Перейти до змісту

Хто може глянути ПК...


MegaMozg

Рекомендовані повідомлення

Ситуація така: коли я був на роботі в мами виключівся камп коли вона сиділа в Вк і більше не вмикається)) Можливо хтось із бордівчан може зайти додому й глянути в чому причина (БЖ, чі ще щось пихнуло)???

Але БЖ я зразу коли купив кампа поміняв з того китайця, що йшов з корпусом на Chieftec 400W. Нехочеться Сист. Блок вести в якусь майстерню, можливо там якась фігня - а здеруть нормально))) Ну й звичайно, якщо відремонтує хто, а якщо й ні, то за втрачений час - на місці й розрахуємось. Тільки бажано щоб хто йтиме взяв якийсь робочий БЖ.

Тел. 0990528591 Альша))...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку самі перевірте:

- чи працює розетка до якої комп підключено

- чи не відійшов шнур живлення (чи подається по ньому струм).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкрий кришку , тарахни 2 раза куди побачиш , закрий і спробуй включити .

чесн.слово скільки раз допомагало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевір сам блок живлення, відключи його від материнки, підключи лише один вентилятор, на роз*ємі на підключені до материнської плати замкни зелений і чорний контакти

http://asadmin.ru/content/view/37

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші поради допомггли, я все розібрав і потім зібрав до купи. Але зараз така біда - камп вирубується через певний час після включення. Може зразу а може й через годину, вирубується ще тоді коли пробуєш зайти в інет. Вибивало двічі вікно де писало - "Предуприждениє системи безопасности" і щось тіпа: ви питаєтесь запустить веб-сайт з устаревшими....сертификатом... І є кнопки:да, нет, просмотреть сертификат. Я вже непомню що нажимав, але мені вдалося поставити нову вінду - думав що пройде, але комп так само вимикається)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші поради допомггли, я все розібрав і потім зібрав до купи. Але зараз така біда - камп вирубується через певний час після включення. Може зразу а може й через годину, вирубується ще тоді коли пробуєш зайти в інет. Вибивало двічі вікно де писало - "Предуприждениє системи безопасности" і щось тіпа: ви питаєтесь запустить веб-сайт з устаревшими....сертификатом... І є кнопки:да, нет, просмотреть сертификат. Я вже непомню що нажимав, але мені вдалося поставити нову вінду - думав що пройде, але комп так само вимикається)))

можу забрати на ремонт )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваші поради допомггли, я все розібрав і потім зібрав до купи. Але зараз така біда - камп вирубується через певний час після включення. Може зразу а може й через годину, вирубується ще тоді коли пробуєш зайти в інет. Вибивало двічі вікно де писало - "Предуприждениє системи безопасности" і щось тіпа: ви питаєтесь запустить веб-сайт з устаревшими....сертификатом... І є кнопки:да, нет, просмотреть сертификат. Я вже непомню що нажимав, але мені вдалося поставити нову вінду - думав що пройде, але комп так само вимикається)))

перші симптоми дуже схожі на перегрів проца і відключення відповідно.

треба глянути чи є пилюка на радіаторі під кулером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...