Перейти до змісту

помирають рибкі


Bitalik

Рекомендовані повідомлення

усім привіт .

маю біду почали пропадати рибкі ,а почалось з того що прийшовши додому побачив що забився фільтр і припинилась подача повітря я бистро все привів до ладу поміняв трішки воду рибкі вже доходили до загибелі але ще жили ,під час цього я замітив що 1 рибка пропала .Десь через 30хв рибкі почали почувати себе набагато краще по їхньому вигляду .

пройшло 2 дні достав ще 5 рибок(

чи може це продовжуватись тим що не було повітря тоді ,чи може причина в чомусь іншому ??допоможіть бо рибок жалко

маю акваріум 70л багато рослин температура 25-27

2 гупіка почувають себе дуже добре

2 скалярії теж здорові

і десь 10-12 невеликіх принцес бурунді -вот вони пропадають(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Термін використання акваріуму?

Воду міняти кожні 2 тижні приблизно третину.

Фільтр чистити в міру забруднення, приблизно за 5 днів до заміни води, але ніяк не разом з заміною води.

Воду відстоюю сутки, добавляю пом*якшувач і від грибка. При заміні доливаю невеликою кількістю щоб не було різкого перепаду температури.

post-23702-0-74947400-1389000460_thumb.j

post-23702-0-41747400-1389000466_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 рибка пропала

достав ще 5 рибок(

2 гупіка

2 скалярії теж здорові

десь 10-12 невеликіх принцес бурунді

В тебе жили 22 рибки в 70л(70л мінус грунт+рослини+декорації=60л)? Без компресора? Ти туди ще креветок хотів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рибкі маленькі 10-12 це було всього,разом 14-16 рибок креветок хотів в інший акваріум

воду міняю 1 раз в тиждень в два ,компресор разом з фільтром а замінив воду щоб поскоріше рибкі отримували повітря ,чищу фільтр кожен тиждень просто не замітив що він пагано качає зранку а у вечері було пізно коли прийшов

акваріу запущений 1-2 місяці все було добре тільки ця біда з повітрям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільтр не потрібно чистити часто або без необхідності. В ньому збирається велика кількість корисних бактерій. Ви них просто вимиєте, а це не є гуд. Потрібен мінімум місяць (4-5 тижнів), щоб в акваріумі налаштувалась потрібна атмосфера (з*явились бактерії і т.д. ) При цьому має бути включений компресор (постійно), підтримуватись температура води, освітлення... Фільтр промивати у воді з акваріуму в окремій посудині. Запустити *свіжий* акваріум не так просто, як здається.

Ще бачив продаються бактерії для швидкого запуску, але я не прихильник такого. Все має бути природним шляхом.

Удачі вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви них за 1-2 дні не реабілітуєте, якщо вони взагалі відійдуть. Судячи по собі, теж було в новому акваріумі, коли починав цим займатись, готуйтесь до гіршого(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починати акварiумне життя треба з найбiльш витривалих рибок, тих же гуппi наприклад. Коли навчитеся все робити правильно й наберетесь досвiду, тодi вже й можна буде бiльш примхливих рибок заводити, iмхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, що вліз у Вашу тему.

Купив соміка крабчатого. У магазині ніби був нормальний, плавав. Коли привіз додому (віз у авто у відрі), то при зануренні у акваріум він чомусь просто вспливає догори і лежить, але дихає. Лежить так уже 2 день. Коли його легенько торкнути, тоді він починає плавати. Після 10 секунд плавання знову іде догори. Ще замітив, що він чомусь пливе боком. Як думаєте, можливо йому чимось допомогти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

акваріумом займаюсь десь 2- 3 рокі знаю що і як починати

маю і гупікі і такі і скалярії

почитайте вище там все написано що почалося все через те що не було подачі повітря десь від 5 до 10 годин

вроді зара плавають але якісь заторможені трішки)

Вибачаюсь, що вліз у Вашу тему.

Купив соміка крабчатого. У магазині ніби був нормальний, плавав. Коли привіз додому (віз у авто у відрі), то при зануренні у акваріум він чомусь просто вспливає догори і лежить, але дихає. Лежить так уже 2 день. Коли його легенько торкнути, тоді він починає плавати. Після 10 секунд плавання знову іде догори. Ще замітив, що він чомусь пливе боком. Як думаєте, можливо йому чимось допомогти ?

я думаю це може бути через переїдання (ну це моя думка )в мене колись золота рибка жила і дуже переїдала ну я не знав вона їла я кормив ,і після того вона всплила до верху я не знав прийшлось її спустити (а рибка була на лодошку дорослої людини тобто велика ,через деякій час дізнався про переїдання ,а лікування цього дуже просте лише не кормити 1-3 дня і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема у тому, що сомик у мене ще не їв. (я цього не бачив) він завжди лежить і все. Коли торкнеш його він пливе на дно, а потім як труп піднімається догори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25-27 може зависока температура, в теплій воді гірше розчиняється кисень. А для стабільной подачі кисню купи собі аератор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю акваріум 190л з рибками та рослинами, зараз десь до 40 (більшість попугайчики (Pelvicachromis pulcher, Pelvicachromis kribensis)). Компресора вже більше двох років взагалі немає. Все як у природі, фільтр Fluval 205 - 400 л./год. качає. Нормальну пораду можуть дати в магазині "Декоративна рибка", що навпроти 4 школи.

Риби помирають час від часу, останніх років 3-4 рибок не додавав. Воду міняю 1 раз в місяць 30 відс. разом з промивкою паралонової "мочалки" на вході фільтра (більше ніж на фото), сам фільт за 5 років вскривав 2 рази. Зарахунок цього мікрофлора у середині фільтра ніколи не порушувалась, сам фільтh практично чистий.

Проблема не там, проблема в біосфері акваріума, якщо кисню мало, риби під верхом плавають і все.

post-3019-0-79682300-1389038825_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну риби плавали тоді і задихались але останні 2 дні все будо добре але достав 5 рибак якщо не більше повітря хватає бо плавають по всьому акваріумі але якійсь вялі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сомик вспливав по моїй вині....... Йому було мало кисню. Включив подачю кисню більше і все, він пішов до дна та шукає собі їжу. Я вже думав, що йому .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Bitalik, що з аміаком і нітритом?

Якщо акваріум настільки залежав від подачі кисню, значить крім удушья в риб, подушились і бактерії. От вони і травлять рибу. Раджу підміни (можна декілька днів підряд - орієнтуватись по рибі), обов"язково з сифонкою, промити мочалку - там теж багато дохляка може бути.

Принцеси люблять чисту воду, особливо чутливі в дитинстві, тому перші і дохнуть.

Саша Иванов, FMC - антибіотик широкого спектру дії, додавання його при кожній підміні призводить до того ж, до чого і приймання антибіотика людиною - придушення дії імунутету. Крім того, якщо ви так боїтесь "вимити бактерії" з мочалки фільтру, навіщо їх травити антибіотиком?

Andreyxxx, цікаво, але скоріше всього при перевозці, або пересадці сомика, йому пошкодили один з плавців, або придавили плавальний міхур. За декілька днів пошкодження просто "заросло" і риба повернулась до своєї нормальної поведінки.

Для довідки: крапчатий сом може дихати атмосферним повітрям, при цьому він тільки спливає, хапає повітря і пірнає назад. Його порог чутливості до кисню доволі високий, коли крапчаті починають хапати повітря вся інша риба вже давно задихаєця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, тільки після початку застосування цього антибіотика в моєму акваріумі настало щастя. За останніх місяців 9-10 жодної мертвої рибки, тому і капаю по 2 каплі при кожній заміні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, тільки після початку застосування цього антибіотика в моєму акваріумі настало щастя. За останніх місяців 9-10 жодної мертвої рибки, тому і капаю по 2 каплі при кожній заміні.

Система повинна бути максимально природньою, зі всіма плюсами та мінусами. З бактеріями, в"єтнамкою і т.д. Якщо постійно вбивати антибіотиками все живе, що ми не бачимо, рано чи пізно цей "пістолет" вистрелить і буде просто капец. Не можна чистити все спиртом, капати антибіотики і т.д. Акваріум, це не вода з рибками, це ціла ЕКОСИСТЕМА, занадто складна і ніжна. І ця "ніжність прямо пропорційна до об"єму води, тобто чим менше води, тим все складніше і навпаки і дуже багато факторів впливу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в акві живі рослини, то додаткова подача повітря не потрібно, лише світло в достатній кількості. Рослини самі не слабо виділяють кисень. В себе дуже часто спостерігаю як з рослин виходить повітря, прямо ниточкою. Підмінюйте воду і чистіть дно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо рослин багато, то вночі, коли рослини сплять і самі дихають киснем, а фотосинтез не йде, без компресора рибасикам, равликам, бактеріям і іншим мешканцям буде не дуже комфортно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

капаю по 2 каплі при кожній заміні

дозування 1мл/100л води, який об"єм акваріума? стандартна капля - 0,1-0,15мл, 2 каплі на 20-30л води, далі ці ліки не діють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...