Перейти до змісту

World of Warships


lerov

Рекомендовані повідомлення

А вот и видео наглядно демонстрирующее геймлпей на ТОПовом американском авианосце Essex (в дальнейшем планируют сместить его на 9 уровень).

Всё ещё думаете, что авианосцы можно прировнять к арте? : )

Змінено користувачем lerov
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 202
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 3 тижня потому...

лишилось пару днів до старту ЗБТ: http://worldofwarshi...bt_new_trailer/

Так уже не терпиться пограти :0165: :0165:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NLQ2wIy.jpg

:0137:

С момента публикации этой темы и до 11 марта 2015 года (23:00 Мск) каждый альфа-тестер может порекомендовать двух своих друзей к участию в закрытом бета-тесте Smile_izmena.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NLQ2wIy.jpg

:0137:

С момента публикации этой темы и до 11 марта 2015 года (23:00 Мск) каждый альфа-тестер может порекомендовать двух своих друзей к участию в закрытом бета-тесте Smile_izmena.gif

Якщо то для мене замовте ключик плз.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кроме того, в ЗБТ автоматически принимаются все участники альфа-теста и бета-выходных!
Ну в вихідних я був. Той лаунчер не працює, а де взяти лінк на потрібний лаунчер?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

там й без космічних боїв є чим зайнятися :) Особисто мені гра все більше й більше подобаєтся, лакмусом вважаю те, що мене навіть не бентежить *вайп* в кінці бетатесту (зазвичай дико не люблю починати все спочатку). З задоволенням в відкритому бетатесті почну все спочатку. Багаж навиків й знань, отриманий зараз дасть доволі значну перевагу над новачками потім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ледь очи не лишив в тих космокораблях... вистачило порочки боїв. Але фармиться в тому режимі суперськи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене п'ять кораблів, я граю по одному бою в день на кожному, якщо захожу в гру. Але грати мені важко. Граю за ради набивання к-ті боїв, може потім зачтеться, щось дадуть на халяву, якого прем корабліка 8 рівня :)

Хоча мене дивує відсутність піастрів на тесті, але можливість купити щось за ці піастри є - ЖЛОБИ!!! навіщо таке робити на тесті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...