Перейти до змісту

Персональна галерея Luka


Luka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

Да, про пропеллєр - все в точку :(

А по порядку - мило в очах, тіні на носі, от поки і всі пропозиції ...

А, от іще - голова порізана, снято чомусь збоку, а не в лоб, не видно, як складені руки...

Колір спідниці - не пасує коліру очей...

І найголовніше - вона в тебе їздить на лісапєді - ДЕ ЦЕЙ факт висвітлено????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дівчина гарна, різкість у вас де планувалась?

тіні від носа. Чекаю на нові фотографії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще з тої самої серії. У наступній серії постараюсь щоб таких грубих тіней не було, а зараз маю те що маю :rolleyes:

post-855-1193668027.jpg

post-855-1193697013.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще одна. У наступній серії постараюсь щоб таких грубих тіней не було, а зараз маю те що маю :rolleyes:

Знову різкість незрозуміло де? ви на яких параметрах фотографуєте?

Обробка не дуже хороша, особливо лівий нижній кут,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.1 - різкість на кінчику носа. причому якраз задня частина зони різкості :rolleyes:

п.6 - щось більш незрозуміле.

мисля банальна, але сфотографуй газету під кутом до площини фокусування - просто таке враження що страшнюче милить обєктив. виклади кудись і дай посилання на повний кадр RAW. не забудь вказати куди навівся. можливо також що це фронт/бек фокус...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так IS0 800, витримка 1/8 секунди, дівчина ж жива, фотограф теж, і дзеркало в пентакса неслабо літає, де ж та різкість візьметься ?

А об"єктив який ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об"єктив Pentax 28-90 f3.5-5.6. Параметри зйомки:ISO 800, фокусна відстань 68мм, 1/8с, f4.5. Найбільш ймовірно, проблема в довгих витримках, хоча з експеримент газетою спробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не слухай, я ЖАРТУВАВ, яка на хрєн рєзкість - кадри - ураган, тут різкість - абсолютно несуттєва ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим, як фотографувати дружину, я тренувався на котах:

Мій кіт Бетмен ;)

Тут вроді об"єктив не милить.

post-855-1193678814.jpg

post-855-1193678828.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Точно. Нікого не слухай. :privet: В кота тіней від носа нема. Тому що носи в котів і людей трохи відрізняються. :) З спалахом....ISO 200.... Витримка 1/125. Тому різкість трохи краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гхм.... в цьому девайсі є "зелена зона"? :)

Млін... НероФотоснап - ЖЕСТЬ.

А зона такі є, якщо вірити товаришу екзіфу.....

Зацікавила передача полутонів.

Котячі очі непогано подавлені (сумнів, що там є режим "pet").

Девайс такі інтригує передачею кольору. Особливо якщо врахувати, що я так і не спромігся налагодити свій монітор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гхм.... в цьому девайсі є "зелена зона"? :blush:

Млін... НероФотоснап - ЖЕСТЬ.

А зона такі є, якщо вірити товаришу екзіфу.....

Зацікавила передача полутонів.

Котячі очі непогано подавлені (сумнів, що там є режим "pet").

Девайс такі інтригує передачею кольору. Особливо якщо врахувати, що я так і не спромігся налагодити свій монітор.

Розшифруйте будь ласка що таке "зелена зона" і режим "pet". НероФотоснап я використовую тільки для швидкого зменшення фото. А у фотошопі я лише зафарбував чорним паркет (нижній правий кут), на якому сидить котик- от і весь шоп :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зелена зона - якщо я правильно зрозумів - зйомка в авто або принаймі з пріорітетом діафрагми чи витримки.

в більшості любительських (цифро-)дзеркалок є можливість вибору якось автоматичного режиму (портрет, макро, пейзаж, ніч...) Під "pet" сова мав на увазі портретний режим :) оскільки ти фотографував свого кота :blush:

до речі, зовнішню пиху ти ще не купляв? з її допомогою теж можна зробити не надто різкі тіні, треба користуватись просто вміти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі опції, що ти написав, у K100D присутні, а також 16- зонний експозамір і 11- точковий автофокус :) . А об"єктивчик доведеться міняти :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

imp13, майже все вірно. Тільки "pet" - то "портрет тварин" (у людей - "червоні очі", у тварин - "зелені" або "чорні" або "сині". І у тварин подавлення цього ефекту відрізняється).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А об"єктивчик доведеться міняти :D

сумніваюсь. поміняй витримку на <1/фокусного і буде тобі щастя :D тобто, в тебе максимальна фокусна 55 або 80 (не знаю точно) то знімай на 1/100, 1/125, 1/250 і менше. звичайно в приміщені треба буде ставити довше витримку для синхронізації зі спалахом. він сам по собі заморожує зображення, там діафрагму прикривати треба буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PENTAX K100 синхронізується з зовнішнім спалахом на 1/180 сек. Так що все буде класно.

Але для гарної картинки і хорошого освітлення одного спалаху малувато.

2 Luka. А розкажи-но, які ти в свій девайс акумулятори поставив і на скільки кадрів приблизно їх вистачає ? І ще. Можеш зробити парочку знімків при денному світлі на вулиці ? Красотіще ж яка. Золота осінь. Сонечко світить. Цікаво подивитись на передачу кольорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акумулятори взяв 2700mAh, скільки можна знімків зробити не скажу, бо акумулятори ще не розкачані. Перша зарядка близько 300 фото, половина зі спалахом. Фото при денному освітленні викладу пізніше, зараз немає часу фотографувати. Заодно гляну, як новий об"єктив 16-45 f4 пейзажики малює. Передача кольорів і чіткість порівняно з кітом- небо і земля, перчик і пальчик :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і перші фото з новим шклом. Зайшов друг в гості, фото зроблене під час перекуру на балконі. Без фотожопу, тільки зробив ч/б.

post-855-1193947737.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь думаю, що от такий.

http://pentax.ru/catalogue/product/folder/1254521292456754/

Хороший об"єктивчик. Правильний вибір.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Об"єктивчик саме такий ;) , світло поки що без змін :( . Буду викладувати вчорашні фото по мірі обробки, мало часу і навиків.

post-855-1194279436.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...