Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Мами-тати, підкажіть будь-ласка, хто знає хорошого стоматолога чи клініку, де вміють працювати з дітками. Доці 4 рочки. Знаю, що в "Протезисті" є дитяча кімната але, кажуть, ціни там кусаються. Звичайно, заради здоров'я дитини нічого не шкода, але промоніторити можна. Поділіться інфою.

Дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в Протезисті з малюком (3.5р). За пломбу, розміром з макове зернятко, і 15ть хвилин спокійної (малий не плакав і не пручався) роботи заплатили 260грн.

Через три тижні ходила до свого стоматолога, більше години робила собі зуб - 180грн. Розказала йому про це, то він сказав: "чого не привела малюка до мене - ми б домовились)))". Думаю, будь-де можна попитати.

Я була в "Якісній стоматології".post-8000-0-11134000-1381757401_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, будь-де можна попитати.

Так я і питаю тут, щоб не бігати по кабінетах тому що, думаю, всі скажуть "так, ми можем, приводьте дитину", а навиків роботи з дітьми ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте ще когось.

Хороший і недорогий дитячий стоматолог Наталія Володимирівна..

приймає навпроти Гостинця..там де відділення приватбанку..

гарний підхід до діток..тому клієнти переважно дитячого віку..

її телефон - 0954549384

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі водили сина, коли ще був малий, до приватного лікаря на пр. Волі, 35 тут Задоволені.

Ми свого \правда трошки старшого\ водили в приватний кабінет в Теремно. Йому так сподобалось, що деякий час сам хотів бути стоматологом))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми віднедавна ходимо в http://pleskot.navolyni.com/

ще хороший стоматолог Альона Черкез, що працює в 7 школі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі водили сина, коли ще був малий, до приватного лікаря на пр. Волі, 35 тут Задоволені.

Ми свого \правда трошки старшого\ водили в приватний кабінет в Теремно. Йому так сподобалось, що деякий час сам хотів бути стоматологом))

А как там по ценам?

Имею в виду клинику Кузьменка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Varvara, нічого не можу сказати... Мабуть, буде найкраще самій передзвонити і уточнити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі водили сина, коли ще був малий, до приватного лікаря на пр. Волі, 35 тут Задоволені.

Ми свого \правда трошки старшого\ водили в приватний кабінет в Теремно. Йому так сподобалось, що деякий час сам хотів бути стоматологом))

А как там по ценам?

Имею в виду клинику Кузьменка

Були з малим там в лютому, робили чистку зубів. У лікаря-жінки це коштувало 50 грн. Недавно знову чистили зубки, але у лікаря-чоловіка, то сказав 150 грн. Я здивувалася, як за пів року виросла ціна. То він і каже: "Ну давайте тоді 100". Кумедна вийшла ситуація...проте якістю роботи задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороший дитячий стоматолог в школі на федорова

Підтримую, ми теж до неї ходимо, це в 25 школі: Ірина Ярославівна. Мали теж проблему з вибором стоматолога. Перший раз пішли в приватну на Молоді: вліпила фотополімерну пломбу з льоту, під якою почав збиратись гній (і це на молочні зуби). Почала шукати, порадили її. Не шкодуємо, задоволені, мала більш ні до кого не хоче йти.

А дитину має ЛІКУВАТИ дитячий стоматолог! Бо діло там зачастую не в пломбі (за яку можна збити бабки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а чи платять ці стоматологи, що в школах гроші школі за те що кабінет використовують в власних цілях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

хороший дитячий стоматолог в школі на федорова

Підтримую, ми теж до неї ходимо, це в 25 школі: Ірина Ярославівна. Мали теж проблему з вибором стоматолога. Перший раз пішли в приватну на Молоді: вліпила фотополімерну пломбу з льоту, під якою почав збиратись гній (і це на молочні зуби). Почала шукати, порадили її. Не шкодуємо, задоволені, мала більш ні до кого не хоче йти.

А дитину має ЛІКУВАТИ дитячий стоматолог! Бо діло там зачастую не в пломбі (за яку можна збити бабки).

у вас часом номера немає до стоматолога Ірини Я.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефону, нажаль, нема, але стоматолог з школи № 25 у серпні мала іти у відпустку, в липні якраз заходили до неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були в Протезисті з малюком (3.5р). За пломбу, розміром з макове зернятко, і 15ть хвилин спокійної (малий не плакав і не пручався) роботи заплатили 260грн.

Через три тижні ходила до свого стоматолога, більше години робила собі зуб - 180грн. Розказала йому про це, то він сказав: "чого не привела малюка до мене - ми б домовились)))". Думаю, будь-де можна попитати.

Я була в "Якісній стоматології".

Раз вже АПнули темку...В кінці липня цього року переробляли "протезистську" пломбу і робили ще два зуба малюку (зараз йому вже 4,5роки). Платила по 80грн за кожен зубчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, підкажіть, як вашим дітям лікують зуби, що дають, щоб обезболити, чи заморожують чим?

В мене малий після дитячої полікліники, що біля Цума, більшге даже зуби не показує, зразу істерика, як мова заходить за лікування. Там стоматолог, посадила мене і його і зразу начала чистити хворого зуба, він верещав, що аж мені погано стало і не дав полікувати.

Змінено користувачем Natalia Blagovirna
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мого сина апатія до маски (якщо в масці лікар рахуй що прийшли дарма) Тому коли приходимо до стоматолога просимо щоб лікувала зуби без маски і все гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Порадьте, будь-ласка, хорошого дитячого стоматолога в р-ні 33 кв., бажано з телефоном. І чи варто йти до стоматологів на Спортивну, чи можете там когось порадити, або навпаки - не радити. Раніше лікували в Протезисті, але зараз не потягнемо фінансово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кінці липня цього року переробляли "протезистську" пломбу

Після якого лікаря?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь-ласка, хорошого дитячого стоматолога в р-ні 33 кв., бажано з телефоном. І чи варто йти до стоматологів на Спортивну, чи можете там когось порадити, або навпаки - не радити. Раніше лікували в Протезисті, але зараз не потягнемо фінансово.

В 25 школі, Ірина Ярославівна 0993002613. Теж своє знайомство починали з виправлення помилок приватних лікарів. Дитині вже 10 і з привеликим задоволенням ходимо до стоматолога. На Спортивну звертались лише тоді, коли потрібно було вирвати молочний зуб, який заважав рости постійному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чи варто йти до стоматологів на Спортивну

Варто. Я з малим ходив. Малий не боявся. Все було чудово. Там, здається, всі лікарі хороші. Якщо ходите в школу, варто звернутися до шкільного.

ми в 10-й школі. там і обладнання поміняли. Але, чомусь брав гроші. Хоча тільки за матеріали. Але і це не правильно. Треба пожалітися директору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В захист стомат відділення в дитячій поліклініці на Волі: відношення скурпульозне, лікарі хороші, оплата по факту за матеріали. У малої після лікування ніяких шокових станів не було.

В мене малий після дитячої полікліники, що біля Цума, більшге даже зуби не показує, зразу істерика, як мова заходить за лікування. Там стоматолог, посадила мене і його і зразу начала чистити хворого зуба, він верещав, що аж мені погано стало і не дав полікувати.

Може справа в лікарі - ми попали до Дарчич. Декілька тижднів нами займалась - аби нічого ніде під пломбою не почало "жити своїм паразитичним життям". А ще після ремонту там феншуйно стало)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

в дитини просто катастрофа зі зубами

задумалась над тим щоб робити всі хворі зуби за один раз під наркозом

підкажіть куди звертатись

хто робив подібне поділіться досвідом

я не з Луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...