Перейти до змісту

Допоможіть у виборі LED -тв


Рекомендовані повідомлення

Отже надумав я вибрати собі якийсь такий гарненький телевізор, а вибрати щось ніяк толком не можу, очі розбігаються, і результату нуль. Допоможіть у ці нелегкій справі.

Дано:

відстань - 2,5 метра - от досі сиджу і думаю, взяти 39" чи все таки спинитись на 32" і змиритись.

бюджет: 4000 +-.

Необхідні параметри:

1920x1080р обов'язково, читання файлів з зовнішнього ШДД чи флешки (мкв і тому подібні з чим більшою можливою вагою), якісна картинка, хороші кольори (чорний є чорний), час реакції не великий, ну і звісно кути 178 - не менше, хоча здається зараз всі такі.

Функція 3д, смарт ТВ не обов'язкова.

ПС: може підкажете на які ще характеристики слід особливо звернути увагу.

ПСС: буду дуже вдячний за підказані моделі і коментарі до них, якщо хтось саме чимось користується.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут трохи говорили, правда тема річної давності http://board.lutsk.u...entry1052788602

Найкращий по картинці, імхо, Philips, особливо кольорова передача. Хоча функціонал поступається LG і Samsung і по ціні філіпси дорожчі.

Співвідношення ціна/якість/функціонал напевно LG (звертав би увагу на моделі 2013 року, не старіші)

Бюджет бажано збільшити до 5000 тис , якщо хочете хорошу картинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відстань - 2,5 метра - от досі сиджу і думаю, взяти 39" чи все таки спинитись на 32" і змиритись. бюджет: 4000 +-. Необхідні параметри: 1920x1080р обов'язково, читання файлів з зовнішнього ШДД чи флешки (мкв і тому подібні з чим більшою можливою вагою), якісна картинка, хороші кольори (чорний є чорний), час реакції не великий, ну і звісно кути 178 - не менше, хоча здається зараз всі такі. Функція 3д, смарт ТВ не обов'язкова.

для 2,5 метра - 32" - цілком! Максимум 37". Все решта забагато - будеш бачити квадратики :)

в 4000 - вкладешся точно. Майже всі тепер читають з вінта чи флешки і майже всі читають матрьошку (mkv).

Обирай любий в магазинах під свої потреби і ціну. Головне - наявність сервісного центру та гарантії. А модель - це питання релігії.

Я коли обирав - то прийшов в магазин з флешкою, де було записано кілька роликів 2-3-5 хвилин із різною якістю.

avi-шка та mkv 720р та 1080р. Перевіряв як читає, чи переключає звукові доріжки субтитри і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Самсунг 32", дивлюсь із відстані 2,5м і цілком задоволений, більше не треба. Хоча раніше в цю марку не дуже вірив, але зараз бачу що телевізори непагані, особливо якщо порівнювати із Соні/Філіпс по критерію ціна/функціонал. Тобто якби я витратив ті ж гроші на Соні, я б не міг дивитись .мkv з флешки, це як мінімум, там ще були якісь заморочки з форматами, вже і не згадаю. Єдине чого не вистачає - потужності мікропроцесора в телевізорі при перегляді динамічних сцен у FullHD якості (з компа через HDMI), через це дещо задвоюються контрастні контури, наприклад коли людина в чорному біжить на світлому фоні. І то це якщо вже доколупуватись до дрібниць.

Тому краще взяти 32" але більш просунутий технічно, аніж 39" із слабуватим процесором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Vizio 65" сиджу з 2.5м і цілком задоволений :)

Правда Телевізор чисто під кінотеатр 2D/3D, ігри і сурф нету :)

Доречі фільми, коли тушки людей, по розмірам з ближнього плану, майже 1:1 з реальними, кіно дивиться зовсім по іншому :0123:

Сам підбирай свій розмір, і до покупки тв. В магазині бери пульт в руки, скидай настройки в дефолт, і тоді обирай те, що подобається саме тобі, бо продавці дешеві моделі витягують понижуючи якість картинки якісніших/дорожчих побратимів :0126:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свій 2 роки тому купляв http://www.samsung.c.../UE40D5000PWXRU, і досі радує дизайном та функціоналом. Відстань до тв 2,5 метра - звикав один місяць( пекли очі ), але зараз задоволений на всі 200% - більшого або меншого не потрібно!!!

LCD - морально застаріла технологія ( чорного не буде )

LED - великий вибір (від дешевих китайських до якісних брендових - показують відповідно )

Плазма - насичені, теплі кольори ( до 5000 грн плазму з чорним не купите )

Я б радив брати 40, коли поставите вдома такий мінікінотеатр - зрозумієте.

Однозначно потрібно подивитись на нього вживу, перш ніж замовляти ( якщо купляєте через інет ), в кожного тв інша картинка.

Звертати увагу потрібно на наявність битих пікселів ( мій перший самсунг мав один битий, робив обмін ), та засвіти ( актуально для LED )post-19351-0-42977300-1391106228_thumb.j

Ну і звичайно - ДИЗАЙН. Вам на нього щодня дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю Vizio 65" сиджу з 2.5м і цілком задоволений :)

і як вам на очі? от люди пишуть до 40 звикали місяць... чи ви просто 2 місяці звикали))

вертати увагу потрібно на наявність битих пікселів ( мій перший самсунг мав один битий, робив обмін ), та засвіти ( актуально для LED )

засвіти це оця різниця в тоні кольру на картинці? це мав бути чисто чорний чи синій, так?

Я коли обирав - то прийшов в магазин з флешкою, де було записано кілька роликів 2-3-5 хвилин із різною якістю. avi-шка та mkv 720р та 1080р. Перевіряв як читає, чи переключає звукові доріжки субтитри і т.д.

точно, так і зроблю, а то все питаю чи читають, а так взяв і перевірив, дякую.

Тому краще взяти 32" але більш просунутий технічно, аніж 39" із слабуватим процесором.

а конкретніше - з яким варто брати а яким ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засвіти - на чорному фоні видно світлі плями ( в цих місцях підсвітка LED заблизько торкається до жк панелі ). В динамічних сценах не видно, а вночі дивлячись широкоформатні фільми на чорних полосах замітно.

В мене по боках засвічує, пробував ослабити шурупи по краю корпусу, не допомогло.

Впринципі жити не мішає, але знаєш про маленький недолік

Це не є брак!!!

Про засвіти чув тільки в самсунгах, але можливо і в інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засвіти - на чорному фоні видно світлі плями ( в цих місцях підсвітка LED заблизько торкається до жк панелі ).

нічо там ні до чого не торкається. в більшості телевізорів використовується Edge LED (лампи по периметру), яка ну ніяк не може торкатись ЖК-панелі. це в дорожчих моделях вже зараз ставлять Direct LED, яка покриває всю площу панелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Засвіти - на чорному фоні видно світлі плями ( в цих місцях підсвітка LED заблизько торкається до жк панелі ).

нічо там ні до чого не торкається. в більшості телевізорів використовується Edge LED (лампи по периметру), яка ну ніяк не може торкатись ЖК-панелі. це в дорожчих моделях вже зараз ставлять Direct LED, яка покриває всю площу панелі.

Edge LED - не лампи по периметру, а світлодіоди

І куди ж вони світять в периметрі по вашому ? Світять на розсіювач світла, який знаходиться безпосередньо за жк екраном, от розсіювач і торкається...

post-19351-0-38826000-1391158633_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому краще взяти 32" але більш просунутий технічно, аніж 39" із слабуватим процесором.

а конкретніше - з яким варто брати а яким ні?

Як мені пояснили при покупці - чим вища "серія" в Самсунгів - тим процесор потужніший, але в марках я не шарю. Ви просто на флешку скиньте якийсь відеосюжет у FullHD якості із контрастною динамічною сценою (наприклад трейлер до фільму) і визначайте на око :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FullHD якості із контрастною динамічною сценою (наприклад трейлер до фільму)

Трейлер не піде. Там бітрейт порізаний.

Потрібно щось потужніше. БДріп якийсь. Або щось із промо дисків, що йдуть в комплектах до усіляких Блуреїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мені пояснили при покупці - чим вища "серія" в Самсунгів - тим процесор потужніший, але в марках я не шарю. Ви просто на флешку скиньте якийсь відеосюжет у FullHD якості із контрастною динамічною сценою (наприклад трейлер до фільму) і визначайте на око :).

В цих словах є, як мінімум, доля істини. Мій бюджетний Samsung UE32EH5000 12-го року з флешкою справляється на ура, а от з терабайтним HDD (~60% пам'яті вільно) ну дуууже повільна навігація по контенту. А от практично топовий в 2009-му році Samsung UE32B7000, не зважаючи на майже 5-річний вік, по швидкодії ще досі вражає. Та й матеріали корпусу не зрівняти: на фоні UE32B7000 новіший, але дешевший UE32EH5000 сприймається як китайська бутафорія.

Так що у дорожчих, як правило, краще все: від функціоналу та зображення, до якості матеріалів пульту.

Я б радив почекати місяць-два до появи модельних рядів 14-го року. Очікувано ТВ в своїх цінових категоріях стануть тонше та з багатшим функціоналом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив почекати місяць-два до появи модельних рядів 14-го року. Очікувано ТВ в своїх цінових категоріях стануть тонше та з багатшим функціоналом.

можливо і варто так зробити, однак і ціна на нові моделі зазвичай на порядок вище, на те вони і нові, але старі будуть дешевші :_08:

Потрібно щось потужніше. БДріп якийсь. Або щось із промо дисків, що йдуть в комплектах до усіляких Блуреїв.

візьму на озброєння, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і як вам на очі? от люди пишуть до 40 звикали місяць... чи ви просто 2 місяці звикали))

Взагалі супер, друзі теж в захваті. Ще ні один не сказав що завелике і очі виїдає.

Мало того 3години в 3Д і очі навіть не болять.

Просто вибирайте якісне і супутніх проблем буде на порядок менше.

Щодо засвітів, то народна марка США, показала себе краще більшості Самсів, що дуже приєймно. Тим паче класом Vizio нижче.

Доречі в США якість Самсунгів така ж низька як і в нас. Тому я не взяв сверхтонкий американський Самсунг 2013р., а взяв американський "Тазік" 2013р. Зекономив купу грошей і взяв надійну панель :0151:

3.ЬІ. Звикання до 65" за 2-3хв з 40", про які місяці Ви говорите?? Це ж як у вікно дивитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо і варто так зробити, однак і ціна на нові моделі зазвичай на порядок вище, на те вони і нові

Повірте, на диво, ні. Лише власний досвід і спостереження. 2-4 тижні після появи серії, поки насититься ринок, і можна сміливо здійснювати покупку. Свіжоз'явлений UE32EH5000 мені обійшовся у 3030 грн. з доставкою до дверей. Погугліть модель, і зрозумієте скільки вона втратила за 2 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.ЬІ. Звикання до 65" за 2-3хв з 40", про які місяці Ви говорите?? Це ж як у вікно дивитись...

ну я мав на увазі звикання від звичайного тв.

Повірте, на диво, ні. Лише власний досвід і спостереження. 2-4 тижні після появи серії, поки насититься ринок, і можна сміливо здійснювати покупку. Свіжоз'явлений UE32EH5000 мені обійшовся у 3030 грн. з доставкою до дверей. Погугліть модель, і зрозумієте скільки вона втратила за 2 роки.

дякую, варто задуматись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився, полистав, трішки почитав, одним словом сподобалась пара моделей (зупинився на 39-40"):

1. LG 39LN540V

2. Philips 40PFL3078T

3. Sony KDL-40R473

4. Samsung UE-39F5020

Що скажете про ці моделі, хто стикався, користувався, може теж вибирав між одним з цих в свій час і що вибрав і чому, буду дуже вдячний за допомогу у виборі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LG - просто роботяга, простенький дизайн, але звук обіцяє бути хорошим

Philips і Sony - потрібно послухати, чи вистачає 2х8Вт

Samsung - хоча і 5 серія, але з дешевших, дизайн взагалі примітивний, ну і засвіти...?

Знайомий недавно купив Sony, задоволений як слон.

З представлених соня найліпший варіант

ПіСі. Вам потрібно пройтись по магазинах і оцінити ці тв вживу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.ЬІ. Звикання до 65" за 2-3хв з 40", про які місяці Ви говорите?? Це ж як у вікно дивитись...

ну я мав на увазі звикання від звичайного тв.

Ще легше, проблема в іншому спробувавши нормальну панель, назад на CRT вже нічим не заженеш...

До гарного людина звикає миттєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, матриці що для Sony, що для LG чи Philips робить Samsung, логічно припустити що для себе Samsung матриці виготовляє/відбирає найкращі. Хоча цю інформацію варто перевірити, можливо поцікавившись в сервісних центрах. Особисто мені в Sony дуже подобається дизайн, але практичністю поступаються Суньвсунгам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки мені відомо, матриці що для Sony, що для LG чи Philips робить Samsung, логічно припустити що для себе Samsung матриці виготовляє/відбирає найкращі.

Не для всіх моделей, але так. В мене філіпс на хорошій самсунговській S-PVA матриці, також ще використовують sharp матриці. Хоча самсунг в дешевих моделях ставить менш продуктивніші матриці. Ще раз повторюсь, більш-менш нормальні складові йдуть в тв від 5 тисяч (32 дюйми).

Ось тут хороша табличка про самсунги

http://www.uhdtv.ro/...eneratia-f-2013

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також періодично мучаюсь з вибором. перечитав купу форумів. Що цікаво,росіяни лижі і самсунги російської зборки називають колгоспними- яскрава і нереальна картинка,на яку ведуться колгоспники,також росіяни нарікають на погану зборку. Тому переважно у містах обговорюють філіпси і соньки.

Також всім казав,що мене не цікавить смарт і 3Д , але мені пояснили,що в телеках з 3Д краща начинка.Тому радять брати з 3Д.

Крім того часто зустрічав таку репліку,що вказаної в багатьох телевізорах частоти 100Гц немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що вказаної в багатьох телевізорах частоти 100Гц немає.

виробникі брешуть виходить... хоча можливо, ви не перший від кого таке чую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився, полистав, трішки почитав, одним словом сподобалась пара моделей (зупинився на 39-40"):

1. LG 39LN540V

2. Philips 40PFL3078T

3. Sony KDL-40R473

4. Samsung UE-39F5020

Що скажете про ці моделі, хто стикався, користувався, може теж вибирав між одним з цих в свій час і що вибрав і чому, буду дуже вдячний за допомогу у виборі.

З них усіх тільки в самсунга гарне "время отклика".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...