Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Цікаво хто ставить цих людей ...Особливо Слабенка, інші здається адекватні і нормальні люди.

http://bp.ubr.ua/profile/slabenko-sergei-ivanovich

Зверніть увагу на дані рядки з тексту що по ссилці. Знову Єремеєв...Невже буть мінятись тільки люди (((

Сергея Слабенко можно назвать одним из наиболее маневренных политиков региона. Имея хорошие связи в Секретариате Президента, он также поддерживает тесные отношения с влиятельными бизнесменами из окружения Юлии Тимошенко. В частности, с лидерами бизнес-группы «Финансы и кредит» братьями Жеваго.

Слабенко является соучредителем ОДО «Континиум-трастинвест», ООО «Континиум-Лен-Контракт» (инвестиционный бизнес), ООО «Континиум Медикус» (медицина). А также выступал соучредителем «Тернопольнефтепродукта». Впрочем, он утверждает, что продал все активы, которыми владел в группе в 2002 г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

2jack74

так, згоден. інформації немає ніякої.

про некворум сесії облради (бо Войтович був 41 і пішов, БП не було взагалі), і про створення Народної ради (чи її осередка) я почув на Лідавській вдень від одного з депутатів (ВО Свобода, прізвище не запамятав).

Сказав, що завтра на віче в 13-00 буде оголошена вся інфа про проведену роботу.

п.с. прізвище Слабенка також дивує.

п.п.с. взагалі я писав про те, що не потрібно йти й громити офіс ПР, а не про блокування роботи ОДА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народне Віче на Євромайдані скликають у Луцьку.

Акція відбудеться 26 січня, - інформують організатори в соціальній мережі.

Початок о 13:00. "Майданом стає вся Україна", - пишуть організатори.

http://www.volynnews.com/news/society/maydanom-staye-vsia-ukrayina-luchan-klychut-na-ploshchu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдем далі: своїх "хероїв" треба знати в ліцо. Отже, командир волинського спецпідрозділу "Беркут" - підполковник міліції ДМИТРО АНАТОЛІЙОВИЧ БЕЛЯЄВ, 7р. очолює спецпідрозділ. На волиньпості, волинських новинах від 19.09.13р. є фото і статті(пишу не з ПК, а тому не можу приклеїти їх в тему). ФАКТИЧНЕ місце проживання с. Прилуцьке, кожен житель якого може тицьнути на хату. Повний набір - жінка, діти, сусіди... Довго сумнівалась щодо етичності даного посту, оскільки не знаю особистої думки цієї людини щодо подій в країні. Разом з тим достеменно відомо, що волинські пташки в Києві, накази виконуються, у відставку ніхто не подав. Потрібен діалог з силовиками на місцях...

ЯК БЕРКУТІВЕЦЬ РЯТУВАВ ОХОРОНЦЯ НІЧНОГО КЛУБУ. ФОТО

http://www.volynnews.com/news/society/iak_berkutivets_ryatuvav_okhorontsya_nichnoho_klubu_foto/

коментарій під статтею жахає...

Найвище літають сіпи, на другому місті дикі гуси. Ну а "Беркут" займає перше місце по грабункам громадян. ОЗГ, яке прикривається погонами систематично грабує підвипивших громадян біля "Колізею" та інших барів. Витягує гроші з карманів затриманих. Ну і очевидно доляху передає керівництву, оскільки ні одна справа до суду не дійшла. Ну і тиск на потерпілих і свідків. А про припинення терористичних актів...щось Беляєв зранку не те курив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намісник Києво-Печерської Лаври прокляв священика за пораду "поцілувати Януковича в сраку"

Намісник Києво-Печерської Лаври, владика Павло (Лебідь) відреагував на коментар священика не робити гучні заяви від імені усієї церкви щодо підтримки Віктора Януковича.

"Владика Павло відповів у своєму дусі - він зателефонував до мене, обливав брудом, погрожував, а на кінець - прокляв. Бог йому суддя, на альтернативно обдарованих не можна ображатися"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов додому з віча, і в голові самі матюки. Під сценою весь час стояв знайомий і просив слова, йому його не дали, підійшли до пащенка, який сьогодні правив балом, запитали чому політики виступають а людям не можна - відповів, що політикам є що сказати, а люди, мовляв, нічого нового не скажуть, на запитання, яке ж тоді це віче той обізвав нас провокаторами. Класика.

Тепер про народну раду - ті ж матюки в голові. Щиба, Бондар, Карпюк, шановні, а в якого народу питали про склад. Мать його туди якби спитали - і люди сказали, що хочуть Шибу й Бондаря. Хоча б тим же голосуванням рук, так тут же навіть не питали. Я особисто мерзну і ганяю туди й сюди не для того, щоб вилізши з гавна бандитів влізти в гавно невдах. Схаменіться люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема питань, на слідуюче Віче достатньо принести мегафон і сказати все що хочеш поки стоять люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов додому з віча, і в голові самі матюки. Під сценою весь час стояв знайомий і просив слова, йому його не дали, підійшли до пащенка, який сьогодні правив балом, запитали чому політики виступають а людям не можна - відповів, що політикам є що сказати, а люди, мовляв, нічого нового не скажуть, на запитання, яке ж тоді це віче той обізвав нас провокаторами. Класика.

І що нового сказали політики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad, допоки у нас немає інших кандидатів - потрібно не вибирати, а ставити тих, шо є. Якщо ви почнете висувати свої варіанти - буде довго і не факт, що вірно. Не робіть з себе Шарікова "Всьо взять - і падєліть!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигнали Клімчука, щоб самим стати до того самого корита? Чи вони думають, що народ такий тупий?.. :0156:

Після сьогоднішнього так званого "Віче" розчарувався в нашій місцевій опозиції. Розділили половину "посад" між одними балаболами та політичними трупами (Шиба та Козюра в першу чергу, і хто такий Алексеев, що він зробив?). :0152:

Якщо не прислухаються до думки громади - не буде з того всього ніякого добра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов додому з віча, і в голові самі матюки. Під сценою весь час стояв знайомий і просив слова, йому його не дали, підійшли до пащенка, який сьогодні правив балом, запитали чому політики виступають а людям не можна - відповів, що політикам є що сказати, а люди, мовляв, нічого нового не скажуть, на запитання, яке ж тоді це віче той обізвав нас провокаторами. Класика.

І що нового сказали політики?

От такі в нас політики "нові бивші" - простих людей не допускають до державотворення а лише використовують як рабсилу. Небійсь на передову ті полікити йти не хочуть і на кулі і гранати теж не хочуть - то хоч би простим людям висловитись дали б а то тільки думають про влясний піар.

Чесно кажучи сам хотів би висловити свою думку біля мікрофона...

Чесно кажучи в мене надія на добре і світле майбутне з такими "новими бившими" очількинами протестів - згасає, переживаю щоб не була друга "памаранчева дупа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба закон про зброю, дозволити її носити скрізь без ніяких обмежень, і застосовувати для самозахисту, тоді буде не важливо хто при владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба закон про зброю, дозволити її носити скрізь без ніяких обмежень, і застосовувати для самозахисту, тоді буде не важливо хто при владі.

Цілком підтримую але з попередліх влад - жодна це не дозволила всі боялись за свої крісла теплі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Поелику лесники должность зело воровская, жалованья им можно не платить.

2. Подчиненный перед лицом начальства должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать лицо вышестоящее.

3. Торговля испокон веков дело воровское, посему содержание им положить мизерное и каждый год по одному вешать, чтоб другим неповадно было…

Усе придумали до нас!

Меняем лесник на гослужащий, прокурор, судья,....

1. Поелику лесники должность зело воровская, жалованья им можно не платить.

2. Подчиненный перед лицом начальства должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать лицо вышестоящее.

3. Торговля испокон веков дело воровское, посему содержание им положить мизерное и каждый год по одному вешать, чтоб другим неповадно было…

Усе придумали до нас!

Меняем лесник на гослужащий, прокурор, судья,....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad, допоки у нас немає інших кандидатів - потрібно не вибирати, а ставити тих, шо є. Якщо ви почнете висувати свої варіанти - буде довго і не факт, що вірно. Не робіть з себе Шарікова "Всьо взять - і падєліть!!!"

Та перестань "нема інших кандидатів". Є! Наприклад, один досить серйозний підприємець, не називатиму,познайомився з ним днів 5 тому, коли доганяли ВВ під Маневичами. Людина має все і лізе під роздачі. В Києві позавчора спілкувався теж з лучанином - комерційний директор фірми з 300 працівниками. Він на Грушевського з ломом в руках. Це я тобі приводжу приклад успішних людей, які можуть бути хорошими управлінцями. Я навіть промовчав про Гузя - фіг з ним, у владі не очорнився, хай пробує, теж саме про Мельника, ніби не найгірший чоловік. Але сорі, не Шиба, не Бондар з Козюрою, які ні у кого не спитавшись визвались бути керівниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестаньте гарячкувати, фінскіє парні. Під час надзвичайного стану(який зараз є) вибирати потрібно швидко і "з того, що є". Так, всі вони "гандони", але якщо робити "Конференцію народу про "Віче про "Віче""" - забагато дужок у реченні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad,А ви очікували іншого?:) Людей, як завжди у політиці, тільки використовують, а далі вони "бал" правлять, до інших подій, коли вже їх треба буде "виносити" з кабінетів за бездіяльність, тупість, зловживання...! Думаєте цього не буде...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов додому з віча, і в голові самі матюки. Під сценою весь час стояв знайомий і просив слова, йому його не дали, підійшли до пащенка, який сьогодні правив балом, запитали чому політики виступають а людям не можна - відповів, що політикам є що сказати, а люди, мовляв, нічого нового не скажуть, на запитання, яке ж тоді це віче той обізвав нас провокаторами. Класика.

Тепер про народну раду - ті ж матюки в голові. Щиба, Бондар, Карпюк, шановні, а в якого народу питали про склад. Мать його туди якби спитали - і люди сказали, що хочуть Шибу й Бондаря. Хоча б тим же голосуванням рук, так тут же навіть не питали. Я особисто мерзну і ганяю туди й сюди не для того, щоб вилізши з гавна бандитів влізти в гавно невдах. Схаменіться люди.

Володимир Пащенко-це ще той Підлабузник!Персонально мав з ним конфлікт.Аце так згадав до теми - https://p-p.com.ua/articles/33372/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad,А ви очікували іншого? :) Людей, як завжди у політиці, тільки використовують, а далі вони "бал" правлять, до інших подій, коли вже їх треба буде "виносити" з кабінетів за бездіяльність, тупість, зловживання...! Думаєте цього не буде...?

З цими кандидатурами так і буде. І це демотивує!

Кращеб їх відразу не допускати до влади, ми вже бачили як вони керують і що роблять.

Зі свого боку можу допомогти з доставкою людей на київ за підтримки пальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та перестань "нема інших кандидатів". Є! Наприклад, один досить серйозний підприємець, не називатиму,познайомився з ним днів 5 тому, коли доганяли ВВ під Маневичами. Людина має все і лізе під роздачі. В Києві позавчора спілкувався теж з Лучанином - комерційний директор фірми з 300 працівниками. Він на Грушевського з ломом в руках. Це я тобі приводжу приклад успішних людей, які можуть бути хорошими управлінцями. Я навіть промовчав про Гузя - фіг з ним, у владі не очорнився, хай пробує, теж саме про Мельника, ніби не найгірший чоловік. Але сорі, не Шиба, не Бондар з Козюрою, які ні у кого не спитавшись визвались бути керівниками.
  • 2

Таких прикладів з народу море...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та перестань "нема інших кандидатів". Є! Наприклад, один досить серйозний підприємець, не називатиму,познайомився з ним днів 5 тому, коли доганяли ВВ під Маневичами. Людина має все і лізе під роздачі. В Києві позавчора спілкувався теж з Лучанином - комерційний директор фірми з 300 працівниками. Він на Грушевського з ломом в руках. Це я тобі приводжу приклад успішних людей, які можуть бути хорошими управлінцями. Я навіть промовчав про Гузя - фіг з ним, у владі не очорнився, хай пробує, теж саме про Мельника, ніби не найгірший чоловік. Але сорі, не Шиба, не Бондар з Козюрою, які ні у кого не спитавшись визвались бути керівниками.
  • 2

Таких прикладів з народу море...

Тоді чому ті "Пащенки- Бондарі" не дають цим людям висловитись ? Думаю відповідь ви знаєте...

А в додаток "Пащенки- Бондарі" буду палатуватися до владних органів а не освідчений люд буде думати що воне істені герої і голосуватиме за них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю наразі не варто собачитись через тих, хто преться до влади. За свідомої громади це не страшно - зараз потрібно використати всі ресурси цих громадян.

Можливо варто створити тему для обговорення кандидатур до керівництва - багато людей і не знає альтернативи синьо-помаранчевим.

Також варто задуматись над кандидатурами суддів і прокурорів - це не менш важливо для успішних змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я проти Шиби і Бондаря...

вони БУЛИ в свій час на керівних посадах міста і області... Нічого толкового не показали...

Я вважаю, що вони обоє - це ПОЛІТИЧНІ ТРУПИ для керівних посад в нашому регіоні...

Максимум - можуть бути радниками, можливо заступниками - але не більше... і то не на ключових посадах/напрямках...

Дійсно краще когось із УСПІШНИХ підприємців, що АКТИВНО брали участь на майдані залучити...

P.S. Хоча - ще РАНО про це говоорити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще когось із УСПІШНИХ підприємців, що АКТИВНО брали участь на майдані залучити...

цікаво як можна бути успішним підприємцем в наш час???

П.С. успішні підприємці це ж єремеєв,палиця, мартиняк і т.д, що ви маєте на увазі під словом успішний???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. успішні підприємці це ж єремеєв,палиця, мартиняк і т.д, що ви маєте на увазі під словом успішний???

АКТИВНО брали участь на майдані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...