Перейти до змісту

Євромайдан - Луцьк!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я як раз роблю прапорці, але я не сільпо і мене жінка попередила: якшо як у 2004-му буду на революцію розкидатись сотнями гривень - вижене з хати.

Якщо найдеться з присоскою до скла, то можу заїхати за ним зранку і забрати тебе на 7 на київську площу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх губернаторів, засуджуючих мітинги, показали лиш фото, а наш відзначився

Вибачайте, але якщо не знаете що і до чого, то не пишіть маячню! Клімчук перший з усіх голів записав звернення, його показали всім головам ОДА областей і потім ті записали! А ТСН взяли уривок з повного звернення яке на офіційному сайті ОДА. http://www.voladm.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=8426 От і все!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні орінтовно після 21 години біля цума в маршрутку з номером 25 сіли 4 молодика в двох були побиті обличчя і руки. чи були бійки в центрі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх губернаторів, засуджуючих мітинги, показали лиш фото, а наш відзначився

Вибачайте, але якщо не знаете що і до чого, то не пишіть маячню! Клімчук перший з усіх голів записав звернення, його показали всім головам ОДА областей і потім ті записали! А ТСН взяли уривок з повного звернення яке на офіційному сайті ОДА. http://www.voladm.go...ew=item&id=8426 От і все! :)

як на мене то це різні речі -

"Звернення до Президента"

і

"Звернення голови Волинської облдержадміністрації до волинян"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#Євромайдан #Луцьк шукає письменників, поетів, артистів, громадських активістів для виступу на сцені Євромайдану. Закликаємо підтримати Євромайдан і долучитися до всенародної акції! Для того, щоб виступити підходьте до синьої звукової будки і записуйтесь. ДУЖЕ ВАЖЛИВІ ВАШІ ДУМКИ І ВАША ПІДТРИМКА. Кров народу пролилася - немає часу думати, час прокидатися і діяти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація в Києві не проста. Беркут сильно підставив простих мєнтів, тих які без масок, щитів, дубинок і пістолєтів "охороняють громадський спокій". Вони тримаються по кутках, очі перелякані. В метро специфічна форма анархії, під Майданом було біля 40 п'янезних малолєтніх ушльопків, збоку валяються п'яні і обісцяні падругі. Мєнти то всьо не трогають. Думаю вони б з радістю перейшли на сторону добра, якби добро чітко сформувало що воно хоче і куди веде Майдани. Народ вийшов валити владу, а опозиція - переформатовувати. Наскільки мені відомо, можливо здогади, опозиція хоче відправити уряд у відставку, сформувати нову більшість, яка скасує конституційний переворот Яника, різко обмежить його в правах і переведе країну в стан парламентсько-президентської республіки. Це процес в часі трохи розтягнутий і не зовсім в'яжеться з поваленням існуючого режиму. Скоріше з трансформуванням. Яник потрібний ще й тому, що закрив і не відпускає Юльку, а саме це дало змогу засяяти зіркам Яценюка, Тягнибока і Клічка. Те що бачив і чув в метро на площі Левка Грубого - це шок, ейфорія. Тисячі голосів в унісон "Слава Україні! Слава нації! Україна понад усе!" Ви б бачили очі і лиця тих хто йшов - ніхто не міг повірити що це ми, українці. А потім ця сімсоттисячна ріка людей, які вийшли змінити країну. Хлопаки в нас вже є громадянське суспільство, в нас вже є нація. Ми сформувались без лідерів, лідери сліпі і продажні. Але ми вже є і нас буде все більше і більше. Байдужість відходитиме в сторону. Влада стає владою коли чітко структурується і взаємодіє. Вона сильна системністю і організованістю. Міцна об'єднаністю. Саме такими якостями володіє беркут, який сміливо (можливо не дуже) виходить проти натовпу. Наше суспільство має стати таким же і я бачив його формування в Києві. Багато людей, які займають публічні впливові посади заявили про підтримку опору, нам потрібно підтримувати акції спротиву, щоб довести їх до логічного кінця, коли влада зміниться і переслідування, репресії стануть неможливі. Все виглядає на те, що Янук насрав не тільки нам з вами, але й своїм і саме ці "свої" захотіли форматування системи створеної Сім'єю. Тому реальне переформатування влади виглядає дуже реалістичним.

Коли виходите на Майдан в Луцьку дивіться на людей по сторонах, на самих себе бо саме в той час ви берете участь у формуванні європейського суспільства. Моделі, яка забезпечить охорону прав вас і ваших дітей, дасть нам всім майбутнє.

Народ, нація вже переросли своїх лідерів. Ми самі гуртуємось в багатотисячні групи з яких опозиція офігіває не меньше за владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація в Києві не проста. Беркут сильно підставив простих мєнтів, тих які без масок, щитів, дубинок і пістолєтів "охороняють громадський спокій". Вони тримаються по кутках, очі перелякані. В метро специфічна форма анархії, під Майданом було біля 40 п'янезних малолєтніх ушльопків, збоку валяються п'яні і обісцяні падругі. Мєнти то всьо не трогають. Думаю вони б з радістю перейшли на сторону добра, якби добро чітко сформувало що воно хоче і куди веде Майдани. Народ вийшов валити владу, а опозиція - переформатовувати. Наскільки мені відомо, можливо здогади, опозиція хоче відправити уряд у відставку, сформувати нову більшість, яка скасує конституційний переворот Яника, різко обмежить його в правах і переведе країну в стан парламентсько-президентської республіки. Це процес в часі трохи розтягнутий і не зовсім в'яжеться з поваленням існуючого режиму. Скоріше з трансформуванням. Яник потрібний ще й тому, що закрив і не відпускає Юльку, а саме це дало змогу засяяти зіркам Яценюка, Тягнибока і Клічка. Те що бачив і чув в метро на площі Левка Грубого - це шок, ейфорія. Тисячі голосів в унісон "Слава Україні! Слава нації! Україна понад усе!" Ви б бачили очі і лиця тих хто йшов - ніхто не міг повірити що це ми, українці. А потім ця сімсоттисячна ріка людей, які вийшли змінити країну. Хлопаки в нас вже є громадянське суспільство, в нас вже є нація. Ми сформувались без лідерів, лідери сліпі і продажні. Але ми вже є і нас буде все більше і більше. Байдужість відходитиме в сторону. Влада стає владою коли чітко структурується і взаємодіє. Вона сильна системністю і організованістю. Міцна об'єднаністю. Саме такими якостями володіє беркут, який сміливо (можливо не дуже) виходить проти натовпу. Наше суспільство має стати таким же і я бачив його формування в Києві. Багато людей, які займають публічні впливові посади заявили про підтримку опору, нам потрібно підтримувати акції спротиву, щоб довести їх до логічного кінця, коли влада зміниться і переслідування, репресії стануть неможливі. Все виглядає на те, що Янук насрав не тільки нам з вами, але й своїм і саме ці "свої" захотіли форматування системи створеної Сім'єю. Тому реальне переформатування влади виглядає дуже реалістичним.

Коли виходите на Майдан в Луцьку дивіться на людей по сторонах, на самих себе бо саме в той час ви берете участь у формуванні європейського суспільства. Моделі, яка забезпечить охорону прав вас і ваших дітей, дасть нам всім майбутнє.

Народ, нація вже переросли своїх лідерів. Ми самі гуртуємось в багатотисячні групи з яких опозиція офігіває не меньше за владу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

простудили голову на майдане? сегодня ветрено, переждите

Вам ум в череп з середини не колить?

местный распространённый симптом?

наверное, вода плохая

Вам, тролям, видніше що п'єте.
:_09:

региональное разумение троллинга? (ветренно было ответом на злодэя ;-) )

по теме

кто из присутствующих прочёл документ под названием "УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ, З ОДНІЄЇ СТОРОНИ, ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ І ЙОГО ДЕРЖАВАМИ-ЧЛЕНАМИ, З ІНШОЇ СТОРОНИ"?

http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?art_id=246581344&cat_id=223223535

я так и думал (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію, а до чого тут міськрада??? Це орган самоуправління міста! Потрібно пікетувати Обладміністрацію, так як вона є прямим представництвом президента!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію, а до чого тут міськрада??? Це орган самоуправління міста! Потрібно пікетувати Обладміністрацію, так як вона є прямим представництвом президента!

приймуть рішення про загальноміський страйк - тоді всі на Київський майдан переключаться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У рішенні міськрали йдеться: «...міська рада вирішила звернутися до керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності, що діють на території міста, із закликом не перешкоджати законній участі їх працівників у загальнонаціональному мирному страйку, оголошеному в Києві 1 грудня 2013 року «Штабом національного спротиву» та підтриманому Луцьким народним віче 2 грудня 2013».

Рішення не стосується закладів охорони здоров’я, освіти, підприємств ЖТГ, Луцького підприємства електротранспорту, виконавчих органів Луцької міської ради.

Після ухвалення рішення про страйк міський голова Микола Романюк вийшов до учасників мітингу, що проходив під мерією. "Сьогоднішнє засідання сесії міської ради підтвердило, що депутати міської ради, міський голова разом з вами! Слава Україні!", - заявив Романюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра до загальноміського страйку мають долучитися найбільші ринки Луцька - Варшавка і Центральний. Наразі підприємці узгоджують свої дії"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха - молодець! Тримай нас в курсі!

Щодо Луцька - одні студенти не зможуть нічого вимагати і блокувати, дійсно, треба підключення старших людей і ринки - це дуже хороша сила.

З ким спілкуємося, коли виходимо в Луцьку, з Борди - ще не бачив жодного неадеквата чи чувака в "рожевих окулярах", який би казав - от Бондар, Гузь - герої, йдемо за ними, чи ще якийсь пафос в сторону їхніх "старших друзів" з опозиції в ВР. Зараз ми просто виходимо, спілкуємось, знайомимось. Ми вже якось єднаємось.

Ясно, що при можливості людям зараз варто їхати в Київ, бо там вирішується майже все.

Але чому виходити в Луцьку? Тому що ми ще не отримали капітуляцію. З міста ми вже маємо посил - міська рада з народом. Для нас це звичайно, а от, для якогось мешканця, наприклад, Вінниці - це вже інформаційний знак: "от, в Львові, Франківську, Луцьку всі місцеві органи влади з народом, чому в нас не так? Треба пробувати щось змінити!"

Тепер має бути такий же знак від області - білий прапор від представників влади. Вони мають визнати, що більше не підтримують криваний режим. І в новинах має бути - обласна рада засудила Януковича і Азарова, це важливо. І в ідеалі - голова Волинської ОДА подав в відставку. Це посил для інших "губернаторів" і держслужбовців. Потрібно сіяти паніку в тилу суперника - це ж революція? Для цієї цілі наш "інструмент" - політики, Гузь, Шиба, Козюра, не важливо хто. Не вони нас ведуть - вони "інструмент", це така моя громадянська позиція. Не вийде цим інструментом, будемо пробувати іншим. А "хто не скаче, той москаль" - ставтесь з гумором, ніякої агресії до росіян немає і не буде, вони ж не "москалі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно потрібно БРАТИ в кільце облдержадміністрацію

Будуть дивитися нас рівненчани та житомиряни - і самі більш АКТИВНІШЕ почнуть ДІЯТИ...

завтра там сесія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по теме

кто из присутствующих прочёл документ под названием "УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ МІЖ УКРАЇНОЮ, З ОДНІЄЇ СТОРОНИ, ТА ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ І ЙОГО ДЕРЖАВАМИ-ЧЛЕНАМИ, З ІНШОЇ СТОРОНИ"?

http://www.kmu.gov.u...at_id=223223535

Я прочел, david, можете задавать вопросы - дам развернутые ответы. Предвосхищая некоторые, напишу, что да - ГОСТ надо отменить. Потому что необязательный к исполнению ГОСТ - фарс. И модернизация нужна. И особый режим для гастарбайтеров - тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВЕЗУТЬ НА КИЇВ. #Євромайдан СЬОГОДНІ, 3 грудня! о 22:00 та о 23:30. Записуватися за номером телефону: 096 799 59 75. Запитувати Валерія. Везуть безкоштовно!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію, а до чого тут міськрада??? Це орган самоуправління міста! Потрібно пікетувати Обладміністрацію, так як вона є прямим представництвом президента!

приймуть рішення про загальноміський страйк - тоді всі на Київський майдан переключаться...

:) рішення про страйк? Міськрада примусить когось йти на страйк чи може примусить закритись підприємствам на страйк? ;) Не потрібно цих дитячих лозунгів та утопічних ідей. Рішення про страйк приймають самі робочі колективи (може і спільно зі своїм керівництвом), профспілки (в кого вони ще є)... А міськрада таких рішень приймати не може... Це може бути, хіба що, висловлювання позиції депутатів міськради, рекомендації мешканцям, ...

А мозолити очі потрібно поставленцям президента, тобто ОблДЕРЖадміністрації. І "Євромайдан" потрібно переселяти туди, а не влаштовувати танці перед драмтеатром та ЦУМом. ТАм "очі і вуха" президента, а не біля Лесі Українки.

Нехай навіть там не буде ЦІЛИЙ день тисяч народу - приходити регулярно щоденно у визначені години, наприклад... хто ДО роботи, хто ПІСЛЯ роботи, приносити їжу/напої тим, хто постійно зможе там бути, таким чином підтримувати їх дух і показувати Облдержадмінам, що народ не заспокоюється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...