Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Вибору нема, бо ніхто не хоче йти в депутати.

Ніхто з таких ярих критиканів, таких все знаючих та всебачащих, таких вимагаючих покарати, посадити, захистити ,підняти і тд.-САМ ЧОМУСЬ НЕ ЙДЕ У ВЛАДУ,

Там же прийдеться дійсно працювати та відповідати за свої слова.

Хочеш зробити щось добре(якісно)- зроби це сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Там же прийдеться дійсно працювати та відповідати за свої слова.

:0016:

Покарання винних у смертях людей на майдані, долар по 10, АТО за лічені години...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибору нема, бо ніхто не хоче йти в депутати.

Ніхто з таких ярих критиканів, таких все знаючих та всебачащих, таких вимагаючих покарати, посадити, захистити ,підняти і тд.-САМ ЧОМУСЬ НЕ ЙДЕ У ВЛАДУ,

Там же прийдеться дійсно працювати та відповідати за свої слова.

Хочеш зробити щось добре(якісно)- зроби це сам.

чому не йдуть ? бо варіанти наразі два, або йти проти системи й відчувати наєзди від олігархічних політичних сил, можливо погрози для власного життя чи сімьї й таке інше, або здатись системі, пливти по течії, косити бабло й засунути совість десь глибоко в дупу. Є люди, які з чистою совістю родились, з такою ж чистою бажають і здохнути. Походу ти навіть приблизно не уявляєш, який вплив на людину має влада, хоча б теж модераторство, коли питання *казнить нельзя помиловать* стає кожної години, а правила не настільки досконалі, щоб не було шпаринки, заспокоїти свою совість. В реальній владі все *кручє* в рази й з чесних туди йдуть виключно романтики, які сподіваются систему зламати, але ще не відчували її тиск на собі та рідних в повній мірі. Остаєтся лише побажати їм удачі й незламності, й дасть Бог, може таки вони дійсно виявлятся більш праві ніж я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибору нема, бо ніхто не хоче йти в депутати.

Ніхто з таких ярих критиканів, таких все знаючих та всебачащих, таких вимагаючих покарати, посадити, захистити ,підняти і тд.-САМ ЧОМУСЬ НЕ ЙДЕ У ВЛАДУ,

Там же прийдеться дійсно працювати та відповідати за свої слова.

Хочеш зробити щось добре(якісно)- зроби це сам.

Nokian, ти плутаєш оце "Хочеш зробити щось добре(якісно)" із "йти в депутати". Тому що "зробити добре" лежить в площині правових відносин і, на практиці, це легко здійснюється без будь-якого втручання влади/держави, навіть при корумпованих судах, бездіяльних прокурорах і т.п. - простою саморегуляцією. Ба, втручання влади навіть шкодить у деяких випадках.

А "йти в депутати" - це вже площина суспільного договору. І твоє бажання щось зробити, будучи депутатом, може бути знищене ідіотським сприйняттям суспільного договору самим суспільством. Якщо простіше,- тобі не буде на що спертися у своїх починаннях. Як приклад можна взяти Ющенка: непагані наміри були перекреслені відсутністю нормальної команди; наслідки ти можеш бачити вже.

Вибору нема не тому, що ніхто не хоче йти в депутати, а тому, що базові цінності українського суспільства або не дозволять нормальним людям лишатися нормальними йдучи в депутати, або просто не дадуть щось змінити, незважаючи на збережену нормальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибору нема не тому, що ніхто не хоче йти в депутати, а тому, що базові цінності українського суспільства або не дозволять нормальним людям лишатися нормальними йдучи в депутати, або просто не дадуть щось змінити, незважаючи на збережену нормальність.

те саме, що я й сказав, тільки вумними словами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те саме, що я й сказав, тільки вумними словами

Можливо. Але ти все зводиш до поняття "совісті", хоча реальність набагато складніша. Припустимо, що у мене нема совісті від слова "взагалі", але у владу я не йду. Чому?

Не йду по одній простій причині - не бачу людей з якими можна, не те щоб робити, планувати будь-які зміни. Тобто навіть тотально безсовісна людина не йде у владу, не тому, що при владі буде важко влаштовувати свій добробут, а тому що розуміє реальний стан речей в суспільстві. Добробут можна забезпечувати по-різному і без влади, а от тратити час на дебілів будучи за них відповідальним - це та ще робота.

Саме тому совість і суспільний договір - це як паралельні прямі, може вони і перетинаються, але десь далеко. Суспільний договір має бути побудований на інших засадах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме тому совість і суспільний договір - це як паралельні прямі, може вони і перетинаються, але десь далеко. Суспільний договір має бути побудований на інших засадах.

так варіанта всерівно два, або совість, або страх, страх буди покараним законом. Чим суворіші закони й наглядання за їх виконанням, тим більший страх порушувати закон. Стоїть велосипед не привьязаний, періодично йдуть люди, одні не беруть бо в них є совість, інші бо за крадіжку велосипеда буде 10 років тюрми з конфіскацією майна. То лише з часом, через декілька поколінь, страх перед законом повільно трансформуєтся в так би мовити совість й люди не візьмуть чуже не тому що боятся закону, а тому що це аморально. Не брати чуже стає нормою, а не збоченням. Яскравий приклад - Японія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так варіанта всерівно два, або совість, або страх, страх буди покараним законом.

О, це вже цікавіше, вже зявляється вибір.

Але я вважаю що ані страх, ані совість не працюють на довгих відрізках. І суспільний договір побудованих на страху чи совісті приречений, тому що не можна вічно боятись чи звіряти кожен свій поступок із совістю нескінченну кількість раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягнибок признался, что отпустить рыгов Добкина и Кернеса приказали Турчинов и Яценюк

Лидер ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявил, что после Революции Достоинства экс-Генпрокурор и «свободовец» Олег Махницкий арестовал бывшего регионала Михаила Добкина и подписал ордер на арест одиозного харьковского мэра Геннадия Кернеса, который поддерживал режим Януковича.

Об этом он рассказал в интервью изданию «Главком», сообщает sprotiv.org.

"Так у меня потом был телефон красный от звонков Турчинова. Я зашел к нему в кабинет, где сидела вся элита — Яценюк, СБУ ... И все начали на меня — «ах, вы негодяи, „Свобода“, вам бы только пиариться! На черта вы того Добкина арестовали?». Но, во-первых, это не я, а Генпрокуратура, а, во-вторых, ребята, — вы что, забыли, мы две недели назад на Майдане стояли и кричали, что мы его арестуем? Здесь СБУ дает справку, что в связи с арестом Добкина, а теперь и Кернеса, 30 тысяч боевиков из России уже едет в Харьковскую область. И все говорят, что сейчас выходим на пресс-конференцию и говорим, что потеря Украиной Харьковской области — это только через пиарщиков из «Свободы», — заявил Тягнибок.

В то время, подчеркнул он, много говорили и возможном «восстании» Харьковщины с последующим сотворением «Харьковской народной республики».

«И Добкина отпустили. Но тогда не надо обвинять Махницкого, что он никого не арестовывал. Хотя я считаю, что нужно было арестовывать всех, и это обязано было сделать политическое руководство страны. Я говорил об этом, но мне отвечали, что тогда конец и через 2 часа российские танки будут в Киеве. Постоянно тем грозили. А теперь не знаю — может, если бы мы это сделали, и Крым был бы наш, и войны бы такой не было», — сказал политик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тягнибок признался, что отпустить рыгов Добкина и Кернеса приказали Турчинов и Яценюк

Разом стояти на майдані, а потім здавати один одного? Хм, де ж це я бачив?

І чому на фоні тихенько гудуть бджоли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ж махніцький нікого з беркуту не прикрив , з тих , що розстрілювали .

Тепер вже не знайдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БО йому Турчинов і Яценюк наказали. Як тільки когось хєрять відразу всяке гівно починає вспливати. чого він цього не казав відразу, мабуть тільки зараз отримав потрібні методички, бо своєю головую не додумався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БО йому Турчинов і Яценюк наказали.

А це хіба законно втручатись у роботу прокуратури?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто казав що вони втручались. тягнибок? я ойму не вірю. його людина вбила під ВРУ людей так сука навіть не вибачилась перед рідними загиблих. Він покаазв що він є кондомом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто казав що вони втручались. тягнибок? я ойму не вірю. його людина вбила під ВРУ людей так сука навіть не вибачилась перед рідними загиблих. Він покаазв що він є кондомом

чого ж він відразу не кричав що зрада, а тільки зараз, коли припекло?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це питання про тягнибока то відповідь напрошується сама - вибори от він набиває собі бали але його ніхто не слухає. засильно обісравсє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запустили публічну кадастрову карту .

Це можна дивитись , на кого записані ділянки чиновників ?

http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене інше питання виникло, от Тягнибок і Свобода, зараз так кричать що вони патріоти, влада погана і що влада намагається їх знищити. Ну а тепер питання, якщо пастор з кулею дійсно давали вказівки Махніцькому, чого він їх слухав, він же ш мав бути патріот і робити все на благо України а не влади? Ну і друге питання, де весь цей час була Свобода, чого не було гучних заяв що заважають працювати Генпрокурору, і мітингів на його підтримку? Чого ці заяви з'явились лише перед виборами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю , на цих виборах радикалам нічого не світить , так що буде ще багато подібного кукурікання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю , на цих виборах радикалам нічого не світить , так що буде ще багато подібного кукурікання

на цих виборах гречка рулить, а патріотизм/націоналізм - ні :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Корбану гречка в Чернігові не дуже допомогла.

Думаю , на цих виборах радикалам нічого не світить , так що буде ще багато подібного кукурікання

ІМХО поки вони не поміняють керівництво партії на адекватне і не змінять трохи стратегію, то їм вже взагалі нічого не світить, ні на цих ні на майбутніх виборах. А якщо відмінять мажоритарку то і взагалі шансів що хоч хтось до ВР пройде дуже мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну Корбану гречка в Чернігові не дуже допомогла.

Надто він нахабно по-жидівські діяв. Якби ще у нього прізвище було Корбаненко, наприклад, то вже би краще справи йшли :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, Просто він чужий для того регіону, а всіх купити не вийшло. Якби він був не вискочка з рейдерів, а якийсь відомий політик з незабрудненою репутацією, то тоді імовірно і виграв би, але в таких політиків і так є свій регіон, і необхідності лізти в чужий немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vitaliy Shabunin

50 мин. · Киев ·

Чергова заява ЄС про антикорупційні вимоги в рамках візової лібералізації http://bit.ly/1VDfCc3.

1) Завтра Рада має проголосувати:

- урядовий пакет конфіскаційних законопроектів (2540а, 2541а, 3040, 3041);

- законопроект про фінансування партій (2123а).

2) Президент має змінити "четвірку Шокіна" в комісії по обранню керівництва Антикорупційної Прокуратури.

Не голосуйте за партії, чиї парламентські фракції завтра спробують провали візову лібералізацію. Вивісимо їх список за результатами завтрашнього голосування.

Окреме вітання Президенту, який "включив окуня" після першої заяви Томбінського про "четвірку Шокіна". ЄС повторює вдруге, для тугих, так би мовити.

А оце Петро Олексійович сре персонально кожному, роблячи з кожного бидло, яке має по чергах стояти виклянчуючи право побачити світ. Ну і Путін, війна, як же ш без цього.

12075024_10153215615039537_3074980923175492241_n.jpg?oh=3345522cb5e86826e32338d2e6a6d497&oe=56CD91DD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...