Перейти до змісту

№005 || Велоквест. Возвращение.


difoto

БАЙКЕРЫ!  

44 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

всем привет,я тож буду 100%, буду в команде с druid-ом,и кем -то там еще,не нау пока. так что держитесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную повернутись до теми штрафів. Я за систему наростаючих штрафів:

1) +15 хв

2) +20 хв

3) +30 хв

+ 5-хвилинна підказка в разі немогіння знайти маячок на знайденому КП.

Идея интересна. Есть вопрос : с чего начинается отсчет ? (варианты - с начала квеста и до конца ; или - на каждом круге свой ) если в1 , то что делать тем, у кого будет 4 и более подсказок? И еще спорный момент: если берется 2 подсказки на одно КП время суммируется или считается по большему? Или вообще первая +10, а все остальные +20

В споре рождается истина...

кстати, всех с первым снегом! Кататься будет веселей ибо... можно заодно и в снежки поиграть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идея интересна. Есть вопрос : с чего начинается отсчет ? (варианты - с начала квеста и до конца ; или - на каждом круге свой ) если в1 , то что делать тем, у кого будет 4 и более подсказок? И еще спорный момент: если берется 2 подсказки на одно КП время суммируется или считается по большему? Или вообще первая +10, а все остальные +20

В споре рождается истина...

кстати, всех с первым снегом! Кататься будет веселей ибо... можно заодно и в снежки поиграть :)

1. Як на мене - однозначно відлік від першого КП і до кінця маршруту. Як показує статистика, команди не більше 2-3 підказок беруть. Більше - це вже аномалія. То якщо виходить з одного кола одна підказка - то майже немає сенсу робити наростаючий штраф. З одного кола 15, з іншого 15, ще з якогось 15 і так далі. Вже як нарощувати то нарощувати. Моя позиція така - один єдиний розгаданий/нерозгаданий КП не має вирішувати резульати змагань, акле якщо вже ти почианєш зловживати вісутністю інтелекту, то отримай по заслугам.

2. Після штрафу в 30 хв. (третій) пропоную кожен наступний штраф додавати по 10 хвилин.

3. Я не зовсім розумію, як може бути дві підказки на 1 КП. Якщо (так як в останньому квесті) підказка відразу "видає" місцезнаходження КП, який сенс брати другу підказку? Якщо мається на увазі про другу 5-хвилинну підказку, то ніщо не заважає команді при першій підказці детально розпитати де саме знаходиться маячок. А якщо хтось забуде, чи вчасно не зорієнтується, то однозначно що за підказку місцязнаходження маячка треба "доплатити" 5 хвилин свого часу, бо дуже часто пошуки маячка вимагають немало часу.

4. Ще одне. Від Діфото прозвучав такий вислів: (приблизно) "якщо ви захочете всі КП проїхати перебуваючи на старті, тобто шляхом брання підказок, то в сумі час підказок буде значно більшим, ніж час, затрачений на проходження дистанції". Це може бути аргументом для того, щоб робити штраф високим (30 хвилин). Але як на мене, ця проблема легко вирішується, а саме тим, що командам дається вимога: "пройти всі КП". Не "розгадати всі КП", а саме "пройти". А контроль цьому дуже легко зробити, запровадивши знову ж таки систему кодів на кожному КП, про яку вже говорилось багато. Або навіть банально порозпитувати на фініші команди - де саме на якому КП висів маячок. Хоча як на мене, другий варіант звучатиме не досить переконливо і навіть трохи "глупо". Хоча - варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт!!! Нарешті ми підійшли до теми "що вважати пройденою дистанцією?". як показали попередні квести кожна команда має свою думку на це питання:

- гарний (швидкий) фініш;

- зібрані кільця;

- пройдені всі КП командою;

- пройдені всі КП окремими учасниками команди;

- розгадані загадки.

Можливі інші варіанти.

Що стосується штрафів. підказка в 30 хв. заставляє задуматись брати її чи ні, підказка в 15 хв. береться однозначно бо ні на що не впливає (завжди існує можливість що більше підказок не треба).

А на рахунок того, що один пункт все вирішив, так це нормально (з невеликого власного досвіду).

Хотілося б протоколів минулих квестів для аналізу. :):lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосується штрафів. підказка в 30 хв. заставляє задуматись брати її чи ні, підказка в 15 хв. береться однозначно бо ні на що не впливає (завжди існує можливість що більше підказок не треба).

А на рахунок того, що один пункт все вирішив, так це нормально (з невеликого власного досвіду).

А що тут нормального? Навіщо собі ускладнювати життя. Зробили один-єдиний КП (дуже складний), посадили команди і хай розгадують. Якась команда чудом розгадала, та і виграла виграла. І всі проблеми.

Зрозумійте, що не має сенс змагань переходити в площину тільки підказок. Тут виходить, що все впирається в підказку. Але ж насправді, тут важливий процес. Хіба недостатньо думати на загадками? Не знаєш - взяв підказку, знаєш - поїхав на КП. А тут проблема, треба ще подумати чи варто брати ту підказку, бо ж знаєш, що вона може загнати тебе на останнє місце. Все впирається в підказку. Взяв - програв, не взяв - виграв. Але змагання не в підказках!

Підказка.... вдумайтесь в це слово, походить від слова "підказувати". Не "впливати", "вирішувати", не "перемагати", а просто "п і д к а з а т и". Це щось таке маленьке, чого має ніхто і не помітити. Не знаєш завдання - взяв не задумуючись. Так і має бути. А не робити з підказок щось таке, що є найважливіше за все на світі.

Збийтесь ви нарешті. Якщо та віртуальна команда (якої немає, але про яку ви всі постійно говорите), яка ніби то зовсім не буде думати, а просто буде брати підказки, так вона ніяк не зможе відмазатись однією 15-хвилинною підказкою. В цьому разі їх буде 3-4-5. А це, навіть якщо брати без наростання - ГОДИНА! Хочете сказати, що це мало для змагань, на яких вся дистанція проходиться за 3,5-4 години? А додайте за кожну нову підказку 10 хвилин. Вам мало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штрафи штрафами,але давайте поговоримо про тему "контролю усіх членів команди на кп".як можна зробити так щоб всі члени команди проходили дистанцію, а не так один поїхав на кп а остальні його чекають як робили команди на минулих квестах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что тут думать? Цифровой аппарат есть у всех. По крайней мере - в мобильнике. Приехала команда на место - сфотографировалась возле маячка или легко узнаваемых объектов на КП (на фото должна быть команда -1 человек, который с аппаратом). На финише предъявляется вся фотосессия :D

Соответственно в список необходимого командного оборудования добавляется цифровой фотоаппарат :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протоколы вывесим. Надо бугалтерию квеста трухануть :)

Бухгалтерію чи канцелярію? А то мене починають "тєрзати смутниє сомнєнія", що ти на тих квестах собі нехілий відкат мутиш. ;)

Я ж думаю, що в тебе стільки "зеленого" ентузіазму на наступні квести набралося :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бухгалтерію чи канцелярію? А то мене починають "тєрзати смутниє сомнєнія", що ти на тих квестах собі нехілий відкат мутиш. ;)

Я ж думаю, що в тебе стільки "зеленого" ентузіазму на наступні квести набралося ;)

2druid: :D А ось таке писати непорядно, навіть з " :)  " смайликом. Ти багато на перших квестах заробив? ;)

Обгрунтуй будь ласка свої слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ти що, Лука :D(((((

Друід собі жартує потихенько, починяє примус, :) , а тут ТАКИЙ наїзд....

Тобі ТОЧНО треба на ТОЙ спалах забити, він тебе до добра не доведе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протоколы вывесим. Надо бугалтерию квеста трухануть :D

Вот пожалуйста, только не нада никого трусить!!!!

Ни бухгалтерию , ни канцелярию...

все было по-честному. ;)

Призы были- были.

И слегка сок с бутиками нарисовался. ... на всех не хватило- да как же уследишь за беспределом из-за еды и питья...

Ну,прям, не выдирать же изо рта.... Еще пальцы откусят....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2druid: :angry: А ось таке писати непорядно, навіть з " :D  " смайликом. Ти багато на перших квестах заробив? ;)

Обгрунтуй будь ласка свої слова.

:)

На першому квесті я заробив "мінус" 20 UAG :) , а на другому "мінус" 100 UAG :blink: .

Думаю, в Діфото ситуація мало відразняється :jeer: . В тому і полягав жарт. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви шось будете про квест говороти а то дискусію про фінанси почали але ніяк закінчити не можете. Давайте краще по квесту щось говорити будем правила потрібно опубліковувати.Штрафи.Відмітка команди на КП.їзда всієї команди разом..............через тиждень квест а ми так і нічого не знаємо про нього.на форумі розмова тільки в одну сторону"сам пишу сам відповідаю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную назву квеста: "Матриця: у пошуках снігової королеви".......... погода надихає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт як справи буде квест чи не буде бо хочеться велосипед на зиму вже збирати в ховати на гору,а ви тут мовчите і ніякої інформації про квест не даєте.то буде квест чи не буде.....................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто-то что-то отменял? Я не буду каждый день апать топик, все и так в курсе.

Отступать уже некуда. Готовьтесь к матрице!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат голосования нерадостный 13 за, 16 против.

Погода обещает быть интересной:

w1.gif

w2.gif

:) Меня на Квест не пускают, ааааааааааааааа *CRYING DESPERATELY* :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...