Перейти до змісту

Неділя 21.10.2007р.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Я тож выезжаю через почасика :( Че-т неСпицаМне

На косогор не хочу. Хочу помесить ба.........бы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть вернувшиеся? или все застряли в баб.... балоте?

Куда хоть ездили и где фотки?

Кстати, КМД, а где фотки с косогора 17.10? и с Каменец-Подольского?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то приехала. Тока что. А как кто - нинаю

Мои надежды оправдались. Помесили наславу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бли№?:%:?АААААААААААААААА

дадададада!

сначала фигушки-фигушки... и ни фига, потом как фиганёт! потом фигушки-фигушки-фигушки ... и опять нифига. :)

ээээээээээх....

дааааааа...

ну........

всьо было мегаврулез!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Есть вернувшиеся? или все застряли в баб.... балоте?

Куда хоть ездили и где фотки?

Кстати, КМД, а где фотки с косогора 17.10? и с Каменец-Подольского?

Фізично невстигаю зайнятись фотками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я пів суботи їздив по Любліну! Отримав массу задоволення. Наїздив десь трохи більше як пів сотні км за кілька годин.

Поїздка виявилась різноплановою. Спочатку по красівій велодоріжці виїхав за місто до немаленького озера. Поїхав навколо озера. Велодоріжка раптом закінчилась. Почалась ж...па. Ліс, коріння, болото, листя, всяка х...я під кальосами. Вобщім крос-кантрі афігенний получився кілометрів на 10.

Єдиний недолік - вєл. До речі про вєл. Якийсь "GRAND" - важить 15 кг як мінімум, а може і більше. Вроді шосейнік, без амортизаторів на переднгій вилці і з 28 кальосами, але покришки такі широкі, що не всікий горнік такими похизується. Танк одним словом. Великий позитив у вєлі, що він ніде не скрипів, не пищав і не іздавав підохзрілих звуків. Але коли було крос-кантрі я так засумував за своїм пошкрябаним коником.......

Після прогуляник за містом зайнявся прогулянкою по місту. Як це не дивно, але дійсно по місту можна прогулятись на велосипеді. Їздити по велодоріжках досить зручно. Гордо вистояв на світлофорі, який поставили спеціально для подібних мені, де замісь ходячого і стоячого дяпчика на лампочках намальовані велосипеди. На червоній - ломпочці - стоячий велосипед, а на зеленій - їдучий. Але відрізнити їх дуже важко ;)

Одим словом, прикольно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкаталися......супер просто.......

Дивлюсь на спідометр, а в мене 1 пропущений дзвінок і одна не прочитана СМС-ка........... :)

Хронологія подій:

8:50 заїхав до Андрюхи...... прочекав цю падлюку під під"їздом аж змерз....бля.

9:00 - Я біля берези на зупинці, а він погнав до Вовчика за гальмами для ОДНОЇ....

Старші наші в кількості по-моєму 6 чоловік зрулили на косогір, а я залишився чекати наших......

Збір був на 9:00 десь в 9:45 виїхали в сторону Гаразджі Я, Мартенз, Одна, Андрюха, Іра. По дорозі догнали Немірова..... а в Лісі злякали Сьопу... Далі знайшли ще Лопатіна. По ходу, в лісі я ще примудрився наїб....тися в калюжу... сцуко..... кайф ще той..... поки доїхали куртка майже висохла, що мене дуже порадувало, залишилось висушити штани і шкари...

Зібрались....... розпалили багаття подіставали сік і підхав.... загрузили картоплю у вогонь..... задушевні розмови, приколи, купання. Сіли за стіл....., поспіла картопля......... відкрили оселедці.............. мммммммммммм, пісня....... приїхав Рома Танін потім підрулив ще Костік........ ідилія....... захавали відро печеної картоплі....наговорились про походи і взагалі релакс..... твою м*ть. :D

Приперлись Діфото, Кум, Командор з великими очима, сосісками з нафти і повними байками гівна........... погомоніли ще з ними, позапускали ракети і гранати з бутилок...... ;) і вирішили ще помісити гівно, сказано зроблено десь в 15:00 виїхали в напрямку кар"єра..... далі було пробирання через кар"єр часом майже по-пластунськи, штурм мною гори з 2 велами в руках, установка Кумові протеза бо розрізав покришку, місиво поля, прикольний спуск в жолобі....лечу вниз, бачу наші стоять, кричу С"ЇБ....ЛИСЬ............ гальмівні шляхи по 10 метрів..............жесть. Далі асфальтний спуск максималка 57,2......... теж прикольний........... магазинчик, закупись, знову через поля і ліси на кар"єр. Багаття, пивко, сальце, знову душа розвернулась................ погомоніли і поїхали дому..... СМЕРКАЛОСЬ Нічна покатушка по лісі рулить............. яма зправа, яма зліва, обережно дерево, об"їзд зліва..... не обганяй, СПУСК ДИСТАНЦІЯ !!!!!! кайф..... виїхали на трасу.... стаємо з мартензом попереду пробуємо організувати групу і тут чую фразу від якої в мене і у Мартенза автоматично включився форсаж "ЛИЖНЮ" це Діфото нас обганяє, ще й зправа сцуко. Оскільки дорога була під гірку і з включеним форсажем ми влупили так, що малий Танін доганяв нас 39 і так і не догнав.....

зупинись біля лавочки вже в Луцьку з характерним запахом (Харашо в краю радном, пахнєт сєном і гавном ) і тут опа...... 2 прокола в Кума протез лопнув і Малий пробився, заклеїли, пля.....ще одна дирка........ заклеїи....... Фінішний ривок під горку на мийку.... ;). Помилися ;) в два Керчера відмили байки, багнюки було на підлозі піндєц....... в перемішку з травою. Поки сохли наші байки ми пили пиво, а потім з Мартензром крались додому до 20 км/год. По Радянській правда між людьми летіли під 40...... кайф....

Прийшов додому розтягнувся на підлозі.....мля.....заснув..... жінка збудила, зі словами пиз..уй мийся і не храпи зняв з себе велоформу зразу в пралку прийняв мегазачотну ванну, ПОХАВАВ тушеної картошечки і в люлю. вирубався за 3 хвилини..............................

Всім респект........ ХОЧУ ЩЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Добавив фотки з середи які фоткала Наташа.

Фотки не ресайзив, так шо вони по 2-3 мега :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кумпанія в нас канечно то шо нада, в мене був повний памперс радості, стільки ржать просто неможливо, хтось шось ляпне і дикий хохот громить на фсю валинську область. щодо статістіки, то на нашому счету кілометрів 20 відбірного волинського гавніща, метрів 100 непролазних хащів, 2 гектара вспаханого поля, немеряно випитого соку, і 23 мегатони офігеннішого настрою, який сцуко так заважає сьогодні вкалувати :)

хронологію подій переповідать не буду, я просто розповів про те відчуття ейфорії, яке не покидає мну від вчорашнього ранку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теперь odna знает, шо значит "зачьотно поорали". :D

Некоторые от смеха просто падали и орали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Веб-узел отклонил запрос на отображение этой веб-страницы" :D

Не грузятся фотки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теперь odna знает, шо значит "зачьотно поорали". :)

Некоторые от смеха просто падали и орали!

А то, я не знала. Скоко уж так вот - орю.. падаю... :(

А еще орали с интервалом постоянным:

- Ира есть?!!!

молчание.

- Ииррааа!!!

- Я тут...

- Расчет сменииии!!!!!!

Я немного охрипла за вчера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И дали таки пьянству бой. Бой был неравный. Не все вышли с поля брани. :(

И так понимаю, что победили не велосипедисты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чо, мінус один любітель сока єст (правда незнаю чи надовго)

відкрив для себе їзду в нічному лісі без фонаря - зачьотіще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не треба.

Якщо чесно, то випили 3 бутилки горілки і ще, ну може з 8 літрів пива.....

все було гуд..... всі їхали як огірочки :( ніхто не гнав бєса.......і особо не вийо.

так що, фіглі тут не рівного......на таку араву велосипедистів :)

Тіко для зігріву. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чо, мінус один любітель сока єст (правда незнаю чи надовго)

відкрив для себе їзду в нічному лісі без фонаря - зачьотіще

еще один неологизм от Мартенса: "безфонарная идилия"

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йомайо, Лекс, ты уточняй скоко ж людей было на такую сумму! а то подумают невесть шо!

ЗЫ толпа была больша. человек двадцать в общем :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...