Перейти до змісту

Нахабний акт вандалізму


Ukrod

Рекомендовані повідомлення

Днями ЕСМ вчинили акт кричущого вандалізму: на горі Говерлі, святому для всіх українців, в т.ч. для президента Ющенка, місці, був знищений знак Тризубу, Пам"ятна дошка на честь Конституції, та прапор України.

По ним так і плаче стаття Кримінального Кодексу за знущання над державними символами. + додайте сюди заклик до насильства, про яке вони майже відверто говорять в своєму прес-релізі:

"

Силами отдельного горного подразделения ЕСМ на горе Говерла спилен и осквернён символ оккупации Украины – Тризуб. Уничтожена гранитная доска украинской сектантской церкви. Разбит гранитный памятный знак, посвящённый т.н. «конституции Украины».

Вместо символа украинских коллаборантов жовто-блактного прапора над горой водружён стяг Евразийского Союза Молодёжи.

Гора Говерла переименована в пик Сталина.

<...>

Также ЕСМ предупреждает, что в случае назначения оранжевой обезьяны – Юлии Тимошенко премьером т. н. Украины, мы не сможем остановить своих украинских активистов от превентивных акций прямого действия против т.н. руководства этой псевдостраны.

Хоча ні, це ст. 111 КК України - зрада Батьківщини - допомога іноземній організації в здійсненні підривною діяльності проти України, від 10 до 15 років. Знижка можлива за умови негайного каяття та звернення в правоохоронні органи з повинною.

( Джерело : http://maidanua.org/static/news/2007/1192727107.html )

211507d99e66843978d705c0febc1ffa.jpg

http://a-stelmah.livejournal.com/124961.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ох зловити б їх і в день відкриття нового тризуба на Говерлі провести акцію привселюдного повішення....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б додав "пожиттєвого" повішення.. тобто - навічно..

як назідання наступним поколінням - "так буде з кожним дебілом, що не поважає Рідної Батьківщини та її святині"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот любопытно, между Украиной и Россией существует соглашение о выдаче политических преступников? если да, то можно смело требовать Павла Зарифуллина, лидера ЕСМ, в гости "на посидеть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть я и только наполовину украинец - это уже слишком... На кол олигофренов!....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А может они наоборот, трезубофилы :)

Взяли себе домой на зиму, отмыли, согрели, а весной выпустят...

У подонков нет национальности.

А бурная реакция патриотов - это их цель

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕСМ - европейский союз мудаков. За такие деяния - на зону без вариантов.

Сделали б подобное в России с русским гербом или флагом, думаю все знают что было бы за такой подвиг. А у нас начинается демагогия - демократы, патриоты, радикалы...

Дебилы это и точка. Марионетки. И делали они это сознательно. Если не они, то тот кто их направил -точно. И должен за это отвечать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більш ніж на 100% впевнений - що знайдеться якась політична сила (чи політично "грамотний" дядько) - і заявить, що все так і має бути - і т.д.

постріляти...

зробили б таке у 50-х .....

дали б 2 роки розстрілу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби їх тільки зловили... Я згадав випадок, який стався у Старому Самборі у 1999 році. 18-20 річні дибільчики (не пам"ятаю яке тоді було Державне свято) зірвали прапор і демонстративно потоптали ногами, після чого викинули його у громадький туалет. Результат- по 3 роки позбавлення волі. Мало звичайно. Треба було на центральній площі міста :) , з трансляцією в прямому ефірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Да на кол их посадить!" (с) "Алеша Попович и Тугарин Змей" :)

на трезуб эффективнее :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало звичайно. Треба було на центральній площі міста :D , з трансляцією в прямому ефірі.

Мені моторошно. Перед очима кадри хроніки с Близького Сходу: прилюдні страти за законами Шаріату, знущання над трупами ідейних ворогів... Себе заспокоювала тільки тим, що це в них, нашим людям це не властиво... Цивілізованим людям закон Шаріату не сприйнятний. А в ідеалі - помста взагалі не припустима, це атавізм. Людина, що мстиця, ничім не відрізняється від того, кому мстить. Різниця між їх вчинками лише у часі (с). Припустиме лише правосуддя. Яке б воно недосконале в нас не було. Головне, аби не самосуд, аби люди залишались людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало звичайно. Треба було на центральній площі міста :D , з трансляцією в прямому ефірі.

Мені моторошно. Перед очима кадри хроніки с Близького Сходу: прилюдні страти за законами Шаріату, знущання над трупами ідейних ворогів... Себе заспокоювала тільки тим, що це в них, нашим людям це не властиво... Цивілізованим людям закон Шаріату не сприйнятний. А в ідеалі - помста взагалі не припустима, це атавізм. Людина, що мстиця, ничім не відрізняється від того, кому мстить. Різниця між їх вчинками лише у часі (с). Припустиме лише правосуддя. Яке б воно недосконале в нас не було. Головне, аби не самосуд, аби люди залишались людьми.

А по-моєму, якраз нашому народу і бракує почуття відповідальності, натомість панує відчуття безкарності. "Прилюдні страти за законами Шаріату..." А в Арабських Еміратах, до речі, дуже культурні люди - місцеві. Там до чужої жінки ніхто не сміє навіть слова сказати криво, не те, щоб дією образити. Автомобілісти - одні з найдисциплінованіших у світі.

ІМХО, треба вирішувати такі питання шляхом вдосконалення пенітенціарної системи. Тобто, місць позбавлення волі. Зробити їх дворівневими.

1 рівень. Людина вперше потрапляє за ґрати. З нею працюють психологи, стараються знайти для неї роботу. Працюють над виправленням. Умови утримання - м'які. Якщо людина виправилася, і вернулася до нормального життя - все ОК.

2 рівень. Людина не має бажання перевиховуватися в тюрмі 1 рівня, або повторно потрапила за ґрати. Умови утримання - жорстокі. Відпрацювання бійцями спецназу прийомів рукопашного бою на живих манекенах - ув'язнених. Проведення дослідів. Трансплантація органів. Другий рівень - це те місце, звідки не повернуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, та тобі пряма дорога в Голівудські режисери:D А твій пост можна покласти в основу сценарію фільму, де хороший американський хлоп попадає в тюрягу 2-го рівня, в якій злобний карлик- начальник тюрми і невелика група зеків творять свої темні справи (напр. відправляють органи в Донецьку клініку:) ). Сорі за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я - космополіт, та й взагалі вкрай аполітична. Мені краще поганий мир, ніж хороша війна.

Будь який екстрімізм мені огидний.

І взагалі, я мабудь "слабонєрвная". Уйду от вас.. Ну, вас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас люди такі, що якщо відчують безнакараність, то будуть робити свою чорну справу не дивлячись ні на що. Я згідний, що відрубувати руки злодіям може і жорстоко, а от прив'язувати їх і інших серйозних правопорушників (окрім ґвалтівників, педофілів і невиправних вбивць і рецидивістів -- тих відразу стріляти) до ганебного стовпа на центральному майдані міста, щоб кожен бажаючий міг висловили їм свою огиду (хто словами, хто ляпасом, хто плювком, хто тухлим яйцем) -- це саме ті єдині методи, які можуть змінити менталітет нашого народу і зробити з нас європейську державу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже занадто! Таких треба ловити і привселюдно ...

Тут читав нещодавно одну книжечку цікаву, "Записки повстанця", про УПА. Так ось там один випадок описується: загиблих поховали на горі і поставили памятний знак. Прийшли поляки зі своїми прислужниками і зруйнували все. Повстанці повернулись, все відновили, але на цей раз замінували. Коли "добродії" повернулись щоб все "поправити", то повідривало все що було можна і порозкидало кругом.

Доволі дієвий варіант, особливо з такими відморозками. Одному руки повідриває, інший вже не полізе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас люди такі, що якщо відчують безнакараність, то будуть робити свою чорну справу не дивлячись ні на що. Я згідний, що відрубувати руки злодіям може і жорстоко, а от прив'язувати їх і інших серйозних правопорушників (окрім ґвалтівників, педофілів і невиправних вбивць і рецидивістів -- тих відразу стріляти) до ганебного стовпа на центральному майдані міста, щоб кожен бажаючий міг висловили їм свою огиду (хто словами, хто ляпасом, хто плювком, хто тухлим яйцем) -- це саме ті єдині методи, які можуть змінити менталітет нашого народу і зробити з нас європейську державу.

Как сказал то ли Прутков то ли Распутин - "строгость росийских законов нивелируется необязательностью их исполнения"

Подходит к любым славянам. пока законы не приведутся в норму и не будет адекватного института судебной и исполнительной власти, хрена лысого будет порядок. Дай бог чтобы наши внуки дожили до такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання - вони звідки (виконавці)? наші чи москалі?

Казали що всі зловмисники корінні українці (якщо їх так назвати можна)

А це на одному націоналістичному сайті надибав

Імена і контакти цих видків:

Киев:

Штаб: ул. Институтская 22/7 оф.22 ближайшие ст.м. Крещатик, ст.м Арсенальная 044 253 96 97

Мединский Александр 050-343-02-55

Савин Леонид 066-255-05-26

Донецк:

Бунтовский Сергей – 066-325-11-23

Макеевка:

Матюшин Александр 063-203-87-76

Андрей Камынин 063-249-60-59

Житомир:

Ефремов Андрей 097-930-01-37

Луганск:

Воробьев Игорь Тимофеевич – (0642) 57-98-11, (0642) 42-63-92

Мариуполь:

Андройченко Игорь 063-362-52-92

Сумы:

Савин Леонид 066-255-05-26

Одесса:

Прокопенко Юрий 099-252-36-80

Севастополь:

Филлипов Павел 066-585-08-30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...