Перейти до змісту

Мультиварка?


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Редмонд все таки не беріть якщо є альтернатива, фірма з раші.

Редмонд - американский бренд, который производят в Китае, как и большенство техники на нашем рынке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Американський бренд і бренд зареєстрований в Америці,це дві великі різниці.

Тут можна прочитати про редмонд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Редмонд - псевдо-американський бренд, співзвучний з одноіменним містом, зареганий в США, а фактично являється російським китаєм...

Мона не шибко обольщатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Редмонд - псевдо-американський бренд, співзвучний з одноіменним містом, зареганий в США, а фактично являється російським китаєм...

Мона не шибко обольщатись :)

Тому й взяли Shivaki.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирайте мультиварку з можливістю ручної установки часу готування та температури.

Я в свій час взяв таку http://bt.rozetka.com.ua/dex-dmc-65/p338600/ все радує,тільки мінус,що в деяких програмах не можу встановити свою температуру і час,бо автоматично не завжди підходить.Хоча може просто я такий балуваний.

Теж блатували брати 2в1 мультиварку-скороварку,але скороварку я маю,користуюсь не часто,тому брав просто мультю без наворотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирайте мультиварку з можливістю ручної установки часу готування та температури.

Я в свій час взяв таку http://bt.rozetka.co...dmc-65/p338600/ все радує,тільки мінус,що в деяких програмах не можу встановити свою температуру і час,бо автоматично не завжди підходить.Хоча може просто я такий балуваний.

Теж блатували брати 2в1 мультиварку-скороварку,але скороварку я маю,користуюсь не часто,тому брав просто мультю без наворотів.

У мене така ж сама. Все задовольняє, от тільки б ще вона сама повністю вимикалась після готовки, а не переходила в режим підігріву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас також мультиварка DEX DMC-60. повністю задоволені. швидко, якісно і без заморочок. окремо можна в інеті докупити ряд аксесуарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене DEX DMC-55 вже рік , проблем нема .

Реально використовуються режими " каша" , " жарка" , "тушение" .

Часом вмикаю пароварку .

В режимі жарка готую тільки крильця і фрі :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому й взяли Shivaki.

яку модель? можливо таку

SHIVAKI SMC-8351 ?

ех, всетаки купив PHILIPS HD 3036/03 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хтось може поділитись досвідом стосовно мультиварок MOULINEX?

В фокстроті на акції є модель MOULINEX CE400032 (Пароварка есть Функция скороварки есть).

Варто взяти чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Редмонд - псевдо-американський бренд, співзвучний з одноіменним містом, зареганий в США, а фактично являється російським китаєм...

Мона не шибко обольщатись :)

ой, какой-то их конкурент написал такую статью со ставкой на антипиар, а вы уж ведетесь))))

По крайней мере я только один раз где-то читала что это американский бренд, они не кричат об этом на каждом углу, как тот же борк если помните - их недавно засудили за то, что на ярлыках писали Германия, а на деле 100% Китай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, какой-то их конкурент написал такую статью со ставкой на антипиар, а вы уж ведетесь))))

та невже??

І хто ж міг таку статтю написати? Який конкурент?

Все те ж саме із фірмами Vitek та подібними...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене дружбан працює на продажі ел.техніки вже не один рік.

подарував philips hd3039. сказав що ця нормальна.

варить вже більше року.

мультиварка як пристрій, не дивлячись на фірму - бомба.

саме більше мені подобається коли зранку встаєш а сніданок вже тебе чекає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене мультиварка POLARIS PMC-0508D FLORIS, близько року.

Плюси: не втікає молоко (є програма молочна каша), в знайомих вітек здається - молоко втікло.

Навіть згущен молоко варила - вийшло смачно і не стояла біля нього півдня.

Всі страви смачні, температура на всіх програмах запрограмована виробником, час регулюється+ є програма "мультиповар", де можна регулювати і час і температуру, тому якщо щось не подобається - переключаюся на неї. Мені зручно.

Мінуси: прграма жарка, мені зручніше жарити в звичайній сковорідці.Чаша з антипригарним покриттям, хотілося б керамічну, але то вже й ціна інша, крім того, можна купити чашу окремо яку душа забажає.

Щодо випічки: хліб не пекла, думаю, буде не дуже, а от шарлотка - супер.

Нещодавно (у вересні) сестрі таку ж на подарунок взяла, тоді було 600 грн., як на мене вона того вартує.

Якби в мене було близько 1000 грн на мультиварку - взяла б POLARIS і докупила керамічну чашу (одна на суп/кашу, друга - жарка/тушіння)

Або варіант пошукати цю ж фірму з керамічною чашею, сусідка купила, ціна близько 1500 грн, моделі не знаю, але картоплю жарить смачну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлюся на таку

Хтось скаже наскільки Гореньє хороші в якості мультиварок? бо праклою задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось скаже наскільки Гореньє хороші в якості мультиварок?

Відгуки на тій же розетці нє??

Від себе можу сказати - все воно однакове :)

Різниця у дизайні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгуки на тій же розетці нє??

Відгуки на сайті з продажу - вельми ненадійна штука.

Імхо з форумів більше толку буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгуки на сайті з продажу - вельми ненадійна штука.

Все там гуд. Власне є не тільки розетка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, какой-то их конкурент написал такую статью со ставкой на антипиар, а вы уж ведетесь)))) По крайней мере я только один раз где-то читала что это американский бренд, они не кричат об этом на каждом углу, как тот же борк если помните - их недавно засудили за то, что на ярлыках писали Германия, а на деле 100% Китай.

Да я гендир Еленберг та Бравіс :)

А взагалі, все це лоу-енд техніка, можна хоч піцот фірм "відкрити" в Японії, Франції, США, від того воно ліпшим не стане, а от коли людішкам цим можна запудрити башку, маркетологи непогано підстьогують цим продажі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всім привіт... теж постало питання вибору мультиварки... Дивлюсь в сторону MOULINEX CE501132 ( http://bt.rozetka.com.ua/696139/p696139 )

Оскільки у знайомого теж MOULINEX чуть старішої моделі і дуже задоволений і радить...

І ще радить обов"язково брать з ф-цією скороварки і ручною зміною часу.... Порадьте хто досвідчений як правильно вибрати з актуальних зараз моделей... мож самі моделі порадьте хто що думає =) і за ф-цію скоровакрки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...