Перейти до змісту

Підкажіть/допоможіть вибрати б/у машинку


Гість Voovan

Рекомендовані повідомлення

А чему ты удивляешься 500 грн? - хм, в эту же сумму обходится плановое ТО жигуля 10-семейства либо Калины/калики

borius

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
А чему ты удивляешься 500 грн? - хм, в эту же сумму обходится плановое ТО жигуля 10-семейства либо Калины/калики

borius

Так воно просто заключається в зміні мастила і маслофільтра, усуненні всяких мілких несправностей (яких може навіть і не бути), ну і печатку ще клацнуть в сервісній книжці. Просто багато кого (особливо не дуже грошовитих власників авто) це коробить, там витрат гривень на 100-150 реальних, максимум. А 500 грн це не тільки ТО в жигуля, а й в Таврії. На вантажний китаєць нам заспівали 1600грн. Різниця в обслуговуванні вилазить вже потім, якщо треба якісь запчастини купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайского грузовика обслуживали случайно не на УА-Холдинге? Уж больно цены знакомы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже з'явилась думка придбати авто! На нову не зазіхаю так як дорого, хоча на Авео і Логан задивлясь трохи ;)

Б/у брати трохи стрьомнувато але скоріше всього так і буде! От і хотів би почути поради щодо правильного вибору, як конкретної моделі так і загальні ознаки. Взагалі розраховую скромно на 4к президентів

В мене є такі думки

1. Пасат Б3 - звертати увагу на тип кузова (оцинкований має бути) - дорогувато

2. Якийсь з Гольфів

3. 9 чи 99

4. якесь авео чи логан

Буду дуже вжячний за будь-які поради

Моя порада тільки не новий! (При такому бюджеті)

Я цю проблему вирішив так:

Шкода фабія універсал 2003р.в.

в кредит, перший внесок 3000у.о.

щомісячний ~200у.о.

на шість років під 12%річних

покатаюсь рік-півтора і продам, втрачу ~500-1000$

тепер порахуй скільки втратиш ти на новому авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет реально плаваючий, плюс, мінус знайти - проблем не виникне, та ті машини на які вже придивлявся (2 Гольфа і жига шістка ) ну просто не подобались! шукаю потихеньку. побачу навіть те що треба то навіть і за 6 кілобаків візьму. а нема на що дивитись...

Ну говорить людина мені шо двигун вилизаний до безобразія ну і з вигляду нічогенько так собі, блін хоч ремень поміняв би, а потім говорив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Китайского грузовика обслуживали случайно не на УА-Холдинге? Уж больно цены знакомы

Ні не УА-холдинг, Волиньавтомотосервіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На прошлой неделе брат купил Гольфа дизеля 1989года за 4100$, правда во Львове. Машинка очень даже ничего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...