Перейти до змісту

Как бы Вы поступили?


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Такая ситуация - купил видеокарту на розетке, карта не из дешевых, после распаковки обнаружил вмятину на тепловой трубке, я понимаю на производительность не влияет, и все такое, но все же, очень не приятно. Как бы вы поступили в данной ситуации.

Фото этой неприятности:

3WZLe.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

ніхто нічого не поміняє, бо карта не була оглянута одразу при отриманні замовлення. тільки от питання "чому?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто нічого не поміняє, бо карта не була оглянута одразу при отриманні замовлення. тільки от питання "чому?"

скоріш за все не поміняють, але подзвонити і спитати варто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

Так они и не против замены, говорят высылайте, платите за доставку, ждите две недели экспертизы, и тогда произведем замену :0157:

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

ніхто нічого не поміняє, бо карта не була оглянута одразу при отриманні замовлення. тільки от питання "чому?"

Поменяют, и без проблем, так как это не удар, а заводской брак.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то міняй, "бока" вилізуть при продажі 95%, правда наскільки це вплине на ціну?

Голосовалку прикрути, будеш мати 100% об'єктивний результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо просто повернути? скільки днів пройшло?

Сегодня получил.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поменяют, и без проблем, так как это не удар, а заводской брак.

це твоє бачення, а от у продавця може бути зовсім інша думка. щось типу "покупець порушив правила експлуатації і сам пошкодив теплову трубку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня получил.

на протязі 14 днів можна повернути, головне щоб були всі документи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ждите две недели экспертизы

нехай не парять моск

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/page

стаття 9

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поменяют, и без проблем, так как это не удар, а заводской брак.

це твоє бачення, а от у продавця може бути зовсім інша думка. щось типу "покупець порушив правила експлуатації і сам пошкодив теплову трубку".

Так там и невооруженным глазом видно, что это заводское, на видеокарте и на трубках не царапины, выглядит так - загибали трубку, получилась вмятина, не придали этому значения, и вскрыли краской.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може не паритись і просто користуватись?

Та можно, но платить грубо говоря 5000 и получить карту с бракованным охлаждением....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можно, но платить грубо говоря 5000 и получить карту с бракованным охлаждением....

якщо карта дорога, то міняти або повертати однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можно, но платить грубо говоря 5000 и получить карту с бракованным охлаждением....

якщо карта дорога, то міняти або повертати однозначно

Да скорее всего что так и поступлю, одно только бесит, что придется опять ждать.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можно, но платить грубо говоря 5000 и получить карту с бракованным охлаждением....

якщо карта дорога, то міняти або повертати однозначно

Да скорее всего что так и поступлю, одно только бесит, что придется опять ждать.

Ждать придется, возможно месяц, но, думаю, с заменой проблем не должно быть, мы покупали блендер на "Розетке", нож слетел при первой же эксплуатации, я думала, что скажут мол не правильно использовали, железо мололи и т.п.,но нет, сразу согласились поменять, пару раз звонили, очень вежливо все выясняли и перед тем как выслать новый блендер позвонили сообщили когда придет, сколько будет стоить доставка, но ждать долго)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

Який удар? Ви уявляєте якої сили він має бути, щоб так мідну трубку зігнути?

Та й браком це важко назвати. Я б користувавався і не парився. Там далі на фото теж трубка не ідеально рівна біля пластин зліва. Сумніваюсь, що це якось впливає на оходження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

Який удар? Ви уявляєте якої сили він має бути, щоб так мідну трубку зігнути?

Та й браком це важко назвати. Я б користувавався і не парився. Там далі на фото теж трубка не ідеально рівна біля пластин зліва. Сумніваюсь, що це якось впливає на оходження

Полностью свами согласен, это все мелочь, и на охлаждение не влияет не грамма, как я уже писал - не приятно просто, да и не ожидал что так халатно производитель относиться к своей продукции.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий товар по ідеі, повинен бути уціненим і продаватись як дефектний. Може запропонувати Розетці варіант про повернення частини коштів і користуватись далі картою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та можно, но платить грубо говоря 5000 и получить карту с бракованным охлаждением....

якщо карта дорога, то міняти або повертати однозначно

Да скорее всего что так и поступлю, одно только бесит, что придется опять ждать.

Ждать придется, возможно месяц, но, думаю, с заменой проблем не должно быть, мы покупали блендер на "Розетке", нож слетел при первой же эксплуатации, я думала, что скажут мол не правильно использовали, железо мололи и т.п.,но нет, сразу согласились поменять, пару раз звонили, очень вежливо все выясняли и перед тем как выслать новый блендер позвонили сообщили когда придет, сколько будет стоить доставка, но ждать долго)))

У Вас не та ситуация, у меня все прекрасно работает, не каких проблем нет.

По простому говоря - испорчен внешний вид производителем охлаждения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є можливість, проведіть тестування карти - якщо все гуд, то користуйтеся і все. Другий варіант - якщо є лишній час та нерви, обміняти на іншу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий товар по ідеі, повинен бути уціненим і продаватись як дефектний. Може запропонувати Розетці варіант про повернення частини коштів і користуватись далі картою?

В любом случае прийдется отправлять им, чего я очень не хочу, но и попускать этого небуду.

якщо є можливість, проведіть тестування карти - якщо все гуд, то користуйтеся і все. Другий варіант - якщо є лишній час та нерви, обміняти на іншу

В плане роботы все просто прекрасно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

Який удар? Ви уявляєте якої сили він має бути, щоб так мідну трубку зігнути?

Та й браком це важко назвати. Я б користувавався і не парився. Там далі на фото теж трубка не ідеально рівна біля пластин зліва. Сумніваюсь, що це якось впливає на оходження

Полностью свами согласен, это все мелочь, и на охлаждение не влияет не грамма, как я уже писал - не приятно просто, да и не ожидал что так халатно производитель относиться к своей продукции.

А що ви хотіли від китаю?

І взагалі може це не брак, просто конструктивні особливості - наприклад для того, щоб при зборці/розборці було зручно цю трубку монтувати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проси поміняти, якщо є вмятина, значить був удар, хто зна що з часом може вилізти

Який удар? Ви уявляєте якої сили він має бути, щоб так мідну трубку зігнути?

Та й браком це важко назвати. Я б користувавався і не парився. Там далі на фото теж трубка не ідеально рівна біля пластин зліва. Сумніваюсь, що це якось впливає на оходження

Полностью свами согласен, это все мелочь, и на охлаждение не влияет не грамма, как я уже писал - не приятно просто, да и не ожидал что так халатно производитель относиться к своей продукции.

А що ви хотіли від китаю?

І взагалі може це не брак, просто конструктивні особливості - наприклад для того, щоб при зборці/розборці було зручно цю трубку монтувати....

Нет, такого не должно быть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...