Перейти до змісту

скільки коштує зробити закордонний паспорт


mers

Рекомендовані повідомлення

сьогодні подав документи в ЦНАПі , за 2 год. все зробив, зацікавив хлопчина років 20, який був у військовій формі, почув краєм вуха що при вручені паспорту дали повістку , іде захищати країну із сумним виразом обличчя((( так що повістки таки дають, можливо невсім а вибірково(((

Фігово. А цікаво, в ДП Документ на Грушевського теж є облава? Напевно краще переплатити там 350 грн., але бути спокійним, що тобі не вручать безкоштовний бонус.

мабуть так буде краще, бо та жіночка що приймає документи , казала якомусь дятькові ,який підійшов проконтролювати ситуацію , що непотрібно було його пускати, а потім додала що той хлопчина що отримав повістку, а чому він прийшов туди можу тільки здогадуватися, коротче ...сам думаю аби не отримати, хоча комісований та стан здоров(я взагалі не дозволяє, хоча факт лишається фактом)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 145
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні подав документи в ЦНАПі

А в котором часу подавали, если не секрет? Я, где-то, в 10.30 пришел, так мне сказали, что на сегодня прием окончен, якобы набрали 21 человека. Посоветовали явиться с самого утра, перед открытием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.30 піздно приходьте десь на 7.30, почекаєте біля входу, займете чергу, в 8.00 починають працювати, відчинять двері , і ви по талончику перший, от і все)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив паспорт на Шевченка, прочекав 2 місяці і 10 днів, замість того що мені обіцяли місяць і десять днів.А якби пішов в ЦНАП, то було би за два тижні готово....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив паспорт на Шевченка, прочекав 2 місяці і 10 днів, замість того що мені обіцяли місяць і десять днів.А якби пішов в ЦНАП, то було би за два тижні готово....

в травні в ЦНАПі була затримка, через свята, мало бути 1 міс, а було майже 1.5, але то не проблема, ІМХО

(якщо планувати заздалегідь - все гарно працює)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте де робити паспорот? Живу в Турійську, відповідно можу робити в Ковелі, Володимирі і Луцьку. Схиляюсь більш до Луцька. Я так зрозумів, що зараз найкраще робити в ЦНАПі, якщо брати до уваги наявність черг. Але цікавить чи в ЦНАПі обслуговують інвалідів? В мене перша група, тому паспорт мені по ідеї має бути безкоштовно, але може хтось знає як проходить виготовлення паспорта для пільгових катоегорій? Чи можна приненсти своє фото на паспорт, в паперовому або електронному вигляді?

Я так зрозумів що по закону не терміновий роблять за 30 днів, терміновий за 10, це так?

І на скільки виправданно робити біометричний паспорт? Адже при отримані віз, принаймі в Польшу, потрібно буде залишати біометричні дані в Польському консульстві не залежно від того який в тебе паспорт.

Взагалі, на данний момент і на перспективу, біометричний паспорт має якісь переваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте де робити паспорот? Живу в Турійську, відповідно можу робити в Ковелі, Володимирі і Луцьку. Схиляюсь більш до Луцька. Я так зрозумів, що зараз найкраще робити в ЦНАПі, якщо брати до уваги наявність черг. Але цікавить чи в ЦНАПі обслуговують інвалідів? В мене перша група, тому паспорт мені по ідеї має бути безкоштовно, але може хтось знає як проходить виготовлення паспорта для пільгових катоегорій? Чи можна приненсти своє фото на паспорт, в паперовому або електронному вигляді?

Я так зрозумів що по закону не терміновий роблять за 30 днів, терміновий за 10, це так?

І на скільки виправданно робити біометричний паспорт? Адже при отримані віз, принаймі в Польшу, потрібно буде залишати біометричні дані в Польському консульстві не залежно від того який в тебе паспорт.

Взагалі, на данний момент і на перспективу, біометричний паспорт має якісь переваги?

робив в ЦНАПі )))на рахунок черги , приходиш чим раніше десь на 7.00 і попадаєш в десятку перших,фото непотрібне , фотографують на місці в кабінеті де здаєш документи на паспорт,нетерміновий роблять два місяці, мені так сказали, товариші які багато років їздять за кордон порадили робити звичайний паспорт, хоча ціна між звичайним і біометричним незначна,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так сказали, товариш робив в іншому місці то отримав через півтора місяця, мені теж сказали від півтора до двох, тоді роби терміновий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расскажу свою историю. Пришел на 7.45 к ЦНАПу. Получил талончик при входе №12. Затем следует поднятся на 2 этаж и в 16 кабинете получить у женщины реквизиты проплаты. Что то до 600 грв. (брал биометричный несрочный). Внизу на 1 этаже проплачиваем и делаем ксерокопию укр. паспорта и инд. кода. Возвращаемся обратно к 16 кабинету и ждём своей очереди.

Моя очередь подошла к 10.00. И когда я заполнял бланки перед тем как фотографироваться уже на загран. паспорт в этот кабинет зашел военком. Женщина, которая делает паспорта, ещё поинтересовалась у него -"почему сегодня так поздно, думала уже сегодня и не прийдёте?". Короче, была вручена мне повестка под роспись с правом выбора даты(БОНУС :_02: ) посещения военкомата в теремно.

Затем я сфотографировался , отдал все бумаги и чеки этой тётеньке, оставил отпечатки указательных пальцев обоих рук , роспись (там же где и отпечатки), ВЕЖЛИВО попрощался с тётенькой и военкомом.

Паспорт, сказали, будет через 40 дней.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расскажу свою историю. Пришел на 7.45 к ЦНАПу. Получил талончик при входе №12. Затем следует поднятся на 2 этаж и в 16 кабинете получить у женщины реквизиты проплаты. Что то до 600 грв. (брал биометричный несрочный). Внизу на 1 этаже проплачиваем и делаем ксерокопию укр. паспорта и инд. кода. Возвращаемся обратно к 16 кабинету и ждём своей очереди.

Моя очередь подошла к 10.00. И когда я заполнял бланки перед тем как фотографироваться уже на загран. паспорт в этот кабинет зашел военком. Женщина, которая делает паспорта, ещё поинтересовалась у него -"почему сегодня так поздно, думала уже сегодня и не прийдёте?". Короче, была вручена мне повестка под роспись с правом выбора даты(БОНУС :_02: ) посещения военкомата в теремно.

Затем я сфотографировался , отдал все бумаги и чеки этой тётеньке, оставил отпечатки указательных пальцев обоих рук , роспись (там же где и отпечатки), ВЕЖЛИВО попрощался с тётенькой и военкомом.

Паспорт, сказали, будет через 40 дней.

просто капець( а відмовитися від повістки неможна....типу додому приносьте за місцем приписки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расскажу свою историю. Пришел на 7.45 к ЦНАПу. Получил талончик при входе №12. Затем следует поднятся на 2 этаж и в 16 кабинете получить у женщины реквизиты проплаты. Что то до 600 грв. (брал биометричный несрочный). Внизу на 1 этаже проплачиваем и делаем ксерокопию укр. паспорта и инд. кода. Возвращаемся обратно к 16 кабинету и ждём своей очереди.

Моя очередь подошла к 10.00. И когда я заполнял бланки перед тем как фотографироваться уже на загран. паспорт в этот кабинет зашел военком. Женщина, которая делает паспорта, ещё поинтересовалась у него -"почему сегодня так поздно, думала уже сегодня и не прийдёте?". Короче, была вручена мне повестка под роспись с правом выбора даты(БОНУС :_02: ) посещения военкомата в теремно.

Затем я сфотографировался , отдал все бумаги и чеки этой тётеньке, оставил отпечатки указательных пальцев обоих рук , роспись (там же где и отпечатки), ВЕЖЛИВО попрощался с тётенькой и военкомом.

Паспорт, сказали, будет через 40 дней.

просто капець( а відмовитися від повістки неможна....типу додому приносьте за місцем приписки і т.д.

логіка залізна :)

якого ти мене зупинив за перевищення ? додому відправ протокола (я зроблю вигляд що не бачив)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расскажу свою историю. Пришел на 7.45 к ЦНАПу. Получил талончик при входе №12. Затем следует поднятся на 2 этаж и в 16 кабинете получить у женщины реквизиты проплаты. Что то до 600 грв. (брал биометричный несрочный). Внизу на 1 этаже проплачиваем и делаем ксерокопию укр. паспорта и инд. кода. Возвращаемся обратно к 16 кабинету и ждём своей очереди.

Моя очередь подошла к 10.00. И когда я заполнял бланки перед тем как фотографироваться уже на загран. паспорт в этот кабинет зашел военком. Женщина, которая делает паспорта, ещё поинтересовалась у него -"почему сегодня так поздно, думала уже сегодня и не прийдёте?". Короче, была вручена мне повестка под роспись с правом выбора даты(БОНУС :_02: ) посещения военкомата в теремно.

Затем я сфотографировался , отдал все бумаги и чеки этой тётеньке, оставил отпечатки указательных пальцев обоих рук , роспись (там же где и отпечатки), ВЕЖЛИВО попрощался с тётенькой и военкомом.

Паспорт, сказали, будет через 40 дней.

просто капець( а відмовитися від повістки неможна....типу додому приносьте за місцем приписки і т.д.

логіка залізна :)

якого ти мене зупинив за перевищення ? додому відправ протокола (я зроблю вигляд що не бачив)

так де тут порушення ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто капець( а відмовитися від повістки неможна....типу додому приносьте за місцем приписки і т.д.

логіка залізна :)

якого ти мене зупинив за перевищення ? додому відправ протокола (я зроблю вигляд що не бачив)

А от мене цікавить, чи є тут порушення закону. Як відомо, в Україні діє закон про захист персональних даних. Ми в ЦНАПі погоджуємося на використання і обробку своїх даних виключно для отримання послуги - виготовлення закордонного паспорту. А на передачу наших особистих даних третій стороні (в нашому випадку - представникам воєнкомата) ми згоди не давали, тобто це є порушенням закону. А отже повістка була вручена незаконно. Я не юрист, але логічно виходить так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто капець( а відмовитися від повістки неможна....типу додому приносьте за місцем приписки і т.д.

логіка залізна :)

якого ти мене зупинив за перевищення ? додому відправ протокола (я зроблю вигляд що не бачив)

А от мене цікавить, чи є тут порушення закону. Як відомо, в Україні діє закон про захист персональних даних. Ми в ЦНАПі погоджуємося на використання і обробку своїх даних виключно для отримання послуги - виготовлення закордонного паспорту. А на передачу наших особистих даних третій стороні (в нашому випадку - представникам воєнкомата) ми згоди не давали, тобто це є порушенням закону. А отже повістка була вручена незаконно. Я не юрист, але логічно виходить так.

правильно мислите))) можливо в кого є можливість проконсультуватися з юристом, чи це законо надавати дані іншій структурі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, скажіть ще таку річ, чи можна приносити своє фото в електронному варіанті (або паперовому) і не фоткатися на місці? Дуже треба знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, скажіть ще таку річ, чи можна приносити своє фото в електронному варіанті (або паперовому) і не фоткатися на місці? Дуже треба знати

[email protected],

777 888.

передзвони або напиши ЦНАП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто знає чи видають ще повістки в ЦНАПі при виготовленні паспорта? Бо читав що оповіщення повинно було тривати до 8 липня.

І цікаво чи є там різниця кому видають повістки( тим хто підпадає під мобілізацію чи й на строкову службу також можуть видати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хороша тема) давно збираюсь зробити паспорт, ніяк руки не доходять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ого скільки писанини і виправлень з цінами...

одне питання: хто немає прописки в місті, де дешевше зробити паспорт? біометричний в Польщу ж не потрібен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прописка не має значення, самі вибираєте який паспорт робити, біометричний чи простий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшов десь на 8:20 в ЦНАП. Відстояв невеличку чергу по талончикам, заплатив за біометричний нетерміновий паспорт 570 грн (з комісією і т.д.). Сказали забрати на початку вересня (сказали мені точну дату). Вийшов з ЦНАПу в 9:40)

Обслуговуванням та роботою ЦНАПУ повністю задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...