Перейти до змісту

Iresjka - нечесний продавець


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Не чесний продавець, після того як домовились за ціну, я домовився з людьми і машиною, вже мав їхати, вона почала крутити, вигадувати причини і піднімати ціну. Сказала що товар тепер купляє ї батько, але батько згідний продати дорожче. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в останній момент він такого не сказав що бере я б не відмовляла ні в якому разі. Можу перекинути гроші на картку чи на телефон і компенсувати витрати за відмову надання послуг транспорту. Приношу свої вибачення. Але дійсно купує тато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тато нехай купляє у покупцяfoxx77, який,я так зрозумів проплатив гроші за товар!

З вашої сторони це принаймі не порядно!

Поправте якщо не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купує тато.

Цікаві у вас відносини в родині... Я б батькові і так віддав би ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не платив, просто домовився, зибрав людей, а тут карамболь, и тато там не бере, а просто тато пидняв цину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купує тато.

Цікаві у вас відносини в родині... Я б батькові і так віддав би ...

Я гадаю про Тата це видумка,Iresjka не скаже що друга людина дає більше.А ти давай ще більше, тоді продам тобі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ви знали мого тата, так би не казали =)...

гадаю батьки заслуговують, щоб їм подарували новий холодильник, а не продавали б/в.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ви знали мого тата, так би не казали =)...

Домовлялась людина конкретно з Вами, тому не треба вже спихати все на тата!

Взагалі треба було спочатку рідним пропонувати, дарити, продавати це ваше діло, а якщо нікому не треба, тоді вже створювати тему....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ви знали мого тата, так би не казали =)...

Стоп, Вы осознанно создали тему в интернете - о продаже товара, Вам позвонил покупатель, договорился с Вами, и только тогда когда уже человек ехал к вам - вы ставите его в известность что его товар забирает Ваш отец. Хотя должны были сказать отцу - извини папочка но он уже продан!

Чем Вы думали когда ставили цену и говорили с покупателем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що в даній ситуації тато даже не підозрює, що його персону так жваво обговорюють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені шо товар продавався без дозволу батьків, а коли прийшов час віддавати то продавець спохватилась "тато ж мене приб"є, що робити"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andreyko,а причем здесь отец!? не он же продавец, тем более по словам ТС не факт что причина именно в отце, возможно, но может быть и в цене;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Тато знав. 2. Знав шо продаю. 3. Холодильник нормальний у нього є. 4. Продається не його холодильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санта-Барбара, чес-слово! Холодильник, Тато, продаю-не-продаю! Замкнуто коло! Нагадало мем про мотороллер!

4. Продається не його холодильник.

1) Нашо татові другий?

2) Так не гарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

товар тепер купляє її батько, але батько згідний продати дорожче. :)

Тато знав шо продаю. Холодильник нормальний у нього є. Продається не його холодильник.

То він купляє його, чи перепродує?

І дійсно, яка ситуація з холодильником? Ще в наявності, але за дорожчою ціною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яка дорожча ціна.. Як ніби якесь золото. Зараз кому треба то й за таку саму ціну можна купити на Сландо чи подібних сайтах. Правда не за 100 гривень. А за початкову ціну 225. І ще... я з ним ще ні про гроші ні про продаж не говорила, так як ще з розмови по телефону не бачила і про плани на холодильник не відаю....

Але якшо сказав шо не продавати то вже 100% не продавати.

Взагалі пропоную його персону не обговорювати. Поливайте вже брудом мене і помідорами раз вже так склалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...