Перейти до змісту

World of Warships


lerov

Рекомендовані повідомлення

Ось і настав час створити цю тему Smile_honoring.gif

Уважаемые посетители форума!

Рады сообщить, что недавно стартовал закрытый альфа-тест World of Warships. Альфа-тест это один из важнейших этапов развития любого игрового проекта. В его рамках разработчики совместно с очень узким кругом специально отобранных тестеров будут проверять и оттачивать базовую механику и основные принципы, составляющие самую суть игрового процесса World of Warships.Разработка игры сейчас идёт полным ходом, и закрытый альфа-тест — это очередной этап на пути проекта к официальному выходу. Геймплей World of Warships предстоит отшлифовать и избавить от шероховатостей и ошибок, потому участие в альфа-тесте — это не развлечение, а ответственный, важный и полезный труд. На этом этапе нам не требуется большое число тестеров, в связи с чем их отбор будет носить не массовый, а строго индивидуальный характер. По прошествии времени, когда будет исправлено большинство ошибок и недостатков, а геймплей обретёт целостность, начнётся закрытый бета-тест, в ходе которого усилиями уже куда большего числа игроков проект обретёт законченный облик.

Можливо хтось з Бордівців потрапив в перелік АТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

И это всё превращается.... превращается.... в батдфитлд 5

А если честно спионериная идея у Вартандера, только там серьёзно подошли к вопросу, и только сейчас начинается закрытая бета по танкам, а корабли будут через год. То есть тогда, когда всё это будет нормально работать, а не так как в Варплейнсах.. в общем удачного фарма....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если честно спионериная идея у Вартандера

А не наоборот? Танки уже 3 года как зарелизены, а разговоры о самолетах и кораблях были уже очень давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось з Бордівців потрапив в перелік АТ?

я так думаю, це Микола :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...
  • 3 місяця потому...

Нагадую тестерам, що заборонено викладати фото, відео, та іншу технічну документацію, просто ділимось враженнями :)

Зіграв два боя, особисто мені гра дуже сподобалась, кораблі відносно легкі в управлянні, цікава стрільба на далекі дистанції з упередженням (чимось нагадує арту в танках) , не треба надто швидкої реакції як наприклад в літаках, є час подумати й вибрати свою стратегію гри, правда в запалі боротьби, забуваєш або рухатись (стоїш й пуляєш), або вчасно маневрувати (пливеш поки не впрешся в що небуть ). Коротше кажучи, буду тестити й надалі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тест покищо тільки для обраних? чи є/буде щось таке як було в літачках коли тест був відкритий для всіх, ще й голду можна було заробити на прем для танчиків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо враженнями можна ділитись то відписуюсь: гра цікава, танки мабуть не замінить але особисто для мене цікавіша за літачки (хоча тема літаків мені дуже цікава, та літачки від вг мене не зацепили (( )

Плюси:

+ гарна графіка, високий фпс, я думав буде куди гірше. нижче 60 у мене не падає (графіка на повному фулі);

+ цікавий геймплей на крейсерах, на повільних кораблях мабуть буде не цікаво.

Мінуси:

- текстури на короблях некудишні ((

- сам корабель важко роздивитись, де і які знаряддя в тебе стоять і як крутяться не зрозуміло ((

- як де що і коли перезаряджається якось теж не зрозуміло

- шрифти та значки здоров"я треба міняти.

Ну і порадьте якими снарядами краще стриляти, бо щось я не зрозумів.

P.S. Де можна дістати інвайт для друга?

Змінено користувачем Ha3aP
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінуси:

- текстури на короблях некудишні ((

- сам корабель важко роздивитись, де і які знаряддя в тебе стоять і як крутяться не зрозуміло ((

- як де що і коли перезаряджається якось теж не зрозуміло

- шрифти та значки здоров"я треба міняти.

Ну і порадьте якими снарядами краще стриляти, бо щось я не зрозумів.

все залежить куди ти стріляєш, якщо стоїш чи передом чи задом до цілі, то стріляють лише гармати відповідно спереду чи ззаду, якщо ж стоїш до цілі боком (ну чи в варіаціях бокового стояння) то стріляють обидві пушки, або два рази підряд клікаєш стрільбу, або зажимаєш кнопку й стрільба йде автоматично по черзі з кожної гармати ( знову ж таки якщо до цілі стоїш так, що є можливість стріляти з обох гармат) . Стріляти походу краще *ОФ* ніж *ББ* , принаймні я по кораблю ліпив й тими й тими, то ббшкою максимум 300 знімав, фугасом й за тисячу дамаг бував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще при якомусь вистрелі в мене камера полетіла за снарядом. Як таке повторити? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще при якомусь вистрелі в мене камера полетіла за снарядом. Як таке повторити? ))

ото не знаю, в мене такого чуда ще не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше враження - ааа, навіщо таке складне керування, ну нафіг цю гру!!!

Друге враження -блін, все ж таки щось тут таке цікаве є, і гра точно краща за літаки!

Третє враження - да, в цю гру я буду грати.

Хайно зі всім розберуся, але те, що все крутиться в одній площині мені подобається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...