Перейти до змісту

Как сделать сервер CS-1.6


Dimas

Рекомендовані повідомлення

Не могу создать сервер (создать то создаёцца, но народ законектицца не может). Может я чё не так делаю? Помогите плз! Как правильно создать и насторить сервер? Чё для этого нужно? Интересует и ЛАН и ИНТЕРНЕТ. Если не влом, шобы я не задавал потом лишних вопросов, очень прошу расписать всё шаг за шагом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Для инета тебе нужен выделенный айпишник. Для локалки просто создать сервер в меню контры, и сообщить оппонентам свой айпи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для выделеного айпи нуна до конца этого месяца написать заяву на фотакоме? А шо будет стоить такая радость?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
- За одну виділену IP-адресу 18,00 грн

Ага, и если насобираешь толпу с инета, трафик влетит в копеечку. А скорость какая?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для инета тебе нужен выделенный айпишник. Для локалки просто создать сервер в меню контры, и сообщить оппонентам свой айпи.

ну а если и я и оппоненты являемся абонентами "Домашних мереж"? Правда живём на разных улицах )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- За одну виділену IP-адресу 18,00 грн

Ага, и если насобираешь толпу с инета, трафик влетит в копеечку. А скорость какая?

я не смотрел, просто создавал сначала как лан, потом думал мошт прокатит создать в инете

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а если и я и оппоненты являемся абонентами "Домашних мереж"? Правда живём на разных улицах )

тогда зачем тебе выделенный IP?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Може я і не втему, вибачайте :smile3:

Хотів спитати вас!!! Я поставив собі маршрутизатора D-Link DI-604.

Колись поки його не було лазив Vypress Chat і бачив людей з підмережі.

А зараз бачу тікі тих людей хто підключений до мого маршрутизатора. А хотів би ще бачити тих людей з підмережі моєї.

Скажіть як це зроюити пліззз +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Syberia

треба зробити проброску портів

2Dimas

бачити то вони не бачать а вот мануально пробували вводити ІР сервера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... Луди ви відстаєте! :) В нашій 33-й мережі вже давно майже завжди запущений сервер КС Вармод, та інколи простий КС... А щоб зайти потрібно просто ввести адресу: (ось наприклад в тебе іп 10.33.0.200) - вводиш в консоліі connect 10.33.0.200 і граєш кіко влізе) :) Як я зрозумів ти небачиш гри в пункті локальні ігри - так там ти її і непобачиш, онлі коннект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче нашо мучатися,якщо ти хоч пограти з Друзями в Луцька то все напевно Краще пiти в Клуб :):rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже розумно маючи комп дома, маючи інет або мережу іти в клуб і платити там гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихід з друзями в клуб а потім після цього на пивко, з подальшим обговоренням процесу, принесе значно біше задоволення і користі ніж сидіння кожен в своїй кімнаті перед монітором :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно. і плюс в дома пограти то одне.. а в клубі бандою чи 5х5 зовсім інше! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Dimas

бачити то вони не бачать а вот мануально пробували вводити ІР сервера?

пробували, не конектиться

Мда... Луди ви відстаєте! В нашій 33-й мережі вже давно майже завжди запущений сервер КС Вармод, та інколи простий КС... А щоб зайти потрібно просто ввести адресу: (ось наприклад в тебе іп 10.33.0.200) - вводиш в консоліі connect 10.33.0.200 і граєш кіко влізе) Як я зрозумів ти небачиш гри в пункті локальні ігри - так там ти її і непобачиш, онлі коннект!

айпіхо не підкажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно. і плюс в дома пограти то одне.. а в клубі бандою чи 5х5 зовсім інше! :)

Бездротові види мережевого сполучення, а ще дешева мідь дає змогу робити мережі не тільки на 10-20 чоловік..

Тим паче клуб це раз в тиждень скажем, а маючи мережу хоть кожен вечір)))

ЗІ. я не граюсь взагалі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А мій друг теж має "Домашні мережі" і ми живимо в одному домі. Ми можим грати БЕЗПЛАТНО по лан-сеті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій друг теж має "Домашні мережі" і ми живимо в одному домі. Ми можим грати БЕЗПЛАТНО по лан-сеті?

можете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...