Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

odna, для чого списки викладувати. просто людей між собою зводити.

Это я не вам. Это на всякий случай. А то совсем забыли тут про бдительность. Конечно у нас не Харьков, но все же ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Під ранок на Лідавську потрібні люди на пости, так як після ночі одна людина на два пости. Хто може і зможе відпроситися з роботи, змовляйтеся та під'їжджайте. На деяких постах не хватає дров, їх просто треба перевести чи якось перенести (проте далеченько). Прохання, хто машинами, щоб це організували. Не будьте байдужими!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бійці внутрішніх військ мерзнуть і хочуть додому?

Hromadske.tv Як їх зек розводить нехай дивлятьсся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матері не пробачать Захарченка, - мати бійця ВВ (ВІДЕО)

http://intvua.com/accents/78863-mater-ne-probachat-zaharchenka-mati-bycya-vv.html Просто подивітьсся!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛУЦЬКІ АКТИВІСТИ ПРИВЕЗЛИ ЇЖУ В ЗАБЛОКОВАНУ ВІЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ

http://www.volynnews.com/news/organizations/lutski-aktyvisty-pryvezly-yizhu-v-zablokovanu-viyskovu-chastynu/

Чому про таку цікаву інформацію тут ніхто ні слова не написав??? Хто возив??? Можливо за час поїздки в приватній розмові військові щось цікаве розказали???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 х стороннє запалення легень.

одужуй!

Можливо за час поїздки в приватній розмові військові щось цікаве розказали?

прийдіть побалакайте. вони часто біля забору бувають, чай п'ють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б з радістю, але на жаль є певні обставини через які я не можу це зробити, тому і запитую. А ви все ведете війну за видимими і невидимими хом'яками??? Можливо треба спочатку трохи вірити в незнайому людину, поки вона не доведе зворотнього???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б з радістю, але на жаль зараз далеко від Луцька...

ну, якщо в двох словах, то пацанята самі їхати не хочуть...

й не проти, що їх блокують. хоча періодично й проскакує - буде наказ, прорвемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут http://www.volynpost...vid-provokatora побачив дещо дивне, цитую :

На стрічці Фейсбуку якийсь мачо, який охороняє іграшкову барикаду, яка в разі чого не встоїть і хвилини, матюкається, посилає собі ж у поміч на якусь там вулицю, типу, де військову частину блокують - «брутальний» геракл, якого усі мало не підлабузницько-улесливо закликають бути чемним, ми «дєскать» культурні люди.

Що б то було (і для чого це ВолиньПосту) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що б то було (і для чого це ВолиньПосту) ?

а це просто правда...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо треба спочатку трохи вірити в незнайому людину,

в ситуації, коли активісти розшукуються мвс, не можна вірити незнайомим людям. і знайомим, в принципі, теж не дуже. се ля ві, на жаль.

переходьте в партизанку, панове, вже - завтра може бути пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви все ведете війну за видимими і невидимими хом'яками?

то не війна, то хобі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега, що зараз на Лідавській, попросив тут написати: Народ, хто може, підтягуйтесь під ранок, бо людей мороз вже зовсім розігнав... А в Києві ще нічого не скінчилось, в будь-який момент може прийти наказ ВеВешникам прориватись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще раз хочу звернутись до так званого "автомайдану":

хлопці, дівчата та "похи" ідея з доставкою людей актуальна, як ніколи.

мені тільки за сьогодні тут та в фейсбуці написало шестеро чоловік, які б хотіли потрапити на лідавську вночі.

я раніше просто писав, що підвозитиму. так як мій корч здох, а в самого температура, я поки вдома.

вам й карти в руки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені тільки за сьогодні тут та в фейсбуці написало шестеро чоловік, які б хотіли потрапити на лідавську вночі.

я раніше просто писав, що підвозитиму. так як мій корч здох, а в самого температура, я поки вдома.

вам й карти в руки...

Це вже не похи, це вже пащенки...

Тим не менше, дай контакти кого й куди везти, сьогодні вдома, можу порозвозити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим не менше, дай контакти кого й куди везти, сьогодні вдома, можу порозвозити.

з фейсбука вже організувались, зараз скину тобі контакти людини з цього форуму.

моя порада, якщо будеш везти когось й матимеш місце, викладай тут час та маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, анонсирую: как подлечусь, на ночной смене планирую сварить и угостить всех героев вкуснейшим казацким кулишом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, анонсирую: как подлечусь, на ночной смене планирую сварить и угостить всех героев вкуснейшим казацким кулишом.

Виздоровлюй скоріше, Таня :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочь так, якщо хто в діапазоні 3:30 - 4:00 збирається їхати - пишіть, підвезу (від літри не збіднію), чекатиму відповідь до 23 год, ібо моє прекрасне тіло вже теж стомилось і спати хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега, що зараз на Лідавській, попросив тут написати: Народ, хто може, підтягуйтесь під ранок, бо людей мороз вже зовсім розігнав... А в Києві ще нічого не скінчилось, в будь-який момент може прийти наказ ВеВешникам прориватись...

Так і планував, хотів лише уточнити. Буду на 5-ту ранку, але нажаль тільки поки один. Всі мої побратими злягли з температурою. Тиждень чергувань на морозі дався взнаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зв"язок з штабом пікетування ВВ

0674239670

0669839950

на дзвінки відповідатимуть чергові, старші по зміні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...