Перейти до змісту

Отпугиватель собак


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Тут было много разговоров про собак, про то как они нас задолбали и т.д. Меня они тоже конкретно достали и я решил прикупить отпугиватель. Сначала хотел купить Дазер 2. Но цена в 500грн за девайс с неизвестной эффективностью останавливала. Потом я его-же нашел на Амазоне за 25 долларов. Получилось бы с доставкой 250-270 грн + время. Решил я погуглить в Украине. Нашел на Аукро модель ZF-851E. Почитал отзывы, поискал видео работы и купил. 75 грн небольшие деньги и если будет неэффективно, то не так жалко. Но результат превзошел все мои ожидания!!! Отпугиватель работает просто на отлично. Помещается в кармашек для мобилки на лямке рюкзака. Сценарий такой: я еду на веле, вижу стаю собак, достаю отпугиватель, собаки начинают за мной бежать и достаточно нескольких нажатий на кнопку с направленым отпугивателем в сторону собаки, как собака как будто натыкается на стену. Собака резко отстает и валит в противоположном направлении.

Вот примерная демонстрация работы, только на веле он еще эффективнее.

Вобщем рекомендую как однозначную покупку :ok:

ЗЫ и защитники вопеть не будут про издевательства над животными.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:ok:

Клас

але не без виключень "пігулка":

ZF-851 может не подействовать на профессионально натренированных, глухих и больных животных. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Летит самолет над океаном, возникли серьезные неполадки, командир дает

указание стюардессе подготовить пассажиров к худшему.

Стюардесса заходит в салон и говорит: Господа мы скоро упадем в океан,

наденьте спасательные жилеты и возьмите по вот этому свистку, с его

помощью Вы будете отпугивать акул.

Все дружно кинулись выполнять указания, кроме одного пассажира, который

отказывается от свистка.

Стюардесса: Почему не берете свисток?

Пассажир: А я такой несчастливый, что или свисток без дырки или акула

глухая попадется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В каком смысле? Я ведь написал ;)

... Почитал отзывы, поискал видео работы и купил. 75 грн небольшие деньги и если будет неэффективно, то не так жалко. Но результат превзошел все мои ожидания!!! Отпугиватель работает просто на отлично. Помещается в кармашек для мобилки на лямке рюкзака. Сценарий такой: я еду на веле, вижу стаю собак, достаю отпугиватель, собаки начинают за мной бежать и достаточно нескольких нажатий на кнопку с направленым отпугивателем в сторону собаки, как собака как будто натыкается на стену. Собака резко отстает и валит в противоположном направлении...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решил я погуглить в Украине. Нашел на Аукро модель ZF-851E. Почитал отзывы, поискал видео работы и купил. 75 грн небольшие деньги и если будет неэффективно, то не так жалко. Но результат превзошел все мои ожидания!!! Отпугиватель работает просто на отлично. Помещается в кармашек для мобилки на лямке рюкзака. Сценарий такой: я еду на веле, вижу стаю собак, достаю отпугиватель, собаки начинают за мной бежать и достаточно нескольких нажатий на кнопку с направленым отпугивателем в сторону собаки, как собака как будто натыкается на стену. Собака резко отстает и валит в противоположном направлении.

Підтримую, реально дістали, також шукаю щось собі, обов'язково замовляю собі цю штуку на пробу. Тільки скажи, чи попадались тобі зграї бездомних собак по 3-6 собак, чи діє на них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... ще треба возити з собою балончик. :)

+ ТТ і РГД :D

При чому, для більшої ефективності, засунути РГД собаці в дупу, тоді висмикнути кільце, і викинути собаку за хвіст подалі від себе. ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер, дай на денёк.

Плизз :)

Ок, заедь завтра на работу ко мне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як що діє на одну, то подіє і на зграю...

не факт, я мав на увазі тих відморожених собак зі сказом, кажуть, на них часом дая може бути з точністю до навпаки. Одна така зграйка вже декілька разів мене з малим ловила на кільці біля історичного, або біля "пакко". В середу-четвер приїде, спробую там покататись перевірити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні 8:23 - 8:25 біля там-тама догнала трійко навіжених собак....

Дякую перехожому, шо відігнав. Якшо є на борді, відпишись будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна штука цей відлякувач!

Забрав сьогодні свою "лякалку" зі Львівської, по дорозі встиг й потестувати. Вуличні, бродячі собаки дійсно, розбігаються і бояться. Так зграю біля АТП, яка "пошарпала" мене влітку я розігнав з 20-25м. Пси які навіть не підозрювали про моє наближення і дивилися в іншу сторону, неозираючись просто АТАС! шурхнули під браму. Наступне тестування провів, на сторожовій вулично-домашній собаці: ця теж АТАС, забилася за в буду :D (мене тут аж сміх розібрав!).

Далі було вже менш веселіше, тестування на домашній, квартирній собаці і котику, виявило, що собака і кіт ніби чують звук, але ніякого "страху" в них не виникає. Навіть під дією вімкненого приладу, пес підійшов до мене і навіть понюхав зараза. Пес був породи суміші якоїсь бійцівської собаки з невеликими, гострими вухами і дворової собаки, точно сказати якої хазяйка не могла. Кіт , то взагалі с.... ніяк не реагував на нього, ніби йому пофігу, але треба спробувати ще на "підвальному".

Так що користуватися можна, але обережно! Знайте, що не кожну собаку можна відлякати за допомогою даного засобу ;)

В цілому приборчик "зачотний", але не знаю як ним спористатися під час руху на велосипеді. :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, твоя хатня собака тебе поважає. В описанні написано - ефективно діє тільки на агресивно настроєних собак.

І ще там було застереження про використання на домашніх улюбленцях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, твоя хатня собака тебе поважає. В описанні написано - ефективно діє тільки на агресивно настроєних собак.

В мене немає собаки :) в мене в доньки хом"ячок. Дослід проводив на собаці знайомої сусідки (зі згоди хазяйки лише хазяйки, не собаки :D) яка якраз її вигулювала.

Ukrainec, І ще там було застереження про використання на домашніх улюбленцях...

На приладі є режим "лякання" і "тренування" :) кого ним же тренувати на вашу думку?

П.С.

Виявляється хом"ячки і птахи не чують ультразвуку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі було вже менш веселіше, тестування на домашній, квартирній собаці і котику, виявило, що собака і кіт ніби чують звук, але ніякого "страху" в них не виникає. Навіть під дією вімкненого приладу, пес підійшов до мене і навіть понюхав зараза. Пес був породи суміші якоїсь бійцівської собаки з невеликими, гострими вухами і дворової собаки, точно сказати якої хазяйка не могла. Кіт , то взагалі с.... ніяк не реагував на нього, ніби йому пофігу, але треба спробувати ще на "підвальному".

живодер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки чув стільки переконуюсь - хлопці дорослішати ніколи не спішать. І це круто :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав в неті інструкцію,так там забороняється тримати прилад ввімкненим більше, ніж 10 сек. І то, рекомендується вмикати імпульсами. Причина таких застережень дуже проста - розрив мебрани динаміка, від нібито надто великої потужності приладу. Цікаво, правда, чи просто таким чином реклама..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

живодер)

Жодна тварина в ході моїх експериментів не постраждала )))))) Зато скільки вам корисної інформації вдалося почерпнути!

скільки чув, стільки переконуюсь - хлопці дорослішати ніколи не спішать. І це круто :))

Це дуже круто! Бо гірше тоді коли тебе вже нічого не цікавить в цьому житті ;) Тільки з роками розумієш, що люди під дорослішанням мають на увазі просто втрату інтересу до простих речей на тлі буденних проблем :( Але це вже окрема тема. Наразі говоримо про відлякувач

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Декілька разів спробував. І можу сказати що працює. В дійсно "критичній" ситуації не довелось спробувати, так як не зустрічав дуже злих псів. Але якось вечорком було 3 собачки одного разу, я їм ввічливо підмигнув лякалкою, перша яка найбільш скакала дала задню, остальні за нею побігли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...