Перейти до змісту

скільки коштує зробити закордонний паспорт


mers

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні прийшов десь на 8:20 в ЦНАП. Відстояв невеличку чергу по талончикам, заплатив за біометричний нетерміновий паспорт 570 грн (з комісією і т.д.). Сказали забрати на початку вересня (сказали мені точну дату). Вийшов з ЦНАПу в 9:40)

Обслуговуванням та роботою ЦНАПУ повністю задоволений.

Чи були помічені добрі дяді у військовій формі, які пропонують пройти безкоштовне медичне обстеження з гарантованим подальшим працевлаштуванням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 145
  • Створено
  • Остання відповідь

Робив в центрі не в ЦНАПІ, в березні місяці, обійшлось все в 700 грн, але вже через 7 днів паспорт був у мене )

З відбитками пальців і всіма приколами )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біометричний в Польщу ж не потрібен?

це поки-що , потім говорили, що усі будуть на біометричні переходити, роби так як я, одразу біометричний з відбитками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи були помічені добрі дяді у військовій формі, які пропонують пройти безкоштовне медичне обстеження з гарантованим подальшим працевлаштуванням?

Не було) Хоча я там був півтори години. А далі хтозна як. Але я сумніваюсь, що вони там ходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біометричний в Польщу ж не потрібен?

Блін, да звязок Польщи та біометричного паспорта такий же, як і Франції та біометричного паспорта. Головне ВІЗА!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для людей, яким закордонний паспорт потрібен для діла, питання вибору не стоїть

раз є тенденції то нафіга ризикувати за 150 грн різниці... сьогодні не треба, а через два місяці буде обов’язковим і нафіга ті сюрпризи

а кому попі*діти – то це канєха дуже важливе запитання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біометричний паспорт нікому не потрібен, бо це чергова безглузда видумка нашої влади, котра не має ніякого відношення, ні до Євросоюзу, ні до Польщі, ні до віз.

Консульства країн самі візьмуть усе, що їм від вас потрібно для візи.

Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сказав чувак без закордонного паспорта... :)

P.S.: а ще це полюбе українці придумали поставити на польському кордоні зі сторони поляків сканери відбитків :)

P.P.S.: краще почувати себе африканцем як білою людиною тиць, Не така вже і велика різниця в тому за скільки часу тебе обслужать на кордоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На питання про вартість закордонного паспорту вичерпну відповідь дає зокрема сайт Державної міграційної служби України.

Платив в ЦНАПі копійка в копійку так, як там написано. Мито+послуги+бланк. У випадку термінового виготовлення мито і послуга подвоюється.

Через 7 днів забрав, все було чітко. Робив у кінці травня.

Усе, що вимагають окрім цього (ну, хіба комісія ще в банку), платиться добровільно, або є незаконною вимогою.

Ну, за 170 зробити можна спробувати, якщо є час і натхнення) Тут вже законодавчі колізії трішки заважають. Вартість у законодавстві недостатньо чітко вказана, і ще є моменти із юридичною силою правових актів.

У мене перевіряли відбитки, хоча паспорт не біометричний, от фокус, правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще прикордонник твоє ім’я чудне для нього набирав одним пальцем щоб знайти в базі

а міг просто провести паспортом по терміналу і відпустити за хвилинку

ладно, чьо сперечатися то :) кожному своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проводяться усі паспорти, не тільки біометричні. То трішки не те. База біометрії, яку знімають для паспорта іншим країнам недоступна, у них своя.

А безвізовий режим нам найближчі 500 років не світить із зовсім інших причин.

Тому на сьогоднішній день сенсу у біометричному паспорті не бачу, а от причини робити звичайний були. Може, зараз уже цих нюансів немає, але раніше точно були.

От наступний, маю надію, уже можна буде робити біометричним, я сам обома руками за прогрес, але на разі та біометрія — то показуха і замануха "для бидла", як полюбляє казати колега.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От наступний, маю надію, уже можна буде робити біометричним, я сам обома руками за прогрес, але на разі та біометрія — то показуха і замануха "для бидла", як полюбляє казати колега.

65 гривень різниці, а термін дії обох - 10 років. Невже це так багато і достатньо для того, щоб відмовлятись бачити ті перспективи, які нас чекають в найближчому майбутньому? Чи ви не оптиміст?) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біометрія — то показуха і замануха "для бидла", як полюбляє казати колега.

Отож бидлота а, яка, прям таки "біометричне бидло"......а, Ви напевно "нечіпована інтелігенція"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бидлота а, яка, прям таки "біометричне бидло"......а, Ви напевно "нечіпована інтелігенція"?

Не треба перекручувати мої слова, і тим більше, сприймати цитату на свій рахунок. Мається на увазі простий народ, я не обзивався, а процитував колегу.

65 гривень різниці, а термін дії обох - 10 років. Невже це так багато і достатньо для того, щоб відмовлятись бачити ті перспективи, які нас чекають в найближчому майбутньому? Чи ви не оптиміст?)

Справа в тому, що на той момент, коли я його робив, мені кілька людей казали, що є проблеми з формальностями, чи то візу не знали як вклеїти, чи при перетині кордону, пов'язані з тим, що нововведення зробили, а схему роботи з ним ще не відпрацювали. Загалом, мені все рівно, який там паспорт, аби їздити можна було без проблем. І на той момент я схилився на шлях найменшого опору. Це єдина причина, нічого проти біометричних паспортів і людей, які їх робили не маю.

Якась дуже дивна реакція спільноти, чесне слово. Перспективи, які нас чекають, пов'язані із політичною, економічною і соціальною обстановкою, але аж ніяк не з папірцями. Це перше. А перспектив ми ще дуже довго не побачимо, спробуйте теверезо оцінити ситуацію. Справді вірите, що Європі потрібні оті безпрєдєльщики, котрабандисти та інші вилупки? Їм своїх проблем вистачає. Спробуйте думати, аналізувати, а не вірити казкам з телевізора.

Підскажіть, які документи потрібні на біометричний паспорт?

Точнісінько такі ж самі, як і на не біометричний. Вичерпну відповідь на це питання, знову ж таки дає, як не дивно, сайт Державної міграційної служби України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть, які документи потрібні на біометричний паспорт?

Такі самі, як і на звичайний. Приходите з паспортом і ідентифікаційним кодом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще одне, раптом хто не розуміє. Паспорт міняється не тільки через 10 років, себто після закінчення терміну дії, а ще й коли там закінчиться місце для відміток. А якщо часто їздити, то це не так багато, як вам здається. Тому не бачу проблеми для себе. Я не проти біометричних паспортів, просто на той момент зробив такий вибір. І він може змінитись наступного разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти біометричних паспортів, просто на той момент зробив такий вибір. І він може змінитись наступного разу.

Вибір - він на то і вибір, що він ваш і ніхто не в праві його засуджувати :) Просто хотілось сказати, що якщо людина робить біометричний паспорт, то це не означає, що вона бидло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз, вже втретє. Я такого не писав і не мав на увазі. Прочитайте ще раз мій пост, і ВДУМАЙТЕСЬ, будь ласка в його сенс. Я написав лише те, що написав. Ви бачите те, що хочете бачити. Бидлом нікого не називав ні я, ні колега, ви самі тільки самі назвали.

І пропоную зав'язувати з флудом, досить корисна тема, а ми її засмічуємо. З паспортами ніби розібрались. На разі пускають по обох, принаймні, в Польщу, так що все ок. За інші країни не скажу, чув різне, але оскільки то лише плітки, то навіть не озвучуватиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прошу підсказати, якщо дівчина виходить заміж, паспорт її автоматично стає недійсний при зміні прізвища?

Все потрібно робити по новому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

паспорт потрібно змінити протягом 10 днів вроді

Звичайний так, я про закордонний питаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Що там зараз із виготовленням закордонного? Мо хто робив не так давно?

У ЦНАПі процедура зайняла 1 год і 50 хв

Вартість: 510 грн звичайний, 570 грн - біометричний

Термін - 1 місяць і 10 днів

Вартість термінових не пам"ятаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...