Перейти до змісту

Згвалтування


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Зараз батаго неповнолітніх уже не "дєвачкі" - і що?? Всім хто їх "чпокав" торба значить?? Дівчину шкода. Але дивно, як вона свідомо могла опинитись в сауні не з своїм хлопцем, а з 5-ма "чужими", ще й які святкують ДН, значить будуть напідпитку?? Тут треба задуматись. А раз результатів медекспертизи немає, то й справа про згвалтування просто слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 120
  • Створено
  • Остання відповідь

в тому борделі ківерцівському "неповнолітні", як ви кажете, дадуть фору багатьом досвідченим бл***м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому борделі ківерцівському "неповнолітні", як ви кажете, дадуть фору багатьом досвідченим бл***м

це з власного досвіду, чи сусідка казала, що чула то від колєги, а тій свекрухи рідна сестра таке щось розказувала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому борделі ківерцівському "неповнолітні", як ви кажете, дадуть фору багатьом досвідченим бл***м

це з власного досвіду, чи сусідка казала, що чула то від колєги, а тій свекрухи рідна сестра таке щось розказувала?

не знав би - не писав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут всі круті, але коли не дай Боже коснеться своєї дитини то вже будуть по іншому співати.

Якби там не було це не привід гвалтувати і так далі... То можна так згрібсти всіх дівчат, прийшла на диско, тож не просто так, а переспати з кимось. Бо це заклад такий де всі знімаються.

І ще є фактор "подружок" які можуть під монастир завести будь яку "білу ворону", щоб була така як всі вони...

Згвалтування практично довести не реально - це я думаю скажуть юристи наші, якщо я не правий. Мають бути свідки, і так далі, це в фільмах там ДНК і так далі, і такого роду шуму нікому в органах теж не треба, то можуть завжди "спригнути" на те, що не правильно зняті побої, та ще там не згідно процедури взяти мазки чи там ще що. А коли таке трапляється як правило свідків бути не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно все звалили на дівчину (хоча її провина є, що розуму батьки не заклали трішки більше), але право гвалтувати ніхто не давав і все таки є неоднозначний факт, що вона ще неповнолітня (якщо я не помиляюсь навіть при згоді - це стаття). І що найогидніше ті п'ятеро будуть далі ходити вільно і відчувати себе супер мачо і хто знає кого вони зустрінуть завтра???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але право гвалтувати ніхто не давав

Звідки така точна інформація? Її туди насильно затягнули, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місця "зйому" приходять саме для "зйому". Знайомий нещодавно розповідав, як пригальмував на Рівненській, бо був важливий телефонний дзвінок - і одразу до дверцят підійшла "особа" жіночої статі і почала пропонувати послуги. І це тому, що він без всяких думок про це машинально зупинився на місці "зйому".

Я думаю, що порядні дівчата такі місця оминають, звісно якщо вони не з іншої планети ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але право гвалтувати ніхто не давав

Звідки така точна інформація? Її туди насильно затягнули, чи що?

ніхто не знає чи затягнули чи ні, але в будь-якому випадку, якщо їй було все так "прекрасно і чудово", то не пила б таблеток і заяву не писала. я просто кажу, що їхню вину однозначно заперечувати не можна і ще раз повторюсь

і все таки є неоднозначний факт, що вона ще неповнолітня (якщо я не помиляюсь навіть при згоді - це стаття)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місця "зйому" приходять саме для "зйому". Знайомий нещодавно розповідав, як пригальмував на Рівненській, бо був важливий телефонний дзвінок - і одразу до дверцят підійшла "особа" жіночої статі і почала пропонувати послуги. І це тому, що він без всяких думок про це машинально зупинився на місці "зйому".

Я думаю, що порядні дівчата такі місця оминають, звісно якщо вони не з іншої планети ІМХО.

а я завжди думала, що порядні чоловіки теж такі місця оминають :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулу неділю гуляв по Л.Українки після 21.00.Мене обігнало 2 дівчини,злегка під шофе,років по 17.Одна з них,обертається та каже:Ти знаєш що головне в жизні?-Не бухать,а ще не ходить в сауну з лєвими пациками...хотя якщо є знайомі мєнти,то можеш йти,потім їм передзвонить,хай приймають,то ще можна лаве зрубить.Ось така дівчина зустрілась.Ситуації бувають різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В місця "зйому" приходять саме для "зйому". Знайомий нещодавно розповідав, як пригальмував на Рівненській, бо був важливий телефонний дзвінок - і одразу до дверцят підійшла "особа" жіночої статі і почала пропонувати послуги. І це тому, що він без всяких думок про це машинально зупинився на місці "зйому".

Я думаю, що порядні дівчата такі місця оминають, звісно якщо вони не з іншої планети ІМХО.

а я завжди думала, що порядні чоловіки теж такі місця оминають :_09:

Під порядними дівчатами я розумію дівчат, які займаються сексом не за гроші, яких до цього спонукають інші мотиви (аля почуття, або просто для "здоров'я корисно"). А чоловіки без сексу можуть протриматись набагато менше ніж жінки - для них це не обхідність. Тому судити про порядність чоловіка, який користується послугами представниць найдавнішої професії я б не став, бо буває по всякому. Тут правильніше буде сказати одружені чоловіки теж такі місця оминають :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я завжди думала, що порядні чоловіки теж такі місця оминають
Цікава логіка, якщо я їду по Рівненській на заправку, значить я вже непорядний бо там є місце зйому?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я завжди думала, що порядні чоловіки теж такі місця оминають
Цікава логіка, якщо я їду по Рівненській на заправку, значить я вже непорядний бо там є місце зйому?

Напевно мається на увазі "КОНТАКТ", а не присутність або проїзд через/біля такого місця....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось як чоловіки заворошулись :_07: . я дійсно мала на увазі - лише про контакт (так що на заправку можете їздити спокійно і репліка була сказана у відповідь про порядність дівчат).

Так давайте не путати поняття, я все таки поважаю чоловіків, які не купують секс, бо все таки хто поруч з нами (навіть в просто в ліжку) - це лише ті, хто нас достойний і певне відзеркалення нас самих. Якщо ми можемо лише купити секс, то дійсно трохи прикро. І як завжди справджуються стереотипи, чоловіки мачо, а жінки - .........

То все лірика - просто винні всі і всі повинні за вказаний вчинок відповісти!!!!! (а не звалювати все на дівчину - її провина є, але ось тих п'ятеро вина ще в п'ятеро більша і вони не повинні залишитись "чистими і пушистими")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як повідомляють "джерела" у медколеджі ситуація розвивалася наступним чином:

П'ятеро хлопців-студентів відзначали ДН одного з них.Трохи згодом вирішили продовжити святкування у сауні.

Для додаткового "колориту" "свята" вирішили запросити зняйомих "падруг"-студенток.

У сауні ніхто нікого нідочого непримушував, дівчата "веселились" із власної волі і за власним бажанням.

Вже по закінченню цих-от "заходів" в однієї із них сяйнула просто "геніальна"думка - "а чи не взять да і срубить із хлопців денег" - а заява в міліцію і решта "рухів" - це все вже в рамках здійснення задуманого плану.

А чому ця "кмітлива" дівчинка вибралася із коледжу (після прочитання вищевикладеного) здогадатись, думаю, неважко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дівчата хочуть догодити нам хлопцям, вони ж не винні що може попастись козел, який може наплювати в душу, або спортити все життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як повідомляють "джерела" у медколеджі ситуація розвивалася наступним чином:

П'ятеро хлопців-студентів відзначали ДН одного з них.Трохи згодом вирішили продовжити святкування у сауні.

Для додаткового "колориту" "свята" вирішили запросити зняйомих "падруг"-студенток.

У сауні ніхто нікого нідочого непримушував, дівчата "веселились" із власної волі і за власним бажанням.

Вже по закінченню цих-от "заходів" в однієї із них сяйнула просто "геніальна"думка - "а чи не взять да і срубить із хлопців денег" - а заява в міліцію і решта "рухів" - це все вже в рамках здійснення задуманого плану.

А чому ця "кмітлива" дівчинка вибралася із коледжу (після прочитання вищевикладеного) здогадатись, думаю, неважко.

Ну якщо "джерела" повідомляють правду - знач Ківерцівського "Ворошиловського стрєлка" не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для нас стало нормою, що діти після 12-14 років лягають в ліжко? Люди, схаменіться! Послухайте себе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для нас стало нормою, що діти після 12-14 років лягають в ліжко? Люди, схаменіться! Послухайте себе...

Після кожного такого посту ніхто не буде ліпити фотку "sarcasm.jpeg" - і так все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий триндець як Ківерцівський медичний коледж взагалі не має права на існування. Я в шоці з батьків які відвалюють гроші за поступання в цей недозаклад. Театр абсурду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулу неділю гуляв по Л.Українки після 21.00.Мене обігнало 2 дівчини,злегка під шофе,років по 17.Одна з них,обертається та каже:Ти знаєш що головне в жизні?-Не бухать,а ще не ходить в сауну з лєвими пациками...хотя якщо є знайомі мєнти,то можеш йти,потім їм передзвонить,хай приймають,то ще можна лаве зрубить.Ось така дівчина зустрілась.Ситуації бувають різні.

В підтримку цих слів.

Маю знайомого колишнього працівника УВД. Працював ще за радянського союзу, і в часи незалежності. Так от він мені казав: "Баб трахать надо проверенных". Питаю чого так? Каже "скільки я на свойом вєку павідал історій. Бувало падруга підвипє, мужика сама затягне в кровать. А на другий день за голову хапається, хто ж мнє целку восстановіт? Що я мамі скажу? Біжить в мєнтовку писати заяву. І опана пацанчик попав. І хХоча все було по обоюдному. Факт підтверджується медекспертизою. З пацанчика стрижуть рублі."

Але каже, що на його памяті було тільки пару випадків, коли хлопців відмазували, бо чи то були звінки від кого треба, чи синок чийсь. В інших випадках - є заява і медекспертиза статевого акту - піши пропало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже по закінченню цих-от "заходів" в однієї із них сяйнула просто "геніальна"думка - "а чи не взять да і срубить із хлопців денег" - а заява в міліцію і решта "рухів" - це все вже в рамках здійснення задуманого плану.

А чому ця "кмітлива" дівчинка вибралася із коледжу (після прочитання вищевикладеного) здогадатись, думаю, неважко.

І як таке можливо взагалі? Якщо п'ять свідків може сказати що такого не було, як вона доведе що її згвалтували? Думаю такий коварний план не "проканає", хіба що можуть взяти на "іспуг", хоча після людей в формі протверезієш швидко у голова стане ясна точно, так що тут не стиковочка якась виходить.

Ну прийшли в сауну, і далі що, ну парилась з нами, і що тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені бридко відписуватись в цій темі, але: Який здоровий чоловік, після того як перед ним ****** жінку почне робити з нею те саме?? Якась самоповага, брезгливість, хоть шось у них є???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені бридко відписуватись в цій темі, але: Який здоровий чоловік, після того як перед ним ****** жінку почне робити з нею те саме?? Якась самоповага, брезгливість, хоть шось у них є???

Тепер у них є братство п**ди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...