Перейти до змісту

Персональна галерея Luka


Luka

Рекомендовані повідомлення

Красиво. Картинка существенно отличается в лучшую сторону. Особенно, учитывая ISO 800, и 1/20 sec - выдержка. Интригует цветопередача. Сейчас смотрю борду у друга на SAMSUNG 770P, дома еще на своем посмотрю. Давай еще фоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Друга - класна, але на голову гірше першої :(

Заводь анкету на Фотодомі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, чего тут сказать - весьма неплохо для первого месяца семейной жизни с фотоаппаратом <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені світло не подобається трішки - бліки на лиці присутні, обробка вже краща, успіхів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світло мені теж не подобається, поки що користуюсь тим, що є, тобто підручними засобами. Світло- моя наступна покупка, просто поки не визначився, що мені потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, з світлом, тут ціла наука. Всяких модних штучок є стільки, що можна все життя перебирати, а буржуї тим часом знов нові придумують. :) І треба ще для цього добра місце мати, щоб якусь студію обладнати, і чи доцільно це взагалі ? Спалах зовнішній для початку б згодився, він і місця мало займає, на відміну від різних там софт-боксів і екранів, і взагалі в багатьох ситуаціях просто необхідний.

http://pentax.ru/catalogue/1248134676086785/

Мені подобається AF-360FGZ . Один недолік бачу, в неї башка в горизонтальній площині вроді не повертається, а це часом незручно. AF-540FGZ взагалі мегадевайс, але дорога, гадюка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш Модер цього розділу зі штативом мені колись непогано допоміг. За що йому моє "дякую" (ти дарма рдав, що там мона повіситись - дійсно, на моє "тілло" менший був би слабким.

Відносно світла - дурниці. Просто тра розум, і бажання отримати результат за наявних засобів :unsure::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, спробували би! Всі фото робилися при люстрі на стелі (5*60Вт) і люмінісцентній настольній лампі 12Вт! За світло я розмовляв з FKCX_half, Funfoto, є думки. А зовнішній спалах хочу брати ось такий:http://www.intel-foto.ru/catalog/flash/vspyshki_pentax/546/ . Яка ваша думка з приводу цього пристрою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілька загальних порад для портретиста-початківця: http://www.prophoto.ua/html/publication/177/

можливо щось і пригодиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нормальний спалах ця SIGMA EF500 DG SUPER для Pentax, можна користуватись, потужний, надійний, але всі мої знайомі, хто мав Сігму з Canon i Nikon, чомусь попродавали сігми, покупляли Спідлайти 430, 550, SB-600, і ніхто не жаліє, навіть навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори

супер.

ps: хм, а чи не цей дядько мене калічреанімував після того, як мені ножовка пальця на руці порізала а в першій поліклініці відмовились надати першу допомогу :angry:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так лікував чи калічив? :) Пальців, травмованих ножовками( циркулярками, болгарками, фуганками, бензопилками) у нас проходить близько сотні за місяць. :rolleyes:

Ось ще одна.

post-855-1195685385.jpg

post-855-1195686505.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 - перша робота - замальовуй бліки від джерела світла на обличчі...

На другій роботі Юля значно цікавіше. Ти її без хлопця її зроби :unsure: . І передай їй, нехай вона йому скаже не бути таким зосередженим, то фото не на паспорт ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FKCX_half ти про мене забувся, хлопець на другій фотці це для того щоб я не хотів потрогати Юлю :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 - перша робота - замальовуй бліки від джерела світла на обличчі...

фон зробився класно, а от обличчя - трішки пересвічене. тре було на 0,5-1 ступінь прикрити діафрагму і потім кривими в фотожабі виправити фон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...