Перейти до змісту

Как улучшить систему охлаждения на видеокарте


HWman

Рекомендовані повідомлення

Блін, я до такого не додумався, треба буде собі зробити так же.

Фото будуть як зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли важливий останній PCI знизу на мат. платі, то куллери з такою шириною(25мм) як на відео фіг вліпиш.

варіант знайти та встановити з шириною 15мм.

пс - знаю випадок, коли чіпляли на відяху радіатор з куллером від 478 сокета. казали шо темпер. падає на 20-25градусів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я до такого не додумався

Уже писали на борді, що прикручували кулер на 775 сокет до відяхи. Радіатор з кулером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, памятаю, але то треба возитись з радіатором, він до речі тяжкий, плату прогне з часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да а я уже давненько такой фигней страдаю;)

Кстати - видео полный бред! Так крепить вентиляторы нельзя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да а я уже давненько такой фигней страдаю ;)

Кстати - видео полный бред! Так крепить вентиляторы нельзя!

А як треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да а я уже давненько такой фигней страдаю ;)

Кстати - видео полный бред! Так крепить вентиляторы нельзя!

А як треба?

Я переделывал турбинуZAaSt.jpg

Снимал кожух, прикручивал две пластины к радиатору, и на них крепил две ноктуры 80мм.(таким способом снизил температуру чипа на 10 градусов) Фото не выложу так как видеокарты уже давно нет, могу помочь с переробкой охлаждения.

nikblack, тоді фото в студію, як треба)

Цікаво просто.

К сожалению фото нет.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як бути тим у кого не турбіна? У мене наприклад щось схоже до того що на відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як бути тим у кого не турбіна? У мене наприклад щось схоже до того що на відео.

Так же как и с турбиной, сделать пластины под радиатор, и крепить на них кулера, + реобас к ним для полного счастья.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна кулери кинути на штатне гніздо карти . Тоді буде автоматичне регулювання обертів від відеокарти .

Я так робив .

Вентилятори треба брати з кількістю проводів , як рідні на відеокарті , тобто 3- або 4 - контактні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна кулери кинути на штатне гніздо карти . Тоді буде автоматичне регулювання обертів від відеокарти .

Я так робив .

Вентилятори треба брати з кількістю проводів , як рідні на відеокарті , тобто 3- або 4 - контактні

А не сгорит подача на видеокарте на кулера? Я так понимаю с 2 кулеров питания объединили в одно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба дивитися . В основному кулери беруть 0,3 А кожен , а ключ стоїть більш потужний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба дивитися . В основному кулери беруть 0,3 А кожен , а ключ стоїть більш потужний

То есть нужно прозвонить сколько на выходе с видеокарты, или как правильно проверить, что бы не спалить?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо придумувати велосипед?

з таким радіатором 25-35% потоку в нікуди, можна було би з якогось листа заліза чи пластмаси зігнуту кришку зробити для більшої концентрації

r7950_twin_frozer_3gd5_oc_6146193.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо придумувати велосипед?

Для экономии 500грн на новое охлаждение. И эффект есть от такой модернизации.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про те, що причепити два вентилятори - це витівки кэпа,

це ясно як 1+1=2, сонце світячи гріє, вітер дує холодом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба дивитися . В основному кулери беруть 0,3 А кожен , а ключ стоїть більш потужний

То есть нужно прозвонить сколько на выходе с видеокарты, или как правильно проверить, что бы не спалить?

Треба глянути , куди йде силовий провід на платі , зчитати маркування і подивитися даташіт на транзистор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба дивитися . В основному кулери беруть 0,3 А кожен , а ключ стоїть більш потужний

То есть нужно прозвонить сколько на выходе с видеокарты, или как правильно проверить, что бы не спалить?

Треба глянути , куди йде силовий провід на платі , зчитати маркування і подивитися даташіт на транзистор

Спасибо
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж підтримую думку що там транзистор стоїть з запасом, але, зі збільшенням навантаження як відомо росте і тепловиділення, будемо надіятись що виробник поставив нормальний транзистор а не найдешевший і впритул по характеристиках.

У мене була думка зробити схемку яка б зчитувала напругу яка би мала йти на кулер, ну і від цих цифер керувала вже n-ною кількістю вентиляторів.

Але у мене є проблема, я не можу частоту ШИМ підвищити вище слухового діапазону :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж підтримую думку що там транзистор стоїть з запасом, але, зі збільшенням навантаження як відомо росте і тепловиділення, будемо надіятись що виробник поставив нормальний транзистор а не найдешевший і впритул по характеристиках.

У мене була думка зробити схемку яка б зчитувала напругу яка би мала йти на кулер, ну і від цих цифер керувала вже n-ною кількістю вентиляторів.

Але у мене є проблема, я не можу частоту ШИМ підвищити вище слухового діапазону :( .

Простіше зробити платку з терморегулятором , на радіатор датчик температури , на вихід чіпляєш вентилятори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєа, тоді не буде ручного налаштування обертів, а це головне, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо ручне ?

Фішка в тому , щоб воно саме працювало залежно від навантаження , і , відповідно , температури .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...