як каже матіос

Вообчє гавно вопрос

(С) не моє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка що з Шокіним це все інсценування, так само як по садовому 2 рази інсценація, а на третій я так розумію реально лупанули, як в казці про вовків яких не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CS9RXutUYAAqXo3.jpg

Помните итальянский сериал "Спрут"? Ничто не ново под луной, но у нас покруче будет. Если мафию поддерживало исключительно население Сицилии, а в Наполи просто боялось, то у нас поддержка на национальном уровне.
Нет неприятия криминального образа мыслей и это печально. Когда нищий народ поддерживает разбойника, который отбирает у богатых и раздает бедным-это еще укладывается в моей голове причинно-следственными цепочками, но нищий народ, который рукоплещет ворам, которые перекладывают из их кармана в свой...
Я не могу дать юридическую экспертизу происходящего, как некоторые мои друзья, не являющиеся юристами.
Я не являюсь специалистом по оборудованию, которое позволяют убивать людей, но мои друзья, не являющиеся специалистами-могут.
Я оцениваю поведение людей и их мотивы.
Знаете, когда получилось справиться с итальянской мафией? Когда общество заявило о своем нежелании терпеть существование мафии в принципе.
Поймите, все эти украинские мафиози не сейчас появились. Они десятки лет сосут нашу кровь. Перераспределяют в свою пользу, а не создают.
Вам говорят, что вас спасли ценой собственных денег?
Это вы спасли себя ценой собственных денег и жизней ваших близких, а наши мафиози защищали свое личное от посягательств чужестранных мафиози. И как оказалось, вашими же собственными деньгами, которые вы несли в благотворительные фонды.
Они умеют возмещать свои затраты.
Зачем вам деньги? А человек себе в прихожую картину за несколько миллионов долларов повесит. Ему приятно будет и вам без денег спокойней.
Прислушайтесь-кто о чем говорит из тех, кто называет себя политиками.И соотнести их слова с и реальной жизненной историей и настоящим положением вещей.Это вообще полезно-анализировать. Например, зайти в реестр собственности и посмотреть-что же принадлежит господам, которые так нас любят и когда это было приобретено. И многое станет понятным.
Настоящие перемены и реформы-дорогостоящие. И не только в материальном плане. Менять собственную картину мира-как рождаться заново. А рождение, как известно, происходит в муках.
Акушер вас перевернул и шлепает по попе, чтобы вы сделали свой первый вздох и заорали.
Так орите уже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні єгорка сказав що завтра будуть проводитись консультації щодо переходу садопомочі в опозицію. Тобто перед голосуванням за безвізовий режим ці виблядки і також йуля дають задню. А потім вони будуть кричати що то Порох і іже з ним все провалили.

ДА і сьогодні пан березюк сказав що в нього немає фактів щодо тиску на вдупутатів, про що казав садовий.

 

П- послідовність то не про них для них П- підараси.

Я вибачають перед всіма що я голосував на виборах до ВРУ за їбланів з садопомочі. ЦЕ є гівно а не партія. Номеру 16 з партії я це сказав в очі. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас вже на борді можна матами писати? А по-людськи свою позицію донести не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Сьогодні єгорка сказав що завтра будуть проводитись консультації щодо переходу садопомочі в опозицію. Тобто перед голосуванням за безвізовий режим ці виблядки і також йуля дають задню. А потім вони будуть кричати що то Порох і іже з ним все провалили.

ДА і сьогодні пан березюк сказав що в нього немає фактів щодо тиску на вдупутатів, про що казав садовий.

 

П- послідовність то не про них для них П- підараси.

Я вибачають перед всіма що я голосував на виборах до ВРУ за їбланів з садопомочі. ЦЕ є гівно а не партія. Номеру 16 з партії я це сказав в очі. 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

в нас вже на борді можна матами писати? А по-людськи свою позицію донести не можна?

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби там були люди то можна і по людськи а так там вибл..ки

мова йде про тих, хто тут тему читає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...