Перейти до змісту

Де у Луцьку можна выдремонтувати об,єктив?


JXL

Рекомендовані повідомлення

Власне кажучи, зіткнувся з проблемою у своєму об,єктиві Canon EF 50mm f1.4.

Періодично викидає помилку "ERROR 01". також потрібно його від,юстувати.

Можливо хтось знає чи є у луцьку де відремонтувати об,єктив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ERROR 01" в цього об"єктива може бути по причині несправності механізму або двигуна діафрагми. Відремонтувати то ще можна пробувати, а від"юстувати тільки в Києві. В Луцьку відповідного обладнання нема, і напевне ніколи не буде.

А автофокус нормально працює по всьому діапазону? В цього об"єктива часто гнеться тубус і погано рухається фокусна лінза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ERROR 01" в цього об"єктива може бути по причині несправності механізму або двигуна діафрагми. Відремонтувати то ще можна пробувати, а від"юстувати тільки в Києві. В Луцьку відповідного обладнання нема, і напевне ніколи не буде.

А автофокус нормально працює по всьому діапазону? В цього об"єктива часто гнеться тубус і погано рухається фокусна лінза.

На відкритих позначках діфрагми часто промахи автофокусу, десь від f1.4 до f2.5 та і різкість((((((((((((.

Саме головне для мене вирішити питання з "ERROR 01" і заодно кільце фокусування подивитися, а то не дуже мені подобається як воно ходить

У мене уже був досвід розбору 2-х таких об,єктивів ( добре що все пройшло успішно), але переконаний, що краще довіритися спеціалісту в цій сфері, так як робота дуже делікатна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, на відкритих діафрагмах знімати, то ще треба вміти. По перше, як відомо, на повністю відкритій діафрагмі, світлосильні об"єктиви і за ідеальних умов не дуже різкі. А ще часто змаз різкості буває за рахунок кривих рук і довгої витримки. В непідготовлених фотографів на витримках довше 1/60 сек. часто нерізкі фото виходять, бо при натисканні спуску об"єктивом махають вгору-вниз. На тестових таблицях перевіряли? Фронт, бек фокус є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, є такий нюанс як криві руки,але себе частково відношу до категорії таких фотографів))). Із самокритикою у мене все гаразд. Сьогодні перевірю на фронт\бек, хоча на тушці є підстройка автофокусу))). Цікаво, скільки потянеремонт об,єктиву?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...