Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

За ідею відстояв 24 години на майдані. Думаю далі і без мене справляться в Києві.

що б цікаво було б якби всі так думали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

За ідею відстояв 24 години на майдані. Думаю далі і без мене справляться в Києві.

що б цікаво було б якби всі так думали.

Питання не так поставлене) Що було б якби кожен хто тут кидається словами хоча б на 24 години приїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не так поставлене) Що було б якби кожен хто тут кидається словами хоча б на 24 години приїхав.

те ж саме що і те!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві ситуація загострюється. Потрібно йти на діалог з силовиками, наприклад з армією. Це буде збалансовувати силу.

Ще один негативний момент - по усіх кутках приміщень, де розміщені люди ходять журналісти з прямими трансляціями. Це добра розвідка для силовиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по Інтеру в новинах показували кадри, де спочатку хлопці в різнокольорових шоломах жорстко атакують ряди міліції на Банковій, а через деякий час спокійно стоять за цими рядами поруч з міліціонерами, і згодом безперешкодно проходять скрізь них назад на сторону мітингувальників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по Інтеру в новинах показували кадри, де спочатку хлопці в різнокольорових шоломах жорстко атакують ряди міліції на банковій, а через деякий спокійно стоять за цими рядами, і згодом безперешкодно проходять скрізь них назад на сторону мітингувальників.

ось це відео - http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/2/7004468/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось це відео - http://www.pravda.co...3/12/2/7004468/

Дякую, а ось і фото.

PpLC.jpg

А це вже після зачистки, в секретаріаті адміністрації президента.

JAxU2.jpg

jsWdy.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександр Положинський

Друзі, я знаю, що наша опозиційна трійця не надихає. Але наразі іншого проводу в нас нема. Мусимо підтримувати їх, поки це доцільно та в інтересах України, разом з тим самоорганізовуватися, для взаємозахисту й поступового тиску, в тому числі й на них. Єдність, витримка, організованість та здоровий глузд - наша сила і наша зброя. А кому не сидиться - йдіть в партизанку. Найкращі в світі партизани - українські! В нас, що не область - то "край партизанської слави"!;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Майдані. Зі сцени лунають якісь пісні, якісь заклики, до входу в КМДА величезна черга - таке враження, що люди прийшли на екскурсію. Барикади збудовані дійсно великі - фото в інеті не дають того враження, коли їх бачиш в реалі. Організоване прибирання - дівчинка без кінця замітає, і просить людей не смітити, а викидати сміття до кулька, який був в неї в руках.

В переходах - ппц!!! П'яні особи, бомжі, прості люди п'ють горілку. Купа сміття, дим від сигарет. Гидке видовище. А міліція стоїть біля турнікетів біля свого приміщення з залізними дверима на стрьомі і готова в будь-яку секунду заховатись.

Все це дійство ми сьогодні спостерігали з Ромахою і поїхали по домам.

Дуже багато чого цікавого розказав мені Рома. Але то його справа - захоче, то напише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаєте "Свободу слова" на ictv?

А що, морди політиків так набридли, що залишається лише слухати, а не дивитись? ;)

І кого там слухати, ганю гебельс?

Поєдную корисне з корисним: прасую і слухаю))))

Імхо, це перший діалог опонентів. Мені цікво послухати.

Порошенко справляє вигляд мислячого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Майдані. Зі сцени лунають якісь пісні, якісь заклики, до входу в КМДА величезна черга - таке враження, що люди прийшли на екскурсію. Барикади збудовані дійсно великі - фото в інеті не дають того враження, коли їх бачиш в реалі. Організоване прибирання - дівчинка без кінця замітає, і просить людей не смітити, а викидати сміття до кулька, який був в неї в руках.

В переходах - ппц!!! П'яні особи, бомжі, прості люди п'ють горілку. Купа сміття, дим від сигарет. Гидке видовище. А міліція стоїть біля турнікетів біля свого приміщення з залізними дверима на стрьомі і готова в будь-яку секунду заховатись.

Все це дійство ми сьогодні спостерігали з Ромахою і поїхали по домам.

Дуже багато чого цікавого розказав мені Рома. Але то його справа - захоче, то напише.

Про що і я говорив..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаєте "Свободу слова" на ictv?

дивлюсь .... жость короче .... таке не кожен день почуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один погляд на останні події та зокрема штурм адміністрації Президента від російського блогера Іллі Варламова. (є цікаві фото з епіцентру подій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одні міркування з приводу трійці. Тягнибок. Ви бачили, як горять його очі. Він на свому місці, це його. Можливо, він ждав таких подій все своє життя. Організація людей - його рук справа. Загони народної самооборони. Всі думали він радикальний націоналіст. А ні, він виважений у своїх діях, не прагне штурму, активних дій, дотримається чіткого плану. Без нього і не знали б куди спрямувати енергію стількох людей, втримати їх від анархії. Хоча, на президента - не знаю, ще поки стрьомно

Ця революція - іспит на витривалість для усіх, тільки опозиція - відкрита, прозора у свох намірах, а влада...хитрує, не йде на діалог, не відомо, що у неї на думці.

Організаційний момент:

Срочно. Организационная информация с

киевского Майдана. ПОЖАЛУЙСТА,

МАКСИМАЛЬНО ШИРОКИЙ ПЕРЕПОСТ!!! Ответы на вопросы: что делать? чем помочь? куда и к кому обращаться? Вводная. Структура Майдана. Нужно понимать, что сейчас идёт процесс

первичной организации. Поэтому есть некоторая

неразбериха - не хватает людей и рук, ответственные

- в мыле. Нужно воспринимать это спокойно.

Становиться на то место, на которое готовы, и

делать своё дело. СПОКОЙНО. Чем больше спокойствия, тем быстрее будут отлажены

организационные моменты.

Организационно Майдан разделён на 2 части: Штаб

(Дом профсоюзов) и Палаточный городок (Майдан).

Помощь нужна ВЕЗДЕ. Критичны волонтёры, еда и

многое другое. Подробности будут в следующем блоке.

Штаб отвечает за весь процесс в целом, за

политический процесс, работу с прессой, решает

часть технических вопросов.

Палаточный городок отвечает за удержание

пространства и организацию всех процессов в этом пространстве. Палаточный городок уже окружен

баррикадами. Палаточный городок курирует

размещение приезжих, охрану территории,

нейтрализацию провокаторов, уборку территории,

оказание медицинской помощи, питание участников. Потребности. Штаб (Дом профсоюзов - на

Майдане, под гигантским экраном).

1. В штаб нужны волонтёры. Много. Работа на кухне Дома профсоюзов (порезка, раскладывание, раздача).

Разнос бутербродов и чая на Майдане. Юристы.

Люди, которые смогут оперативно распространять

информацию. Люди на пропускные пункты.

Куда подходить, где регистрироваться: спрашивайте возле входа, где пункт регистрации волонтёров.

Изначально он был в штабе, на первом этаже, если

туда уже не пускают, значит пункт регистрации

должен быть где-то на улице. 2. В штаб нужна еда. Любая еда. Лучше - готовая и горячая. Еду нужно приносить к входу в Дом

профсоюзов. Её отнесут в столовую. Просто

спрашиваете, кто принимает еду, продукты. И сдаёте

ему еду. Чай, кофе, сахар в кубиках и порционных

пакетах горячо приветствуется. Вода в 5л бутлях -

тоже. Нужна пластиковая посуда. МНОГО. Нужны мусорные мешки (120, 240 л). Потребности. Палаточный городок (на самом

Майдане).

1. Охрана. Нужны адекватные мужчины в охрану. Постоянно. Много. Крайне желательно - готовые

стоять по 8-12 часов. Охрана "держит" периметр,

располагается внутри лагеря - за баррикадами.

Постоянное присутствие охраны - ЗАЛОГ того, что

штурмов не будет и провокации будут своевременно

и правильно пресекаться. Особенно важна охрана ночью. По понятным причинам.

Регистрируют охранников представители афганцев: Павел Ковальчук - (050) 27-27-27-1

Сергей Ткачук - (066) 411-51-07

Оба постоянно находятся на территории городка,

дежурить будут посменно. 2. Медикаменты. Врач городка - Павел - (068) 729-81-10. Текущие потребности нужно выяснять у

него. 3. Продукты, напитки и разные бытовые вещи. Еда: готовая, либо порезанные сыр, колбаса, хлеб, чай, кофе, сахар в кубиках или порционных пакетах,

вода обычная и минеральная газированная. Будут

признательны за консервы, проверенные временем,

особенно за тушёнку.

Бытовые вещи и расходные материалы: Мусорные пакеты (240л, повышенной прочности)

Перчатки строительные

Салфетки

Стяжки

Скотч

Одноразовая посуда Пластиковые столы и стулья

Плотный пенопласт листами (НЕ бисерный!!!)

Бумага, маркеры

Принимает всё это завхоз: (093) 087-69-96 4. Нужны люди на уборку территории. Спрашивайте коменданта или помощников коменданта палаточного

городка. 5. ПОСЕЛЕНИЕ. Нужны люди, готовые взять к себе на ночёвку приезжих из других городов. Телефон координатора: (066) 671-52-75. На этом телефоне организовано круглосуточное дежурство. Утерянные вещи, найденные на территории

Майдана - паспорта, пропуска, билет Паспорт Середенко Микола Володимирович,

07.09.1979 р.нар.

Паспорт СВ Ігнатенко Єгор Сергійович, 04.01.1988

р.нар.

Пропуск Павлючин Тарас Олександрович,

студмістечко КПІ, гуртожиток №8. Пропуск "Гермес" Закусило Павел Олександрович

Ж/Д білет Мелян Данило на поїзд Київ-Львів, на 03.12.

Все вещи находятся у коменданта палаточного

городка. Кроме того, вроде бы есть несколько связок

ключей. КРИТИЧНО. На Майдан постоянно нужны люди. На сам Майдан.

На охрану. На уборку. На раздачу еды. На другие

волонтёрские задачи (там их хватает, поверьте,

особенно в штабе). ПОЖАЛУЙСТА, МАКСИМАЛЬНО ШИРОКИЙ

ПЕРЕПОСТ!!! Update1:

1. Режим бана троллей и провокаторов включён. Часть уже там. 2. У меня сейчас сверхжёсткий график. НЕ НАДО задавать вопросы мне. Я на них не успею ответить. И

даже просто − не смогу ответить на 80 %. Идите на

место - в Штаб или к начальнику Палаточного

городка и задавайте их там. Предлагайте ИМ.

Обсуждайте с НИМИ. 3. Я - только передатчик информации. Человек, который догадался прийти в Штаб, спросить, что им

нужно, что, куда и кому нести. Потом зашёл в

палаточный городок, добрался до коменданта и

выяснил то же самое у него. Потом заехал к друзьям

в офис и сделал этот пост. Понимая, что у тысяч

людей стоят те вопросы, на которые я дал постом ответ. ВСЁ. Update2: Сейчас дополнительно нужны в палаточный городок: Одежда: Тёплые куртки больших размеров. Простые шапки. Перчатки больших размеров. Медицинское и околомедицинское: Антипростудные средства (лучше - растворимые в

горячей воде). Поливитамины. Аскорбиновая

кислота. Гигиеническая помада (на ветру у

некоторых уже трескают губы). ТЕРМОСЫ. Пластиковые столы и стулья. Обогреватели - дуйки. Любые генераторы (нужно ещё несколько штук). Электрическое оборудование. Переноски, настольные лампы, энергосберегающие лампочки (их

можно больше повесить на 1 генератор, чем

обычных). Удлинители. Update3: Друзья, временно не принимаю запросы на добавление в друзья. Просто некогда. Если вы −

живой человек, потерпите - буду разбирать запросы,

когда появится время. Пока его нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабельний оператор "Тріолан" вимкнув трансляцію ТВі

Кабельний оператор "Тріолан" вимкнув трансляцію телеканалу ТВі у найбільших містах України: Києві, Донецьку, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Сімферополі, Полтаві, Запоріжжі, Луганську, Чугуєві та ін.

Сталося це під час нашого телемарафону "Вихід Є!"

ТВі – перших з українських телеканалів, котрий відкрито і безапеляційно підтримав шлях України в Європу.

ТВі – єдиний з українських каналів, котрий провів тижневий телемарафон, присвячений євроінтеграційним процесам в Україні та світі, Євромайдану та тим кривавим подіям, які розгорталися у Києві протягом останніх днів. Очевидно, правдива відеохроніка, яка з’являлася в ефірі ТВі, декому не сподобалася. Тим більше, що наш марафон дивилися, не перемикаючись, сотні тисяч громадян в Україні та за її межам. Тисячі повідомлень, листів та СМС зі словами підтримки, які отримав канал за всі ці дні, – тому підтвердження.

У зв’язку з цим ми звертаємося до всіх провайдерів та операторів кабельного телебачення з проханням зберегти наш канал у своїх мережах. Тих, хто до цього часу не транслював телеканалу, просимо включити ТВі у свою мережу. Канал ТВі доступний до перегляду на супутнику Amos 4,0° W, на сайті каналу www.tvi.ua та в мобільних додатках "tvi" Android та iOS.

Усіх небайдужих закликаємо повідомляти про відключення ТВі з мереж кабельних операторів на електронну пошту: [email protected].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть, що за Луцьк кажуть, а то я тут без телебачення.

Усім, хто в Києві - мої шанування! Дай вам Боже здоров'я, ми поки в Луцьку людей піднімаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воу, воу, воу, чого то Левченко згадав за Луцьк))))

я чогось думаю що це за портрети яника які врали/палили/вішали в Луцьку

ТВ тож нема (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...