Перейти до змісту

Допоможіть закоханому !


Nesterukkk

Рекомендовані повідомлення

Усі в кого є або була дівчина, допоможіть !!! В мене є дівчина та ми посварились --- усе через те що у неї є кілька друзів хлопців з якими вона говорить по тел кожен день !! а раніше вони її водили в кафе ... вона мене запевняє, що то просто друзі. Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись ( зустрічаємось пів року ). А як було у вас і як ви вчинили ??

коли я прошу не зустрічатись з ними вона ображається !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однозначно розходитися

попереду завжди нам підготовлений кращий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 paksivatova

Було таке, тільки замість кілька друзів у неї був 1найкращий друг, в результаті тепер вона з ним.

П.с. Економія на 14 лютого :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо готовий ділити її з ними,то можеш миритись.Я в таку дружбу не вірю.

Якщо через це ви посварились і вона вибрала їх-то задумайся хто їй потрібен більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усі в кого є або була дівчина, допоможіть !!! В мене є дівчина та ми посварились --- усе через те що у неї є кілька друзів хлопців з якими вона говорить по тел кожен день !! а раніше вони її водили в кафе ... вона мене запевняє, що то просто друзі. Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись ( зустрічаємось пів року ). А як було у вас і як ви вчинили ??

коли я прошу не зустрічатись з ними вона ображається !

Характерная особенность женского интеллекта - умение (и одновременно глубокая потребность) порождать такого рода мифологию - когда надежда на удачное замужество гордо именуется «любовью», мужское непослушание - «эгоизмом», а «запасной вариант» - «просто хорошим другом»...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони в неї як підстраховка, коли ти її покинеш, щоб їй було з ким зустрічатись, того зараз з ними говорить по тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

твоя дівчина, тобі і вирішувати як поступити

Скажу лише як дівчина: якщо в житті з"являється той самий, то інші просто перестають існувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдааа, давненько такої теми не було :_11::_07:

А по темі. +1 до

твоя дівчина, тобі і вирішувати як поступити

ПС. Загляну но я сюди за півгодини, а поки кукурудзи нажару.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись

Питання в топстарті звучить: "що робити?". А підтримуєте Ви лиш відповідь, де "бути разом". Тому питання трансформується в "як бути разом і куди подіти всіх інших хлопців?". Перш за все треба бути щирим і в першу чергу перед собою.

9oNgY.jpg

Підтримую варіант - "насильно мил не будешь". Розійтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую ))) та можливо ще щось є сказати --- бо я так і не вирішив, як вчинити

дякую ))) та можливо ще щось є сказати --- бо я так і не вирішив, як вчинити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я незнаю, як вчинити -- помиритись чи розтатись

Питання в топстарті звучить: "що робити?". А підтримуєте Ви лиш відповідь, де "бути разом". Тому питання трансформується в "як бути разом і куди подіти всіх інших хлопців?". Перш за все треба бути щирим і в першу чергу перед собою.

9oNgY.jpg

Підтримую варіант - "насильно мил не будешь". Розійтись.

це ви тонко підмітили....да, зараз я більш за все хочу, щоб вона подзвонила і сказала "Пішли ті друзі......ти мені найдорожчий"

Та знаючи її такого не станеться... я зараз тут сиджу і мучаюсь,а вона говорить з тими друзями через, яких ми посварились( та вона мене теж любить - це я знаю ) .... я в тупіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумай так: якщо вона з ними спілкується настільки часто, значить їй цікаво. Значить вони дають їй те, що не додаєш ти, і з ними вона така, якою не може бути з тобою.

Колись я також зустрічалась з одним хлопцем. Любила його. Але з друзями хлопцями не переставала спілкуватись. Мені з ними, якшо чесно, цікавіше було, веселіше. В результаті таки розійшлась з хлопцем, а не з друзями. Та з часом в житті з’явився той, хто став мені цікавіший. І з Ним мені стало весело, з Ним стало цікавіше, і з Ним перестало хотітись спілкуватись з іншими чоловіками.

Так вони і відійшли на другий, а то й і на третій план. А як виявилось з часом - вони мали не тільки дружнє відношення до мене. Хоч я і голову віддати готова була, що це 100% дружба і не більше.

Тому зваж все, і подумай, чому вона досі їх не послала. Напевно їй з ними наразі добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо ти не впевнений в собі, тоді ясно, із-за чого ці балачки! А замість того, щоб довго базікати, купи їй квіти, влаштуй сюрприз, та все на що вистачить фантазії та грошей, щоб їй просто не було часу трандіти по телефону з іншими!!!

Або як простіше сказав Foross

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумай так: якщо вона з ними спілкується настільки часто, значить їй цікаво. Значить вони дають їй те, що не додаєш ти, і з ними вона така, якою не може бути з тобою.

Колись я також зустрічалась з одним хлопцем. Любила його. Але з друзями хлопцями не переставала спілкуватись. Мені з ними, якшо чесно, цікавіше було, веселіше. В результаті таки розійшлась з хлопцем, а не з друзями. Та з часом в житті з’явився той, хто став мені цікавіший. І з Ним мені стало весело, з Ним стало цікавіше, і з Ним перестало хотітись спілкуватись з іншими чоловіками.

Так вони і відійшли на другий, а то й і на третій план. А як виявилось з часом - вони мали не тільки дружнє відношення до мене. Хоч я і голову віддати готова була, що це 100% дружба і не більше.

Тому зваж все, і подумай, чому вона досі їх не послала. Напевно їй з ними наразі добре.

дякую ))) ви мені трохи відкрили очі на ситуацію )))

Якшо ти не впевнений в собі, тоді ясно, із-за чого ці балачки! А замість того, щоб довго базікати, купи їй квіти, влаштуй сюрприз, та все на що вистачить фантазії та грошей, щоб їй просто не було часу трандіти по телефону з іншими!!!

Або як простіше сказав Foross

Незрозумів на рахунок "невпевнений" ?? В чому ?? в собі і в своїх почуттях до неї я впевнений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закоханий! Якщо Ви будете обмежувати її коло спілкування, то викличите тільки агресію з її сторони. Якщо дівчина спілкується більше не з Вами, а з іншими хлопцями, це означає, що їй тупо з ними цікавіше і є про що так довго говорити. Спробуйте знайти спільне захоплення, теми. просто проводьте більше часу разом. Якби була впевненість в почуттях. в собі, у дівчині, такої теми взагалі не виникло б.Дайте свободу і собі, і їй. тоді все стане набагато простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона мене теж любить - це я знаю

Чого б це раптом? Факти (не сюди писати - для себе проаналізувати)??? Жінки ще ті акторки, особливо коли їм щось потрібно))) Оце "потрібно" - не обов'язково має бути матеріальним, може бути статус для когось, комусь щось довести і ще купа варіантів вигоди.
Постав її перед вибором і все стане на свої місця.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бережи свої нерви, чувак.

Як кажуть італійці, "дівчина - як автобус: пішла одна, прийде інша"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нагулялась дівка! Поки сама не дійде до того, що у відносинах на першому місці повинен бути той, з ким зустрічається, ситуація не зміниться. Чи ти їй мозок вставиш? Не муч себе і її також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може в Італії дівчата і автобуси...А взагалі, жінка - це планета, а чоловік - космонавт. І вибирає саме жінка, хто залишиться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...