Перейти до змісту

Эх ностальжи...


t0rik

Рекомендовані повідомлення

багато з глючним дешевим залізом і вірусами

і турбоасемблер, і турбодебагер, і нортон антивірус, і дісплейчик на корпусі системника... аж сльози на очі навертаються =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В те древние времена меня больше всего поражал SuperCalc с его таблицами... И далеко не сразу я понял, на что мне похож MS Excel :)

BASIC использовался в качестве музыкального редактора (10 SOUND 22000, 20... лол)

Norton и его обрусевший клон Volkov казались чуть ли не пределом совершенства. А 3D Tetris! Уууууу... :lol:

Помню очереди на "самолётики" и "танчики" в ДО, на "Arcanoid" и "Boulder Dash" в ДОСААФе... А потом игры на мегаустройстве "телевизор+магнитофон" после школы... "Boulder Dash" у меня до сих пор в телефоне установлен :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі напарника замучила ностальгіє - скачав емулятор і грає старі іграшки з приставок :-)

Тут є емулятор Правеца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck, не обижайся, но заявление глупое. Если кто-то родился в 1990 году, например, откуда ему знать, что такое DOS? Когда он осознанно добрался до компьютера, там уже вовсю царило детище МайкроСофта :D

То же и про *nix-ы - эта система скорее для администраторов, чем для пользователей. А пользователей намного больше. Что, все они по-твоему ламеры?

vxk7m, забирай песенку ;)

DOS.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну сам дос я помню слабо (мне лет 7 было, батя припер комп дамой .. и рубился в принц персии, а я вместо уроки делать и тд .. ипошил в снежки и прочие непонятные игры )

в 5м классе ... у меня уже был виндоус 95 .. и пень 1 (100 Мгц 8 озу ВИДЯХЯ.. и саунд бластер про) ешшо через пару месяцев я купил себе 16х СиДиРОМ .....

эхх ... я уже даже забыл команды в досе ... а прошло и не так то и много времени....

плакать хочеццо как вспоминаешь такое )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пам'ять до компа по $40 за 1 Мб хто пам'ятає? ;)

а фрази тіпа "в мене тройка, тіко SX" "а чо не взяв DX"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема просто респект: розкрутилась! Така ностальгія взяла, на КПК-шку ставлю емулятор Спектрума,

як там системні дискетки робили

format a:/s плакаю.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пам'ять до компа по $40 за 1 Мб хто пам'ятає? ;)
я пам'ятаю SCSI-вінт на 1 гіг за $1200 :)
а фрази тіпа "в мене тройка, тіко SX" "а чо не взяв DX"
а мій "Tulip" 486DX2/50 в slim-корпусі ти напевно не пам'ятаєш? Я ще дуже бідкався що там немає 5,25" дисковода. Потім поставив дисковод, а через два місяці витягнув його, бо ставив CD-ROM (Mitsumi 4X), а в корпусі тільки один відсік був 5,25" :)

І пам'ять я туди доставляв, ще 4 мегабайта чотирма 36-контактними SIMM-модулями... не комп був -- РАКЕТА! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... а я пам"ятаю весь свій "комп"ютерний шлях". Перший комп був 286, 640 кБ оЗу, дисковод 5,25" (читав дискетки тільки по 360 кБ), вінчестер 20 мБ, монітор Електроніка, відеокарта CGA (перепаяна під той монітор) і гонки Lotus (то перші гонки які двом можна було одночасно на одному моніторі грати). A Цивілізація? GV Basic, на якому я перші два місяці не знав як программи зберігати, того доводилось кожен раз заново (як хотів показати, що я крутий программер) набирати, одним пальцем...Ех... А потім ще був 486DX4, з 4-ма Мб ОЗУ, і різкий перехід з 20 Мб вінчестера на 500 Мб. В мене Віндовс 95, ставився і працював тільки якщо при установці звукову діставав, а як хотів послухати музику, то назад ставив, загружався, слухав... і переставляв Вінду. До-речі ця цяцька до цих пір десь лежить, правде вже там Slackware 3-й стоїть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вінти з парковкою помним? тіпа нізя комп виключати поки park.exe не запустиш :(

хе-хе, ще в часи перших 486 купили ми на фірму тіпа сервер. помню я по одному всіх своїх друзів переводив дивитись на цей шедевр - 32 Мб ОЗУ, тоді і 8 рідко бачили - а тут 32. вінт сказьовий макстор на 600 Мб - така коробка як дві цеглини складені :)

а як я ізвращався - створював RAM-диск на 4 Мб, туда копіював цивілізацію і гамав так, бо той вінт просто нереально клацав своїми головами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тих часів звичка лишилася руцями багато що робити. Мишка ж тоді видавалася зайвою. Використовувалася переважно в іграх. А так все з клавіатури робилося. От і зараз для того, щоб запустити який блокнот, калькулятор чи ще щось там рідко лажу в меню пуск. Скоріше виходить Win+R->calc->Enter :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тоже Win+R - любимое виндовское сочетание ;)

excel

winword

nero -w

calc

notepad

cmd

freecell :lol:

Ну и всякие служебные команды...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось-ось :-) Воно!!! Тільки ключик -w з Nero не використовую. Що він дає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По этому ключу запускается Nero Express вместо Nero Burning ROM. Мне интерфейс первого нравится намного больше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2t0rik дякую +1

В мене колись зверь був)

Amd 386 33Mhz і сопроцесор на 40 Mhz, вінт на 120Mb, 2 дисковода на 5.25", відео на 256Mb і 8 планок опори по 1 метру) і

Видео на 256Mb? мда, зверская видяха на то время =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Цікава і в дечому смішна тема :) Я своє більш-менш знайомство з комп"ютерами почав в 2001, тоді вже далеко не такі апарати були що описуються вище, тільки-тільки ХР проривався, а у тих кого знав стояв 98-ий. Ніяк неможу уявити вінт на 500 метрів :)

Коли півтора роки назад купив ноут і вже з дому дзвонив до продавця і в наглуватому тоні питав "м-ля, а де флопік???" :_07: ...шутка понята не була :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ыыыы.. Винт на 500 метров... а магнитофон с касетами в качестве накопителя? :) А спектрум, собранный сопсными руками в далеком 95-м? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій перший вінт був на цілих 10 МЕГАБАЙТ! :)

А розмірами він був як два CD-ROM'а покладених один на другий. А флоповод 5.25" писав/читав лише 360Кб дискети, по 180 Кб на сторону. І от западл яке було -- утилітки типу 800.com не допомагали в моєму випадку писати 720Кб на дискету! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о да щк пам'таю комп з касети грузили тетріс і теніс ..... жесть але зараз колекціоную різні системи інколи на парах сижу на емулятор ставлю ..... якось знаю приніс 95-ту вінду сидів з одногрупником на лекції ставили на вмваре ...... ностальжи що тут ще скажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему нагадалось:

Долгие годы в нашей организации в машинном зале стояла древняя вычислительная машина. На ней уже, наверное, пару поколений никто не работал, но норму спирта (и немаленькую) для проведения регламентных работ сотрудники получали регулярно. Однако в какой-то момент площадь, занимаемая этим музейным экспонатом, понадобилась для компьютерного класса, и машину наконец-то списали.

Итак, иду я по коридору и вижу знакомых сотрудников, выносящих остатки вычислительного монстра. Мне тут же суют в руки какую-то стойку с просьбой донести её до выхода, а то, мол, совсем умаялись. Стойка тяжёлая, угловатая — я тащу её, ругаясь про себя и перехватывая каждые полминуты поудобнее. В какой-то момент у меня прямо перед глазами оказывается шильдик: «Память оперативная. Один килобайт».©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...