Перейти до змісту

Допоможіть зробити наклейку


Sashkajek

Рекомендовані повідомлення

Потрібно зробити ось таку наклейку розмір приблизно а4....хто робить або може знає де таке можна зробити....там де біле має бути прозоре.....post-14834-0-63820600-1380737567_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я безпоняття які вони є...просто тре зробити шоб був контур карпа....все що біле на малюнку має бути прозорим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна на плоттері вирізати із кольорового оракалу, люба рекламна контора в Луцьку таке зробить, наприклад звернись до MOTOROLLLA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моторола, моторола, а про мене ніхто не пам’ятає.

по суті - тільки друк на прозорій плівці. Питання тільки чим? лазерний друк потім посипеться. Можна зробити сольвентом, якість посередня (2-3 проходи).

На плотері вирізати можна і плотер проріже, а далі..., зняти це на монтажну плівку - може вийде може ні, але перенести на площину це вже точно не получиться.

А так щоб зовсім по-суті по-суті – не займайтеся дурницями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не наклейку а сотню наклейок то шовкодрук виконав би усі претензії на всі 100, але якщо штучку то тільки найперше лазерником по оракалу (якщо наклейка то думаю сидітиме на твердій основі,не гнутиметься і посипиться не скоро) або ж екосольвент (в нього крапля менша і відповідно роздільна здатність більша), зараз в Луцьку є екземпляри шо друкуть на рівні хороших струйників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна зробити сольвентом, якість посередня (2-3 проходи)

при друці 360*364 навіть жорсткий сольвент дасть непаганий результат, а збільшивши в 2 рази роздільну здатність друку можна переплутати і з екосольвентом ;)

P.S. Ви що, на XAAR-128 зібрались друкувати ;)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...