Перейти до змісту

Зірки та ланцюги


Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати в Yaryka ланцюг. Який порадите. Касета стоїть Shimano HG CS-HG 50-9 ще в хорошому стані чи варто ставити нову, якщо так то яку? Хто що може сказати стосовно перекидок і взагалі запчастин фірми microshift. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу придбати в Yaryka ланцюг. Який порадите. Касета стоїть Shimano HG CS-HG 50-9 ще в хорошому стані чи варто ставити нову,

А что вы называете "в хорошому стані"? Сколько прошла кассета? Если больше 1000 км прошла, то, наверное, не в достаточно хорошем состоянии. Если меньше, то еще можно рискнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пiдi мною з початку липня бiльше 3000 км не знаю скiльки до того тому що придбав велосипед б/в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте ланцюг та як я вже зрозумiв касету. Дякую.

Я на форумi декiлька днiв а отримав чимало iнформацii дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Советую брать цепь и кассету не ниже Деора. Можно им и ограничиться. Считаю, что если на кассете и можно сэкономить, то на цепи не стоит. То есть, взять кассету по дешевле, Сан Рейс, например.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ланцюг Shimano Deore CN-HG 53, касета Shimano Alivio CS-HG 50 11-32 подойдойдет или надо брать касету Shimano Deore CS-HG 61 12-36? Зарание спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12-36 більш найнерська касета. Хоча і на найнері 36 зубів знайти де використати треба ще постаратися.

ланцюг краще тобі брати CN-HG 40, але в крайньому разі CN-HG 53 підійде.

Не спіши, купувати нову касету, завше встигнеш! Спершу тра оцінити зношеність наявної.

моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты что, не дочитал? Он уже сам на ней 3000 откатал. Уже было б достаточно. А взял не новым. Что еще оценивать? Не путай человека. Однозначно, новая цепь на этой кассете не пойдет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Звязався з Yarykом ві н порадив касету Sram PG 970 11-34 та ланцюг Sram PC 991 (замок в комплекті). Що скажите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а з зірками шатунів що у тебе робиться, у якому вони стані? Якщо міняти - то усе разом.

P.S. А ланцюгів радив би взяти у Ярика.два. Пустиш по колу, усієї системи набагато довше вистачить. Мені, наприклад, і трьох мало було. Ну, якщо у тебе багацько грОшей, то не варто заморочуватись :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради. Звязався з Yarykом ві н порадив касету Sram PG 970 11-34 та ланцюг Sram PC 991 (замок в комплекті). Що скажите?

Ярик плохого не посоветует :)

Но, лично я бы, взяла цепь от Шимано к этим звездам. У меня к срамовским цепям личная неприязнь. А к кассетам, как раз, наоборот.

На счет замены цепей по кругу, я бы лично не заморачивалась. Но это дело религии. Я не верю. Кто-то верит. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но, лично я бы, взяла цепь от Шимано к этим звездам. У меня к срамовским цепям личная неприязнь. А к кассетам, как раз, наоборот.

Шімано роблять жорсткіші і твердіші цепи та касети. З шімановським цепом срамівська касета матиме менший ресурс. (Таким досвідом діляться багато людей на багатьох форумах). Хоча, наскільки менший ресурс - невідомо. І взагалі то питання смаку. Я, свого часу, відкатав сезон на 2-ох срамівських цепах та шімановській касеті з розкладом 11-36 (яка успішно їздить і досі, веж пішов 3-й сезон, тільки на цепах КМЦ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Sram PC 951/Sram PC 971/Sram PC 991 - це один і той же ланцюг, відрізяється лише наявністтю хромованого покриття: 1.без покриття/2. хромовані лише зовнішні ланки/3. хромовані всі ланки.

аналогічно і шимани починаючи hg5х.

За що "закохався" в ланцюг Sram, це те що зручний замочок йде в комплекті.

Моя думка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда я использовала две цепи по кругу, взяла одну срам, другую шимано, точно уже не скажу, какие. Кассета была Деор. Срамовская растянулась намного быстрее, чем шимановская. Кассета отходила столько же, сколько и с одной цепью. После этого не играюсь с заменой цепей по кругу и не беру срамовские цепи. Кассеты беру любые, больше уделяю внимание расчету, чем производителю. Ну и, естественно, не беру базарный ноу-нейм. Это понятно, я надеюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда я использовала две цепи по кругу, взяла одну срам, другую шимано, точно уже не скажу, какие. Кассета была Деор. Срамовская растянулась намного быстрее, чем шимановская. Кассета отходила столько же, сколько и с одной цепью. После этого не играюсь с заменой цепей по кругу и не беру срамовские цепи. Кассеты беру любые, больше уделяю внимание расчету, чем производителю. Ну и, естественно, не беру базарный ноу-нейм. Это понятно, я надеюсь.

Пишуть в Sram якихось років таке було з якісттю всіх компонентів (не ходили довго), зараз тіпа вони вже виправились. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замочок 20грн, у Ярика. Хіба проблема купити окремо?

На счет замены цепей по кругу, я бы лично не заморачивалась.

Кампа (ланцюг) рулить. :0155: Це якщо не заморачуватись.

Кто-то верит

Факти, факти.. Річ уперта, як говорив товариш Сталін. Я вже десь писав, що з трьома SLX касета Deore відкатала більше 9-ти тисяч. І ще ресурс її до кінця (так само як і зірок шатунів) не викатаний. Щоправда, коли SLX-и розтягнулись до 1.0 - було взято два шкодерівські ланцюги, з розтягненістю - 0.75. Зараз усе це тихенько лежить у шухлядці, чекає на свої ще до кінця нерозтягнуті ланцюги.

А з одним ланцюгом якось "не щастило" викатати більше чотирьох з половиною.

Пишуть в Sram якихось років таке було з якісттю всіх компонентів (не ходили довго), зараз тіпа вони вже виправились

Де - пишуть? Ссилка?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-то верит

Факти, факти.. Річ уперта, як говорив товариш Сталін.

Так, я и привожу выше факты, из своей "биографии".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Привіт всім.

Є проблема, а саме: помив вела, все в ньому почистив, все чисте. Ставлю новий цеп. Сідаю катаюся і все нормально. Проїду км 50-70 і тут починається. На передачі 1-3 все норм в педалях нічого не відчувається та крутиться гладко, а от 2-3, 2-4, 2-5 і т.д, коли педалюю, йде вібрація невеличка і ногами відчуваю як кожен зуб на касеті приймає на себе цеп, та щей трохи підДиркує але набираючи швидкість вроді пропадає, а на малій швидкості знову диркання та відбрація.

Думав бруд набився, взяв все вимив, цеп змазав, регульнув передачі, сів поїхав і те саме....

Касета, система нове практично як і цеп.

Що робити??хто з цим мав справу і знає як вирішити??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проверіть не согнут лі петух, нормально закреплено колесо, касета на втулке не должна гулять (єсть такой дефект коли вона сидить на свойому місці, але візуально описує овал замісь прямой в площині) а в общем дело так - переклюк питається набросіть-сбросіть, нада настроїть.

Та все рівне і нічого не погнуте, колесо нормально закріплене, касета на свому місці, переклюк нормально все перекидує, я його настроїв.

просто такої фігні не було як нову цеп поставив. поїздив трохи... і почалося....і то та передачі 1-1,1-2,1-3 все гладко, а на 2-3,2-4,2-5 вже проявляється.

Може це і нормально????чи не повинно так бути??просто трохи дискомфорт створює при педалюванні......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Узяв у Ярика ланцюг Shimano LX CN-HG73

Але проскакує на кілкох передачах, наякихв осноному катаюсь.

Касету я так розумію треба міняти, на цю напевне Alivio CS-HG50 11-34 ?

І ще зразу питання, чи варо міняти карету, вже біля 8000 накатав на ній. По вигляду не сказав би що зношені зубці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Узяв у Ярика ланцюг Shimano LX CN-HG73

Але проскакує на кілкох передачах, наякихв осноному катаюсь.

Касету я так розумію треба міняти, на цю напевне Alivio CS-HG50 11-34 ?

І ще зразу питання, чи варо міняти карету, вже біля 8000 накатав на ній. По вигляду не сказав би що зношені зубці.

можливо треба трохи часу для притірки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Узяв у Ярика ланцюг Shimano LX CN-HG73

Але проскакує на кілкох передачах, наякихв осноному катаюсь.

Касету я так розумію треба міняти, на цю напевне Alivio CS-HG50 11-34 ?

І ще зразу питання, чи варо міняти карету, вже біля 8000 накатав на ній. По вигляду не сказав би що зношені зубці.

Ля..! Ти шо, ланцюг міняв, а зірки залишив старі? Хто тобі доктор? Ярик не попередив, що разом міняється?

Що таке карета? Які зуби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...