Перейти до змісту

кварцева,бактерицидна лампа варто чи ні?


Oli

Рекомендовані повідомлення

власне цікавить хто з форумчан чи можливо в дитсатках знає про дію цієї лампи?

набагато краще вдома і в садику поставити зволожувач (при +25-27 повітря дуже сухе) чи бактерицидну лампу?

вона реально в квартирі щось допоможе?

ціна лампи низька порівнянно зі зволожувачем... лампа китай 15w під патрон e27 біля 30грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, мне кажется,что у этих ламп разное предназначение, кварцевая не может увлажнять , а увлажнитель не убивает микробы...

Пользуемся дома кварцевой лампой, когда дети болеют....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зволожувач не да дає вижити мікробам, а без зволожувача в сухому і теплому повітрі мікроби живуть довше.

Masik, напиши детальніше що і як,де купувати ціни? а то плутаюся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользуемся дома кварцевой лампой, когда дети болеют....

хм, а якщо хвора дитина заходить в кімнату де була увімкнена кварцева лампа, кімната за пару хвилин же знову наповниться мікробами, ні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самую первую очередь я купил гигрометр и повесил в детской, учитывая то, что влажность постоянно в пределах 45-65%, то увлажнитле никогда не заморачивался, а лампу http://medequips.ru/wp-content/uploads/2011/02/obluchatel-baktericidnyj-obluchatel-kvarcevanie-kvarcevaya-lampa.jpg купил тут же, на Борде (закрывалась какая-то клиника и я там 2 лампы за 100 грн купил).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пользуемся дома кварцевой лампой, когда дети болеют....

хм, а якщо хвора дитина заходить в кімнату де була увімкнена кварцева лампа, кімната за пару хвилин же знову наповниться мікробами, ні ?

Я не доктор и не физик, но прокварцевать комнату 4-5 раз день не сложно, как никак микробы убивает))))))

В больницах кварцуют и почаще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона реально в квартирі щось допоможе?

в лікарні в кожній палаті є кварцова лампа, а от зволожувачів немає. роби висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, тобто в тебе лампа не виділяє озон і не потрібно провітрювати?

знайшов http://medequips.ru/articles/baktericidnye-obluchateli/obluchatel-baktericidnyj-obluchatel-kvarcevanie-kvarcevaya-lampa.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую, тобто в тебе лампа не виділяє озон і не потрібно провітрювати?

знайшов http://medequips.ru/...vaya-lampa.html

Проветривать обязательно! Это я так для себя решил, пишут, что можно не проветривать, но, думаю, лишним не будет!))))) Запах специфический присутствует))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Облучатель бактерицидный настенный ОБН-75м является оптимальным решением для обеззараживания помещений среднего объема. Он комплектуется одной открытой лампой мощностью 30 Вт, позволяющей быстро и эффективно уничтожать вирусные бактерии в воздухе и на открытых поверхностях помещений. Ультрафиолетовое излучение облучателя является незаменимым средством дезинфекции стоматологических кабинетов, детских учреждениях, жилых помещениях, помещениях пищевой промышленности и др. Крепление облучателя выполняется горизонтально на стену или на потолок. Дополнительно возможно оснащение облучателя защитным экраном, который позволяет людям и животным находится в помещении во время обеззараживания. Также облучатель может быть дополнительно оснащен проводом с вилкой.

http://www.chimsnab.com.ua/page/1310/

http://medequips.ru/articles/baktericidnye-obluchateli/obluchatel-baktericidnyj-obluchatel-kvarcevanie-kvarcevaya-lampa.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под рисунком написано - Стоимость 1 лампы призводства Китай- 120,00 грн. Стоимость 1 лампы TUV-30 Philips 30 Вт-252,00 грн. ,

у меня TUV-30 Philips

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так, це лише корпус ціною 142.50 грн. і до нього купувати лампи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зволожувач не да дає вижити мікробам, а без зволожувача в сухому і теплому повітрі мікроби живуть довше.

Наші мікроби живуть в такому ж середовищі як і ми, тому вологість у 40-60% комфортна не тільки людині, а й мікробам. Так склалося еволюційно. Правильно тобі писали - в цих приборів різне призначення. Хочеш вбити мікроби - кварцуй, хочеш зволожити повітря - зволожуй. Чому ж тоді так важливо підтримувати вологість у будинку? А тому що, при зниженні вологості в квартирі, пересихають слизові оболонки і шкіра в людини, які є бар'єром для тих хвороботворних організмів. Тому правильний вибір буде приблизно таким, якщо всі здорові, то достатньо зволожувача, решту роботи зробить імунітет, якщо є інфекційні хворі - то кварцування. Тому кварцові лампи ставлять у всіх лікарнях і не ставлять в жилих приміщеннях. Також не радив кварцувати просто так - імунітет, перебуваючи в стерильних умовах, тобто без постійних "тренувань", ослабне і не буде здатний боротися з елементарними інфекціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавил бы к словам nickel еще одно, я думаю что 25-27 градусов это довольно таки высокая температура для жилого помещения, тем более где дети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавил бы к словам nickel еще одно, я думаю что 25-27 градусов это довольно таки высокая температура для жилого помещения, тем более где дети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...