Перейти до змісту

Підкажіть/допоможіть вибрати б/у машинку


Гість Voovan

Рекомендовані повідомлення

ось тут толково афтар написав, вцілому під кожним його словом готовий поставити підпис

Вердикт

Взглянем в таблицу экспертных оценок. Очень близкие результаты. Это еще раз подтверждает, что Chery Elara и Chevrolet Lacetti - автомобили близкого уровня. Признаться, изначально, мы готовились к худшему, а через несколько дней уже привыкли к недостаткам Elara и воспринимали ее такой, как она есть. Да, сегодня Chevrolet Lacetti будет поинтересней. Но Chery Elara – это уже автомобиль одного порядка с Chevrolet Lacetti. А теперь разберемся из-за чего же такие оценки. Да, во всех ездовых дисциплинах Elara уступает, но отыгрывает в комплектации. Если все это перевести на язык цифр, то и получается такой обобщенный результат. А ведь многие потребители так и оценивают автомобиль. Выходит не зря вице-президент Бирен так гордился своим «детищем». В ней уже есть задатки будущих побед Chery, а то, что они будут, уже никто не сомневается. Если Chery сумела сделать рывок от лицензионного Amulet (читай старого Seat Toledo) и Chery QQ (несанкционированного Daewoo Matiz) к Chery Elara – достойного конкурента Lacetti, то у компании большое будущее.

Уже сейчас Chery Elara не разочарует ( и не разочаровует) своих владельцев. За свои деньги – это наиболее укомплектованный автомобиль в классе, где есть почти все возможные опции (кроме подогрева сидений). Только не стоит ожидать от Chery Elara чуда. Это автомобиль без «претензий», просто семейный автомобиль с хорошей комплектацией. Открытым остался и вопрос надежности, хотя на Chery распространяется 3-летняя гарантия.

В Украине Chery Elara представлена в двух комплектациях: топовая за 84700 грн (на которой мы ездили) и «База» за 76400 грн. Если с топ-комплектацией все понятно, там есть почти все и ее выбирают из-за невозможности найти аналогичную у конкурентов, то в «базе» уже есть электростеклоподъемники всех окон, электрорегулировка зеркал, литые диски, две подушки безопасности, АБС, кондиционер. Фактически за стоимость Chevrolet Lacetti 1,6 потребитель получает 2-литровый автомобиль да еще и в более богатой комплектации. Определенно, с такой стратегией у Chery есть будущее. Есть будущее и у Elara.

P.S. Нам довелось пообщаться с покупателем Chery Elara, который предпочел ее Lacetti по следующим соображениям:

1. Более современная внешность.

2. Хорошая и более современная комплектация.

3. 2-литровый двигатель.

4. Chery – это государственный концерн, который дорожит своей репутацией и не может делать некачественных автомобилей. Китайское происхождение не смущает вовсе. Скоро все будем ездить на «китайцах»

С некоторыми аргументами можно поспорить. Отдельные - просто хорошая работа рекламы и PR «УкрАвто». Как бы там ни было, но 3-летняя гарантия или 100 тыс. км пробега позволила снять у потребителей боязнь «китайского качества». Люди уже доверяют Chery. После Chery Elara таких станет явно больше. Вот если бы еще ликвидировать ряд досадных мелочей… Вице-президент Жоу Бирен это может сделать очень быстро, уже в следующей партии авто.

Инф. и фото AUTO-Consulting

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну, Лачетті вже 3 роки і тому порівнювати їх можна лише заочно (суто моя думка), а взагалі хватить оффтопити.

Кожному своє.

Plum от каже що не проміняє БМВ ні нащо, а я от не куплю сучасний китайський автомобіль, а те що буде у майбутньому - так поживемо побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, Лачетті вже 3 роки і тому порівнювати їх можна лише заочно (суто моя думка), а взагалі хватить оффтопити.

Кожному своє.

Plum от каже що не проміняє БМВ ні нащо, а я от не куплю сучасний китайський автомобіль, а те що буде у майбутньому - так поживемо побачимо.

На рахунок майбутнього це класно сказано (впринцтпі як і все в нашому житті): підтримую :(

Та давайте все говорити про дешеві б/у авто.

Якісь альтернативи Гольфу в ціні/якості може хтось запропонувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, ти хоч не вздумай брати китайця. Я і так до них ставився скептично, а після Краш-Теста Амулета побаченого, тим паче...

Краще вже щось б\у.

На рахунок наступного року, то я чув що ціна має підскочити.. Вірити цьому чи ні - хто його знає...

Поддерживаю, китайца даже не думай, пусть говорят, что подвеска 3-го гольфа, а мотор сеата - не ведись, это все-таки КИТАЙ. Я некоторое время работал с Фотонами - это просто писец (для примера синхрон 5-й передачи - 800 грн. ориг. китайский), в принципе решать тебе...

borius

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вирішив 2 пункта точно:

1). купувати буду точно не нову машину

2). це буде не китаєць

3). серце лежить всеж до Гольфа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, якщо серце лежить до Гольфа 2, то тра як не прикро 5-5.5 у.е, щоб взяти апарат у більш-менш пристойному стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ціну до 4000 тяжко в нас знайти нормальну машину. Ціни нереальні.

Я маю Passat B2 1985 р.н. Інжектор 2,0 літри, 5 циліндровий, КПП 5, велюр салон. В свій час була прикольна машина, але час бере своє. Хочеться пересісти на щось інше. За 3300 забирають тільки заради документів. А що мона за 3300 з машини купити - тільки москаля або жигу того самого року. Для того, щоб перейти хоча б на В3, тра мати як мінімум два таких пасата, який маю. Виїзджав на наш авторинок, підходять, запитують, тільки довідаються що двигун 2 літри та ще й інжектор - відходять, не вірять, що по місту бере 10 максимум, а за містом - 7-7,5. Була б можливість та лишні фінанси - зайнявся б тюнінгом, особисто мене його форми та застарілий дизайн не сильно око мозолить.

Просто хочеться чогось нового...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходи сюди http://www.autoconsulting.com.ua/autoforum...wforum.php?f=13

Там знайдеш відповіді на більшість своїх запитань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За ціну до 4000 тяжко в нас знайти нормальну машину. Ціни нереальні.

Я маю Passat B2 1985 р.н. Інжектор 2,0 літри, 5 циліндровий, КПП 5, велюр салон. В свій час була прикольна машина, але час бере своє. Хочеться пересісти на щось інше. За 3300 забирають тільки заради документів. А що мона за 3300 з машини купити - тільки москаля або жигу того самого року. Для того, щоб перейти хоча б на В3, тра мати як мінімум два таких пасата, який маю. Виїзджав на наш авторинок, підходять, запитують, тільки довідаються що двигун 2 літри та ще й інжектор - відходять, не вірять, що по місту бере 10 максимум, а за містом - 7-7,5. Була б можливість та лишні фінанси - зайнявся б тюнінгом, особисто мене його форми та застарілий дизайн не сильно око мозолить.

Просто хочеться чогось нового...

А ти не помилився з кількістю циліндрів! Як правило в китайських тракторах стоїть 3 чи 5 циліндрів! А взагалі за скільки грошей налаштований продати! Напиши його плюси мінуси і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не помилився з кількістю циліндрів! Як правило в китайських тракторах стоїть 3 чи 5 циліндрів!

слабо орієнтуєшся у німцях... багато хто робив непарну к-ть баняків. для прикладу ауді мала дуже пристойні рядні 5-ти циліндровики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Voovan

На рахунок вміння рахувати та китайських тракторів ти мабуть що знаєш краще мене. Якщо тебе дивує кількість циліндрів в а-лях західного автопрому, то переглянув би характеристики а-лів перед тим, як задавати такі питання.

Так, 5 циліндрів. Хочеш - продам 4, а п'ятий в нагрузку в якості бонуса, якщо так буде краще.

+ машина, якій 22 роки і яка ще 2 роки тому без проблем їздила в подорож по ПБК, при цьому полетіла тільки 1 задня стойка (і це не дивно для таких доріг). Машина відносно недорога в експлуатації, не ненажера в плані бензину, масла не хаває від заміни до заміни не доливав. Трудяга, одним словом.

+ тримає дорогу нормально, при боковому вітрі не гойдає порівняно з, наприклад, Авео.

+ простора, досить непогана для перевезення вантажів (поняття "вантаж" відносне, не потрібно порівнювати з софіком та бусом)

+ є форкоп (зручно як при під'єднанні причепа, так і при здаванні назад (вчасно попереджає про перешкоду %-))).

+ салон в відносно нормальному стані, правда давно не пилососив та не чистив, просто часу не має, та й по роботі їзджу на ній.

+ заводські фольцові титани.

- двигун розташований повздовжньо, а не поперечно, що збільшує нагрухку на передок (на мою думку недолік, але це вже претензії до завода-виробника). Не знаю, для чого німець, який на ньому їздив до цього, поставив на передок спортивні пружини та стійки, чому при заміні стійок на нашому сервісі мені про це не повідомили, але пару стійок прийшлося поміняти (виходили з ладу по причині: спортивні пружини на 2 оберта менші + звичайні стійки) поки не поставив звичайні пружини.

- відносна жорсткість (присутня в усій універсалах, оскільки розрахована на перевезення вантажу)

- погана звуко- та віброїзоляція (претензія до виробника).

- відносно погана оптика (моя думка), але це проблема знову ж таки не єдиного єкземпляра та моделі. Як на мене, то Фолькс продає машини з не досить якісною оптику для того, щоб люд піднімав виробництво Hella.

особисто по мому:

- лобове скло має тріщину (їзджу вже 4 роки не нею, мене не турбує, але якщо захочеться виїхати в Польщу - більшість всього не пустять на кордоні)

- потрібно поміняти задні гальмівні колодки та задній лівий підшипник.

- одне кріплення переднього бампера зламане, пробував клеїти, але недавно зачепив бровку то відірвалось знову, але проблема несуттєва.

- не горить задня ліва протитуманка.

- останнім часом щось сталось з фонарями заднього ходу. Приввімкненні хадньої передачі горять як їм вздумається.

- потрібно варити резонатор.

Здається все.

Машина продається, старт 3800 у.йо. Мона торгуватись, але перед цим тра сходити на авторинок та глянути на ціни на подібні моделі. Страшно стає.

Тільки заради документів вже забирають за 3300. За 3300 буду сам на ній їздити. Продаю не документи, а машину.

За період експлуатації:

- вчасно мінялось масло (напівсинтетика),

- помінялись 1 рік тому 2 задні стойки, пробіг після заміни маквимум 10 тисч.

- в цьому році помінялись 2 передні пружини зі спортивних на звичайні та 2 передні стійки.

- літом помінялись передні та правий задній підшипники.

- літом поставив нову помпу та термостат.

- місяць тому нові свічки.

Заправлявся останній рік на Лукойлі 92, останнім часом тільки на ОККО 95.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти не помилився з кількістю циліндрів! Як правило в китайських тракторах стоїть 3 чи 5 циліндрів!

слабо орієнтуєшся у німцях... багато хто робив непарну к-ть баняків. для прикладу ауді мала дуже пристойні рядні 5-ти циліндровики.

Якби добре орієнтувався, то навряд чи виносив би подібні питання у форумі, логічно? Незнав я цього факту.

2 Voovan

На рахунок вміння рахувати та китайських тракторів ти мабуть що знаєш краще мене. Якщо тебе дивує кількість циліндрів в а-лях західного автопрому, то переглянув би характеристики а-лів перед тим, як задавати такі питання.

Так, 5 циліндрів. Хочеш - продам 4, а п'ятий в нагрузку в якості бонуса, якщо так буде краще.

Помоєму нормальне питання (чи зауваження), звідки мені знати яки модифікації були Пасата, коли мене більше цікавить будь-яка інфа про Гольф. Всі хто проходив курс фізики (навіть шкільний) чули про дядька Карно і його цикл, де говориться про саме 4 робочих такати. І тобто оптимальною кількістю циліндрів являється число кратним 4(!) не 2(!), хоча тут сперичатись можна довго взявши до уваги мертві точки і способи виходу з них, плавність роботи двигуна, масса маховика і т.д.

З чого я і перепитав чи бува ти не помилився з кількістю циліндрів, тим більше в мого знайомого теж був Б2 а-ля "крокодил" так з 4-ма баняками.

Характеристики "а-лів" західного автопрому переглядати недоцільно, бо здається було вище сказано про конкретні "а-ля".

А на рахунок тракторів, просто цікавився у продавців і виклав факт!

І давайте краще говорити по темі, а не про те хто краще знає західн. автопром!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра ногі в руки і на автобазар.... Хоч до цін прицінишся. Позаглядаєш, пощупаєш. Бо на словах то воно одне, а на практиці інше. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варили недавно гольфа. В мене жигуль був набагато ціліший. Пороги, задні арки, біля сидінь передніх, підсилювачі короба, лонжерони мусили нові вигинати, все гниле. А так зверху був нічогенький. Пошпаклювали і пішов кажуть за 4 штуки. Дизельок. Правда мотор нормальний. Як на мене гольф 84-87 буде гнилий більш ніж жига тих самих років. А за варку буде дорожче трохи, бо на базарі до жиги кузовщини купа, а на гольф на замовлення і ціни непорівняти. Задня панель 100 уїв. Сам недавно стояв перед таким вибором. Жигуля ще не продав. Немає що брати за такі гроші. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Состояние гольфа зависит от времени прибывания здесь, а не от года выпуска. Лично видел не одну машину с 86-89 в состоянии намного лучшем, чем скажем новый ВАЗ 2107. Но опять же и у немцев роз@№:дяев хватает.

Сам имею гольфа 89 года рождения, не скажу что состояние отличное (надо чуток подварить), а так машинка очень даже ничего.

Вот подумываю продавать (есть вариант замена), если интересно тогда в личку...

borius

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 iriuss

А якщо не секрет то на що хочеш поміняти? І якщо можна з поясненнями, типа чим Гольф не влаштовує, і т.д.

На рахунок обміну треба подумати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краєм вуха почув про те що в певних роках і з певним маркуванням виготовляли Фольци цинковані кузова. Можливо хтось щось знає про це, поділяться інфою, тіпа можна на прикладах. А саме, де ставиться маркування кузова, що означають символи маркування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий механік каже щоб не парив я.ця і підбирав собі щось вітчизняне тіпа 6-ку.

Цитата: "купиш відро гайок і будеш мати щастя, в чому кулупатись"

короче я розгубився повністю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий механік каже щоб не парив я.ця і підбирав собі щось вітчизняне тіпа 6-ку.

Цитата: "купиш відро гайок і будеш мати щастя, в чому кулупатись"

короче я розгубився повністю!!!

Особливих складностей в ремонті Гольфа я не помічав, так що і з ним і з жигульом будеш мати в чому колупатися. Але будь-яка іномарка набагато комфортніша "класичного" жигуля, це раз. Економніша це два. Надійніша це три (хоча ще можна спорити).

З.І. Два роки назад їздив на ВАЗ 2105, 1982 року випуску, на Крим. Туди дорога зайняла 4-ро суток (по дорозі полетіла підвіска - халтурщики не дотягнули гайку, довелося в рідні перебрати передок), назад вернувся за 20-ть годин, їхав правда без зупинок і непоспішно, але після тої поїздки вирішив, що наступною буде тільки нова (хоч у кредит) машина.

Так що моя порада - ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі. Якщо ти розраховуєш на 4 тис., то це може бути серйозний перший внесок у вартість якоїсь нової машини: як бюджетні варіанти підійдуть ті ж жигулі, Дачіа (мій батько купив не нарадується), Авео і т.д. Зате ти на купу років забудеш де в тебе лежить інструмент, і що таке поломки. Коли батько вибирав, що купити (в нього попередня була Ауді сотка 85-го року), то просто підбили витрати на ремонт машини, і вишло те ж саме, що брати нову в кредит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 RudEAk

якби просто для себе купував би то полюбому б/в. а тут моя ще й каже що хоче тільки нову.

А з нових це кредит, кредитів я не люблю, коли простою математикою підраховується подорожчання чуть не в півтора-два рази.

і що ж тоді з нового вибирати? жигуль(10-12) - ні, диво - алергнія на них незнаю чому, всяких китайців-корейців - також ні! шевроле - єдине що можна (принаймні трішки подобається)

так і посивіти можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 RudEAk

якби просто для себе купував би то полюбому б/в. а тут моя ще й каже що хоче тільки нову.

А з нових це кредит, кредитів я не люблю, коли простою математикою підраховується подорожчання чуть не в півтора-два рази.

і що ж тоді з нового вибирати? жигуль(10-12) - ні, диво - алергнія на них незнаю чому, всяких китайців-корейців - також ні! шевроле - єдине що можна (принаймні трішки подобається)

так і посивіти можна

Ніколи не дивись на подорожчання товару... Ти береш гроші зараз а віддаєш їх потім. Давай проведемо серйозніші розрахунки чим проста математика, врахуємо інфляцію і т.д. То з тої суми кредиту кожен рік десь 8% (то що держава офіціно декларує) будеть злітати (для прикладу зі 100 тис., через 20 років залишається тільки 36).

Вот від чого волосся дибки стає, так від цифр які йдуть тіпа додатковими платежами - комісія, страхування, нотаріальні послуги і інше. Там чималенька сума набігає. Я десь півроку назад брав вантажний автомобіль в кредит, то проценти вже не є такою сумою, що шкода платити, а от поки все оформили то влетіли на пару лишніх тисяч про які банки в рекламі мовчать чомусь.

Щодо варіантів придивись до Дачіі, тим-паче скоро має бути нова модель і їх обіцяють ще дешевшими зробити. Шкода теж непоганий варіант, але вона трішки дорожча.

А для себе я теж б/у хочу взяти, правда дууууже б/у. Вже з рік шукаю ЗАЗ 965-й :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дашка логан наприклад як і Реношкі гарні, комфортні, непогані авто, але дороженні в обслуговуванні (та впринципі як і Шкоди) - говорять щасливі власники

Реношкі мають випускати супер дешевий і пластиковий автомобіль десь скоро (2008-2009)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дашка логан наприклад як і Реношкі гарні, комфортні, непогані авто, але дороженні в обслуговуванні (та впринципі як і Шкоди) - говорять щасливі власники

Реношкі мають випускати супер дешевий і пластиковий автомобіль десь скоро (2008-2009)

Так поки нова машина стане вимагати грунтовного обслуговування, то і ціни впадуть. А щодо цін на запчастини, то я зі слів одного "нещасливого" власника знаю, що Дачіа дуже дорога (ну не хотіла людина платити за планове сервісне обслуговування, вот і гарантії не дали). За рік на Дачію пішло десь 4 тис., але то з врахуванням перевзування на зимову резину. Планове сервісне обслуговування десь в районі 500 грн (хоча точно не скажу, як взнаю, то топік підпралю :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...