Перейти до змісту

Google: підрозрілий трафік


Рекомендовані повідомлення

Ось вже пару днів коли ввожу запит у гуглі вискакує повідомлення про підозрілий трафік, який йде від мого комп'ютера. В мене стоїть недавно оновлений Avast. В чому може бути причина?

post-1554-0-58063900-1387030360_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mondiale,взагалі таке вперше бачу, можливо тому що продуктами гугла не користуюсь в принципі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке ж чудо замічене на новій опері, коли ввести циферки то "пускає" в інет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно було, але прогнав компа куреітом - тепер нема. Не знаю - співпало, чи дійсно щось з знайденого таки там щось робило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдуть масовані запроси з компа. Таке може бути:

1. троянець

2. використання програм, які грузять Гугл запросами, на кшалт Advego Plagiatus

3. Хтось іще подібне робить з мережі, якщо вайфай, чи щось подібне.

Перевірся на віруcи/трояни/руткіти (бажано gmer-ом, або Касперським диском (live-CD))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене таке буває, коли заходжу через проксі.

Також можливо, що провайдер надає сірі IP

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке може бути тому, що провайдери працюють лише з одним або кількома "білими" ІР. Натомість абонентів, з внутрішніми ІР сотні чи тисячі, і всі дають запити до пошукових систем через "білу" ІР адресу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке може бути тому, що провайдери працюють лише з одним або кількома "білими" ІР. Натомість абонентів, з внутрішніми ІР сотні чи тисячі, і всі дають запити до пошукових систем через "білу" ІР адресу...

В датагрупа декілька білих IP, мережа велика от і маємо те що маємо, колись таж проблема була, але на Linux я чомусь цих проблем непомічав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Gmer - просканив і недопоміг

2. https://www.freedrweb.com/download+cureit+free/?lng=ru - а ця штука реально допомогла :)

svhost.com - був заражений

P.S. Я недавно встановив новий крякнутий Need For Speed Rivals. Відразу після нього таке почалось. Можливо вірус сидів там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...