Перейти до змісту

Дурний кіт


woodwork

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть порадою, що з котом, взяв котика чорненького повністю, все гуд, але нявчить постійно, коли їсть - нявчить, коли грається, коли се....ре, коли спить та навіть коли муркає теж мявчить протівним голосом, про те щоб на руках тримати то взагалі мови нема видирається з воплями та криками. може йому попоблено :) що робити, його всі ми любимо, але вже забембав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де взяв? якщо з вулиці то нічого не буде, як ти кажеш пороблено, а точніше природа постаралась, ну може може привикне і трішки заспокоється, але все рівно заскоки будуть,природа йопт. А якщо віддали знайомі і кажуть що батьки нормальні то може псіхає, і ще змінеться хочя напевно такий дурний ))))))))характер і залишеться, а може ні.

Не знаю де ти живеш(квартира,хата) але краще щоб він жив там де є двір,нехай собі бігає по двору, по ідеї ближче до природи, не так буде його штормити.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поспілкуйся з ним. поясни що така поведінка може призвести до зміни місця його проживання. а якщо простими словами " буде багато пиз**** піде жити на вулицю" :_07:

Колись собі взяв кицьку тому що вона була якась дивна. не вміла мявкати взагалі. чи то якийсь дефект фізичний чи що. ось її доньки які зараз в мене- получають по носі за мявкання. за рік навчились мовчати_)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись теж був кіт і також чорний. Він мявкав завжди так як у Вас. Знайшов його на вулиці, після того як він промявкав нам всі мозгі я його випустив туди звідки я його взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай відеоролик "Адская кошка" з подібною проблемою. Дуже пізнавально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись теж був кіт і також чорний. Він мявкав завжди так як у Вас. Знайшов його на вулиці, після того як він промявкав нам всі мозгі я його випустив туди звідки я його взяв.

Це мабуть той самий, що в ТС. Ви випустили, він знайшов. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись взяла маленьку чорну кішечку ,вона теж постійно мявкала ,навіть вночі

але вона була зовсім крихітною і навіть не вміла їсти

повернули її до мами,підросла й знову забрали

проблеми з мявканням не було

нещодавно дізналася,що і у котів бувають депресії, особливо через зміну обстановки

є вітаміни різні , лікувально-профілактичні від стресів

нехай кіт їх зкуштує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходить чоловік додому, а жінка йому каже:

- Візьми кота вивези з дому бо вже набрид!

Чоловік взяв кота вивіз за село. Коли повертається, кіт знову в хаті сидить. Тоді взяв та й вивіз за 100 кілометрів від хати, повертається, а кіт знову в хаті сидить. На третій раз вкурвило мужика, взяв він кота в мішок та й повіз горами, полями, лісами і викинув кота. Через деякий час дзвонить до жінки:

- Алло Галю! Кіт вже вдома?

- Так!

- Дай тому підару трубку, бо я заблукав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живу в хаті з великим подвір'ям, кіт має все що йому необхідне. взяв з БОРДА, тутечки за 1 грн :) тільки в руки попав (десь три неділі засранцю було) почав кричати, думав мало лі шо, по молодості пройдьот+незнайома обстакановка, дк фігушки. літає гівнюк по хаті, дере штори, дивани, лазить по дверях, стінах з великими дикими очима і заспокоїти його неможливо...

у мене в селі є кілька котів, так там їх голодом виховують. ходять там по струнці, мовчать і підлизуються... мо зі своїм таке зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене в селі є кілька котів, так там їх голодом виховують. ходять там по струнці, мовчать і підлизуються... мо зі своїм таке зробити?

Вбила б таких "котолюбів". Пробачте, не стрималась.

Дітей, як кричать, теж голодом виховувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви б може показали котика ветеринару якщо так переймаєтеся. Може в нього якась патологія, щось болить от він і верещить (від болю наприклад). В мене кішка теж багато мявчала, а потім взяла і здуріла. Кидалася на усе що рухалося. Ветеренар, хороший дядько, віддав її знайомим у село (усипляти категорично не хотілося). Там серед пташечок і дерев вона свій психоз підлікувала і кажуть тепер нормальна кицька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, він може день не кричати, а потім кілька днів підряд горланити...

котика голодом невийде, я та вся моя величезна сімя його любим ппц, шкоди ніколи не завдамо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і заспокоїти його неможливо...

може сказ? А може якась хвороба? До ветеринара не пробували звернутися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і заспокоїти його неможливо...

може сказ? А може якась хвороба? До ветеринара не пробували звернутися?

точно, можливо щось болить, тому й мявкає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нада буде якось, вродь з вухом проблема, або то його ерогенна зона, коли чухаєш - мовчить і кайфує, коли сам чеше лапою то репетує як недорізаний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була схожа ситуація. Виявилось, що котик був глухий. Типу, як голосно говориш в навушниках - котик себе не чув і голосно мявкав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій кіт також деякий час мявкав,коли був малий, і проблематично спригував із підвіконника. Завезли до лікаря, сказав язва шлуночка і кішка вилізла (ми самі прощупували через шкіру. Зробили операцію, відрізали,зашили, кілька днів був "ніякий", проте перестав кричати.

Тільки кричить на тестя коли той кормить ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, занесіть до ветеренара і якщо все добре то зробіть його зіркою інтернету

BIGPIC47.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...