Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Сталін ростріляв би Кононовичів і Симонєнку

я б їх теж розстріляв)))

НЕ переживайте всеодно старожопим пердунам скоро гаплик . Їм тільки що і залишилось з бетона робити ідолів , тільки забули мабуть арматуру сплести щоб легше ми змогли його зруйнувати тай на фундамент підійде як наповнювач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я виключив взагалі оповіщення на пошту, а воно всеодно лізе як та пагана реклама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Халтурненький бюст, з потьоками :)))

Нехай носять гвоздічкі і б'ють поклони.

Чим би дитя не тішилось аби не воювало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно :) хай собі ті сектанти моляться десь в підвалах на свого ідолка, аби нам не смерділи :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталін ростріляв би Кононовичів і Симонєнку

я б їх теж розстріляв)))

НЕ переживайте всеодно старожопим пердунам скоро гаплик . Їм тільки що і залишилось з бетона робити ідолів , тільки забули мабуть арматуру сплести щоб легше ми змогли його зруйнувати тай на фундамент підійде як наповнювач.

"Ти помиляєшся, Павлуша, як завжди!" (с)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Башкаленко став губернатором - тепер він керує парадом і ментами також !!!

От і зтягує ментів до Луцька - беде тут робити Харків 2 і тупо вбивати активістів.

Посуті стало ще гірше ніж було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Призначили нового голову Волинської ОДА. Про це йдеться у відповідному указі №57/2014 від 5 лютого, опублікованому на офіційному сайті президента.

Згідно з указом Президета України Віктора Януковича, головою облдержадміністрації офіційно став Олександр Башаленко

Начальником управління СБУ у Волинській області президент Віктор Янукович призначивЮрія Гетала.

Відповідний указ № 65/2014 від 5 лютого оприлюднили на сайті Президента України.

Президент Віктор Янукович звільнивВолодимира Мельниковича з посади начальника управління СБУ у Волинській області.

Відповідний указ №60/2014 від 5 лютого оприлюднили на офіційному сайті Президента України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомайдан не пустили на коронацію Башкаленка http://www.mediaavers.com/events/volinskih-avtomaydanivciv-ne-pustili-na-koronaciyu-bashkalenka В you tube є відео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1601193_708530762520855_1520453468_n.jpg

ясно що ніхто нікого в неділю не скине, але варто прийти, щоб дати зрозуміти - ми не зупинимось й не заспокоїмось.

тому беріть друзів, розповідайте тим хто не біля нету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут колись питав, і чим Гузь не вгодив... Події сьогоднішнього віче - найкраща відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут колись питав, і чим Гузь не вгодив...

я питав й на площі сьогодні був...а ще переглянув віче з києва...

ось що скажу

1610111_579328682145119_407157747_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут колись питав, і чим Гузь не вгодив... Події сьогоднішнього віче - найкраща відповідь.

Можна трохи більше інформації? Не мав змоги бути присутнім на віче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут колись питав, і чим Гузь не вгодив... Події сьогоднішнього віче - найкраща відповідь.

і мені поясніть. на віче був, до загсу йшов, гузь нічим, як на мене, себе не спозорив

п. с. не є чийсь фанат, хочу інформації

Можна трохи більше інформації? Не мав змоги бути присутнім на віче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочь, було діло так... Віче як віче - бла, бла, бла, всі ті ж про все те ж. Зато веселуха була біля світофора, що біля цума. Трохи

є... Суть того, що даішники попереписували дані машин з прапорцями, які були на площі, в них вимагали віддати той листок, розрулювати прийшов сам тов. Терещук. І коли людей стало більше, наближалась анальна розправа з негідниками (навіть машину розгойдували), прийшов товариш Гузь і розпорядився відпустити машину ДАІ, саме дивне, що його чомусь послухали люди. Ну ланос поїхав, відповідно цитадель агресії перейшла на Терещука, але тут же знов товариш Гузь вліз і повів усіх до ЗАГСУ щоб там гімн заспівати. Якось так...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карочь, було діло так... Віче як віче - бла, бла, бла, всі ті ж про все те ж. Зато веселуха була біля світофора, що біля цума. Трохи

є... Суть того, що даішники попереписували дані машин з прапорцями, які були на площі, в них вимагали віддати той листок, розрулювати прийшов сам тов. Терещук. І коли людей стало більше, наближалась анальна розправа з негідниками (навіть машину розгойдували), прийшов товариш Гузь і розпорядився відпустити машину ДАІ, саме дивне, що його чомусь послухали люди. Ну ланос поїхав, відповідно цитадель агресії перейшла на Терещука, але тут же знов товариш Гузь вліз і повів усіх до ЗАГСУ щоб там гімн заспівати. Якось так...

Останнім часом товариш Гузь є надто лояльним до "теперішньої влади", намагається керувати "мінусово". На мою думку він заважає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наближалась анальна розправа з негідниками (навіть машину розгойдували), прийшов товариш Гузь і розпорядився відпустити машину ДАІ

ну якщо бути достовірним, то Гузь прийшов і зі старту почав з наїзду на Терещука, на досить підвищених тонах сказавши йому, що вони провокують народне обурення - "Що ви робите?!!! Ви бачите, що зараз народ вашу дев'ятку перекине к їдроні бабушкє!!!" А оскільки взагалі інцедент мали змогу бачити й чути з десяток-другий людей, а тисячі стояли і не розуміли, шо там відбувається взагалі - цілком логічноим було продовжити недільне віче ходою, а тих даїшників відпустити від гріха подалі, що Гузь і зробив. Звісно, перевернута даішна машина - це круто(особливо з даішниками всередині), але зразу після цього могла бути адекватна реакція із затриманням десітків людей, які просто стояли поруч, і в тому числі самого Гузя, як організатора масових заворушень. Йому, як і людям воно не тра було. Перевертати або палити тачки треба по ночах і у певному екіпіруванні :))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевертати або палити тачки треба по ночах і у певному екіпіруванні

от з цим не посперечаєшся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і не слід забувати - що спаливши машину дайцям - ми ж її потім і профінансуємо з власного карману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Віталійович,

от з цим не посперечаєшся))

неправда. палять машини по ночах титушки (злочиньці), а народ може і вдень. це його майно, куплено за його гроші. хоче купить, а хоче спалить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BAKSS, та ніби й так, але то треба щоб народ масами вийшов, а не так як сьогодні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, хто зараз на луцькому євромайдані в наметовому містечку. Так, є ВО "Майдан", але там хз хто! На території містечка курять і грають в сніжки...коли я там був там була хоч якась дисципліна, а зараз там сидять незрозуміло хто. Навіть якщо запитати де записують на майдан, то ніхто толком відповісти не може. А один чоловік, який приїхав з Києва ще й каже, що там дерибанять кошти/матеріалку. Я не кажу про всіх, просто там дітвора якась сидить недисциплінована.

Нічого проти не маю, просто кажу як бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...