Перейти до змісту

Дивні глюки з інтернетом


Рекомендовані повідомлення

Є інтернет "ОГО!" від Укртелекома.

Стоїть ADSL-модем+роутер (2 в 1), TP-Link TD-W8950ND.

До нього через LAN підключений комп. Інтернет працює.

Проте варто мені підключити через WiFi до мережі ноут (мережевий адаптер на 54 МБіта) - як нет починає дико глючити: то появляється на мить, то пропадає. Пінг на компі і на ноуті пише здебільшого request timed out, хоча окремі пакети нормально доходять.

Ноут вимикаю, проходить 3-4 хвилини - інтернет стає нормальний.

Пробую підключити ноут через LAN, а не через WiFi - інтернет знову глючить.

Думав я, що то вірус може бути на ноуті - але антивіруси нічого не знайшли. Крім того, по статистиці роутера видно, що пакети з ноута через роутер практично не йдуть. За хвилину набігає 500 пакетів на прийом і 30 на відправку. Це не той обсяг, яким можна "завалити" роутер.

Форумчани, що то може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деталей не пригадаю, але колись були дуже схожі глюки, тільки з роутером D-Link. Причина виявилась взагалі дикою -- поздувались конденсатори в блокові живлення роутера. Видно, йому банально перестало вистачати живлення і він "захлинався", якщо сильніше нагрузити.

Не факт, що в тебе те ж саме, але спробуй при можливості підмінити БЖ роутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм.. в мене похожа проблема.

Точка доступу укртелекома "ОГО". Коли сижу з ПК через лан - все добре, коли брат заходить через вы-фы роутер може перегружатись , причому як показує практика дуже часто, хоча інтерент що на пк що на ноуті працює нормально.

правда моlем якийсь ZyLex.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав я, що то вірус може бути на ноуті - але антивіруси нічого не знайшли. Крім того, по статистиці роутера видно, що пакети з ноута через роутер практично не йдуть. За хвилину набігає 500 пакетів

а если подключить другой ноут? по ВиФи и по ЛАН ?

(таким способом можно исключить причину "вирусы на ноуте")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав я, що то вірус може бути на ноуті - але антивіруси нічого не знайшли. Крім того, по статистиці роутера видно, що пакети з ноута через роутер практично не йдуть. За хвилину набігає 500 пакетів

а если подключить другой ноут? по ВиФи и по ЛАН ?

(таким способом можно исключить причину "вирусы на ноуте")

Іншого ноута під руками немає, але якщо підключаю мобілку по ВайФаю і щось качаю - все працює без глюків.

Поки що ніби все нормально працює, хоча я нічого не чіпав. Буду дивитися далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лишав ноут один підключений, комп вимикав - усе одно були глюки. Ладно, поки що працює все нормально - сподіваюся, так і далі буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, у мене така біда в дружини з нетбуком (лан -порт). Спобуй через ЮСБ свисток. Ну і подивитися, чи роутер стоїть для всіх стандартів (b,g,n)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

схоже на вірус, подивіться на ноуті в диспетчері задач при підключенні/виключені лан або вайфай чи ніякий процес не починає активно працювати. Ну або ще своїм ноутом до когось :) підключіться чи не буде глюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...