Перейти до змісту

Допоможіть закоханому !


Nesterukkk

Рекомендовані повідомлення

Знаєте дехто дає цільні поради, а дехто так, аби відзначитися. У мене також були хлопці-друзі, і деякі були в мене закохані ,але не освідчувалися. Я відносилася до них ,як до друзів, і вони це розуміли. На той час мене мій хлопець дуже ревнував, і весь свій вільний час приділяв мені.Це чесно добивало і викликало до нього відразу. Коли він приходив до мене ,я починала нервувати ,я не розуміла чому він мене тераризує своєю присутністю. А потім ,коли розлучилися виявилося, що ми мало спілкувалися і відверто розмовляли, а особливо висловлювали свої претензії одне до одного.

Тепер я заміжня , мої друзі теж деякі одружилися, але я і надалі стараюся з ними спілкуватися по можливості. Життя така штука, що від друга буває більше користі ніж від подруги, яких у мене вистачає.

Сядьте і поговоріть про свої почуття і про своє ставлення, а також чого ви хочете один від одного. А тоді прийдете до результату, головне не здогадуватися про те,що думає твоя дівчина, а знати напевне. Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі в кого є або була дівчина, допоможіть !!! В мене є дівчина та ми посварились --- усе через те що у неї є кілька друзів хлопців з якими вона говорить по тел кожен день !! а раніше вони її водили в кафе ... вона мене запевняє, що то просто друзі. Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись ( зустрічаємось пів року ). А як було у вас і як ви вчинили ??

коли я прошу не зустрічатись з ними вона ображається !

Швидше всього, дівчина ще не вирішила кого обрати, шукає варіанти. Очевидно, ви не найпершому місці у неї в списку, розходьтеся і не мучтесь, з часом біль утрати притупиться. Якщо дівчина вас поважає, тоді б реагувала на ваші прохання. :0154:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бережи свої нерви, чувак.

Як кажуть італійці, "дівчина - як автобус: пішла одна, прийде інша"

ну тоді хлопець - тролейбус (з рогами) :0126:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "добивало і викликало до нього відразу. Коли він приходив до мене ,я починала нервувати ,я не розуміла чому він мене тераризує своєю присутністю" - повністю згідна. Але ще більше мене виводило, коли він хотів про це говорити: "ти мене не любиш?...то скажи....давай поговоримо...." і т.д.

Моя тобі порада - не намагайся цікавитись тим, чим цікавиться вона,аби з’явились спільні інтереси. Займись собою, самореалізуйся, почни бути сам собі цікавим. І вона потягнеться за тобою. Дівчата люблять самореалізованих :-)

Подумай - тобі б на місці дівчини було б з тобою добре? Розберись в собі. А може ти не цікавишся тим, чим вона, бо тобі справді це не цікаво? А може і вона тобі не цікава?

Забагато слова "цікаво", але вже вибачайте :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодята, а який ваш вік?

йому 20... з автором теми не знайомий, просто знайшов його в соцсетях,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя тобі порада - не намагайся цікавитись тим, чим цікавиться вона,аби з’явились спільні інтереси. Займись собою, самореалізуйся, почни бути сам собі цікавим. І вона потягнеться за тобою. Дівчата люблять самореалізованих :-)

Тоді для чого така дівчина? )) Без спільних інтересів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дівчина з 1997-року народження... дитина :0160: моя порада, треть марно час та не псуй нерви. Воно того не варте. Ще молодий, ще буде дівчина і не одна :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийшла весна

цвіте каміння

... хочеться - нема терпіння

толку з тих порад, вік такий, всі у ньому були...

це ж типові п...страждання підлітів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, друзі =) ... я тільки, що усе поняв -- так вона мене любить, та не кохає....не кохає так сильно і палко як я ! Бо я на її місці перестав би общатися з подругами ( адже в порівнянні з нею - вони мені майже пусте місце ) заради неї, та вона ясно дала мені знати, що ось ці друзі для неї важливіші ніж я .... у мене даж такі підозри, що вони їй не просто друзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твоя дівчина, тобі і вирішувати як поступити

Скажу лише як дівчина: якщо в житті з"являється той самий, то інші просто перестають існувати

+5! Від себе додам - своє особисте життя виносити на обговорення не варто.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ще я скажу..поторюсь може..все просто. І навіть не знаєш чи її хлопець чи друг. ІМХо Ті хлопці - конкуренти. дівчина радіє всебічній увазі.. всіх вас втрачати не хоче.. один дає те добре, інший- інше... з третім в ліжку добре. Принца серед вас певно нема. ось і все..або ж таке собі змагання, хто не втіче раніше часу - той принц. Друзі - хлопці...викинь з голови. Якщо любиш - доводь, але не обмежуй собі свободу - до підкаблучника недовго

Ось у пості№15 Так вони і відійшли на другий, а то й і на третій план. А як виявилось з часом - вони мали не тільки дружнє відношення до мене ........Так ото ж дівчина собі вже визначила, що хлопці не катять - а вони все доводять, не зрозуміли і час молодіжний гаяли собі(ну а поки вони там не зрозуміли можна і ще бонусів поотримувати- можливий варіант і не стосується конкретно даної ситуації) . Таке буває

То тема дискусій - тут нема аксіом. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, друзі =) ... я тільки, що усе поняв -- так вона мене любить, та не кохає....не кохає так сильно і палко як я ! Бо я на її місці перестав би общатися з подругами ( адже в порівнянні з нею - вони мені майже пусте місце ) заради неї, та вона ясно дала мені знати, що ось ці друзі для неї важливіші ніж я .... у мене даж такі підозри, що вони їй не просто друзі

Проста порада...сісти і про все відверто поговорити без ємоцій. Схожа ситуація і у мене була, але я трохи старша за вас...)))))) Мій коханий ревнував мене до моїх друзів, але ми якось зуміли дійти спільного компромісу і зрозуміти один одного. Хоча спілкуванння також буває різне....якщо дівчина цілий вечір "висить" на телефоні, а не з тобою. то я також це "не вітаю"...Всього повинно бути в міру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, друзі =) ... я тільки, що усе поняв -- так вона мене любить, та не кохає....не кохає так сильно і палко як я ! Бо я на її місці перестав би общатися з подругами ( адже в порівнянні з нею - вони мені майже пусте місце ) заради неї, та вона ясно дала мені знати, що ось ці друзі для неї важливіші ніж я .... у мене даж такі підозри, що вони їй не просто друзі

Проста порада...сісти і про все відверто поговорити без ємоцій. Схожа ситуація і у мене була, але я трохи старша за вас...)))))) Мій коханий ревнував мене до моїх друзів, але ми якось зуміли дійти спільного компромісу і зрозуміти один одного. Хоча спілкуванння також буває різне....якщо дівчина цілий вечір "висить" на телефоні, а не з тобою. то я також це "не вітаю"...Всього повинно бути в міру.

вісить іноді =( .... я просто їй сказав, що я бажаю тобі тільки найкращогого =) якщо це не я, тоді нехай буде щаслива з іншим )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ти не можеш провести з нею час..вона його штучно займає собі(можливо навіть щоб тебе уникнути..я не думаю що коли любиш є важливі справи що можна годинами вирішувати по телефону - є ж милий що теж допоможе, принаймні не відмовить у допомозі) ..Спробуй зайняти ти цей час. Якщо не йде на - це - Арівідерчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі в кого є або була дівчина, допоможіть !!! В мене є дівчина та ми посварились --- усе через те що у неї є кілька друзів хлопців з якими вона говорить по тел кожен день !! а раніше вони її водили в кафе ... вона мене запевняє, що то просто друзі. Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись ( зустрічаємось пів року ). А як було у вас і як ви вчинили ??

коли я прошу не зустрічатись з ними вона ображається !

Цитата не пам'ятаю звідки: "Ты мир не сможешь заменить, но ведь и мир тебя не может." Можливо компанія дійсно для спілкування?

Ти в ту компанію не вхожий? Ввійди. Не приймають? Ну і не сильно то хотілося.

Спробуй поділити час, твоє то твоє, з іншими іншим разом.

А в загальному, хлопче, ВИЩЕ ГОЛОВУ і ХВІСТ ПІСТОЛЕТОМ, ти це ти, гордись собою, будь таким, як ти є, не намагайся здаватися кращим, ніж насправді. І не бігай спеціально за нею (ними), дівкам це надто подобається (дуже мала кількість виключень з цього правила). Якщо ця дівчина не твоя, то саме твоя тебе знайде, і будеш для неї най-най-най самий-самий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі в кого є або була дівчина, допоможіть !!! В мене є дівчина та ми посварились --- усе через те що у неї є кілька друзів хлопців з якими вона говорить по тел кожен день !! а раніше вони її водили в кафе ... вона мене запевняє, що то просто друзі. Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись ( зустрічаємось пів року ). А як було у вас і як ви вчинили ??

коли я прошу не зустрічатись з ними вона ображається !

Цитата не пам'ятаю звідки: "Ты мир не сможешь заменить, но ведь и мир тебя не может." Можливо компанія дійсно для спілкування?

Ти в ту компанію не вхожий? Ввійди. Не приймають? Ну і не сильно то хотілося.

Спробуй поділити час, твоє то твоє, з іншими іншим разом.

А в загальному, хлопче, ВИЩЕ ГОЛОВУ і ХВІСТ ПІСТОЛЕТОМ, ти це ти, гордись собою, будь таким, як ти є, не намагайся здаватися кращим, ніж насправді. І не бігай спеціально за нею (ними), дівкам це надто подобається (дуже мала кількість виключень з цього правила). Якщо ця дівчина не твоя, то саме твоя тебе знайде, і будеш для неї най-най-най самий-самий.

Дякую за теплі слова =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж думаю, що варто подружитися з людьми, які її оточують і тільки тоді ти побачиш ху із ху... і навіть не менш корисним буде зрозуміти як вона тебе позиціонує в оточенні інших хлопців...) удачі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж типові п...страждання підлітів

я б так не сказав, в мене он є друг один який вже в свої майже 22 роки ще той піздострадалєц який тож отако з такими дівчатами тусується яким тікі аби погуляти влюбляється а потім виясняє отношенія і розходиться і так поколу, вже мене цим заіпав. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж думаю, що варто подружитися з людьми, які її оточують і тільки тоді ти побачиш ху із ху... і навіть не менш корисним буде зрозуміти як вона тебе позиціонує в оточенні інших хлопців...) удачі ;)

Іра, я то вас звісно підтримаю у написаному, але ситуація зараз така, що видно що то малолєткі ше, тай дівчата зара такі шо то аж волосся сивіє, зустрічаються з одними, сплять з іншими, а гроші беруть від третіх, і то вже з малих літ, ніякої моралі і навіть хоть трішечки поваги і розуміння до того хто тебе кохає.

А моя порада до тс буде така: кидай її тай все, бо тебе не кохає якщо ще досі про своїх знайомих ше з тобою не поговорила і не познайомила і якшо біше з ними спілкується то теж не любить, тай не слухай людей шо треба їй біше часу приділяти, не треба їх балувати бо розбалувавши то їм і дня мало буде шой робота заважатиме а якшо сидітимеш дома без коп'я але з нею то теж заважатимеш, найди собі краще дівчину з нормальним вихованням яка вміє кохати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любов... Кохання, х*рня то все, це все хімічна реакція в голові людини. Пройде з часом. Потім знов з'явиться. Не сци в кампот, кидай її.

В мене в такому віці була та сама фігня, тільки з тою різницею, що з дівчиною ми зустрічалися 3 роки, потім розійшлися. То 2 останні роки така фігня, це прікінь скільки я часу і бабла вгробив впусту.

З.І. Вибачте за мій Французький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловлю думку з боку тих хлопців, до яких дзвонять....

Була в мене в свій час подруга (просто подруга, не більше) з якою було просто цікаво спілкуватись (могли години 2 висіти на телефоні)

Навіть, коли вона зустрічалась з кимось час в неї для цього завжди знаходився

Але коли вона познайомилася з майбутнім чоловіком - все змінилось. З нею ми спількуємось і досі, але так - взнати як у кого життя і т.п.

ІМХО, у відносинах треба багато чим жертвувати з попереднього життя, поки обоє цього не зрозуміють - нічого не вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі в кого є або була дівчина, допоможіть !!! В мене є дівчина та ми посварились --- усе через те що у неї є кілька друзів хлопців з якими вона говорить по тел кожен день !! а раніше вони її водили в кафе ... вона мене запевняє, що то просто друзі. Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись ( зустрічаємось пів року ). А як було у вас і як ви вчинили ??

коли я прошу не зустрічатись з ними вона ображається !

ти часом не з військового ліцея??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

@Nesterukkk Нестерук, шо там, розійшовся з нею? Правда ти фіг відпишеш, бо вже рік на Борді не з'являвся.

 

А тепер питання до адмінів: чому не можна підняти тему, якій більше як два роки? От хочу по флудити, а в політику не хочу вникати. І як мені реалізовуватися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...