Перейти до змісту

Зірки та ланцюги


Рекомендовані повідомлення

Не карета, шатун мав на увазі.

Ні, не попередив, Інструментом не розжився ще для заміни касети. Прийдеться тут когось просити. Останній раз міняв все у Юри на Франка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прохав 3,5к. Улюблена шестерня проскакує.... скільки буде вартувати цеп+касета+робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохав 3,5к. Улюблена шестерня проскакує.... скільки буде вартувати цеп+касета+робота?

я собі касету (CS-HG41-8 11-30T) + цеп (KMC Narrow Z72) замінив за 270 грн. з роботою спеціально обученого чАлавечка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Звязувався з Yaryk'ом, не було в нього необхідної запчастини. Разом з касетою і цепом прийшлось замінити шатуни...Стерлися, зарази.

Висновок очевидний: не лінуватися дивитися за системою у несприятливу погоду і, згодом, замінити її на кращу, з більшим ресурсом.

Дякую Денису - після його рук у вела неначе крила приросли. Ну і на останок, картинка, яка була в голові всю дорогу від велозони і до самої хати:

LGwp2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

доходить в мене діло з пробігом до 4-х кілокм, цікавить таке статистичне питання: на скільки в кого вистачає трансмісії допоки ви її замінюєте і в яких умовах експлуатується ваш велотранспорт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доходить в мене діло з пробігом до 4-х кілокм, цікавить таке статистичне питання: на скільки в кого вистачає трансмісії допоки ви її замінюєте і в яких умовах експлуатується ваш велотранспорт?

В мене на CUBE стоїть касета slx-10 шатуни deore і 3 цепи хт кидаю по колу через 450 км, знос ~30%. Режим їзди агресивний. Пробіг 6800км Кілька гонок, багато походів, в різні погодні умови.

Замітив таку річ, якщо цеп змажеш в норму а не над, краще відображається для зірок. Правда ходову я люляю і сюсюкаюсь.

Думаю компановка касети нехай 9ки алівіо з цепом кампа ультра Матиме більший ресурс аніж касета 9ка slx з цепом slx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене стояли шатуни Діор, 22-32-44. Касета 11-32. Ставив 3ланцюги СЛХ, до розтяжки 1,0. Після цього 3 ланцюги 10-ка (рівень ХТ, брав у Шкодера), розтягнутість 0,75. Добив до 1,0. Піля цього 2Кампи, з розтягнутістю 0,75.

Пробіг трохи більше 14 тисяч. Це при тому, що саму систему до кінця не вбив, була ще у досить пристойному стані. Касета також до кінця не вбита (ще до тисячі км її думаю вистачило б), особливо 9зірка, найменша.

В кінці-кінців мене усе це замучило (скільки ж її можна вбивати?? :)), і усе це добро просто задарував. Може ще одній хорошій людині згодиться, так чому у мене повинно пилитися?

А зараз перейшов на більш вигіднішу для себе систему з касетою. :)

Також був не пошкодував грошей і купив 4 кампи 9-ки і касету СЛХ 11-28. Виїздив 5,5 тисяч, досяг на розтягнутості Камп (по кругу, звісно ж) трохи менше 0,75. Продав вдало як і касету (половина ціни від нової), так і 2-і кампи. Системні зірки також знайшли нового власника. Думаю, продав непогано, враховуючи пройдений кілометраж. Але завдячуючи саме ланцюгам система мала такий малий знос.

Так що повністю підтримую Ярика. Дуже багато що залежить від якості ланцюгів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, більше в нівкого немає даних? Ніхто більше не бажає поділитись інформацією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, більше в нівкого немає даних? Ніхто більше не бажає поділитись інформацією?

Нє. Не хочу. Бо це - УГ :_05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, більше в нівкого немає даних? Ніхто більше не бажає поділитись інформацією?

В мене є дані)

3 ланцюги CH-HG53 - два пройшли по 3к, зараз на трєтьому відкатав 0,7к!

Шатуни Деор, 22-32-44 - середня після 6к із старими ланцюгами деколи проскакує на малих зірках касети! 44- ще добре тримається - пробіг 7- 9к.

Касета деор дев"ятка пробіг 7- 9к( просто ще трохи до мене наїздили того і пишу приблизно) на останньому ланцюгу працює без проблем, но по зовніш. вигляду на 18,21 швидкості вже значний знос!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Shimano CS-HG41 Alivio, 11-32 відкатала більше 5500 км. катав в 3 цепи (один за другим KMC Z82 (менше 1,0), KMC X8 (менше 1,0), Shimano IG-51 (піз@ц)). Катав з початку осені до минулої суботи. Зимою практично на очах зносилась касета. Режим поїздок на роботу в будь-яку погоду + покатушки по грунтах, болотах і т.п.. Чистка проводилась вчасно. Масло використовувалось не дешеве і достатній кількості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж катаю в 3 ланцюги: касета Deore 9sp HG62-10 12-36, три ланцюги PowerChain II PC-971, система Deore М590. пробіг 3800, ланцюги міняв по колу через 600-800км, але виявилось, що просто міняти по колу не ефетивно, бо:

ланцюг №1 з пробігом 1400 км розтянутий лише - 0,8мм

№2 пробігом 1200км - 1,2мм

І самий ідеальний з них №3 з пробігом вже понад 1200км розтянувся лише на - 0,6мм.

Методом кореляцї складних вимірювань і аналізу статистичних даних можу сказати, що зношення ланцюга напряму залежить від умов експлуатації і догляду за ним. Так вийшло, що №2 попадав якраз в саму брудну пору року забивався брудом. на №1 прокатав десь 100км майже в суху, а ось №3 завжди катав вчасно митим і змащеним.

Тому виходячи з цього, коли прийшла черга міняти №3 на №1 я залишив його катати на 3-й термін.

Далі буду ставити ланцюги по ступеню зношення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще така штука виходить. Я, коли користувався чотирма ланцюгами Компанйоло, пускав їх по колу в середньому через 600км. Думка була така - тягнуться вони важко, сталь дуже якісна. Але саме на 4ому ланцюгові отримав ефект "стрибання". Тобто реально, коли користуватися кількома, потрібно пускати їх км через 300 - max400. Тому що виходить, що четвертий ланцюг уже "приходить" на попередній знос зубів системи та касети після трьох ланцюгів - а це немало-небагато 1800км шляху.Так. звісно, мороки багато, але за вчасні заміни ланцюгів система віддячує сповна. Перевірено))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У продовження теми. Можливо, хтось також цікавиться. Вопрос о цепях (кампа vs 2 HG53 по кругу )

Особисто я вже давно надав перевагу ланцюгам Campagnolo. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

товарищи форумчане, нужен совет.

Катаю на хардтейле, 28 колёса. Втулки шимановские М510, система М440 со звёздами 24-32- 44, цепь CN HG 72 и касета 9ск. 11-32 ( думаю что чего то из Деора)

Вел брал бу, мой пробег 500, до меня думаю около 1000. На сегодня замерял цепь на вытянутость штангелем, показал 119.8мм.

Вот вопрос, как чем мыть цепь и чистить касету? И какую цепь взять для смены по кругу в две цепи.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, дякую, за мийку та змазку прочитав, а от щодо того який цеп взяти для заміни по кругу поки гуглю. Хто з бувалих підкаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, дякую, за мийку та змазку прочитав, а от щодо того який цеп взяти для заміни по кругу поки гуглю. Хто з бувалих підкаже?

Це жарт такий? А на декілька постів вище глянути, хоча б, як нема змоги спочатку теми погортати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...