Перейти до змісту

Інтернет для планшета.


Рекомендовані повідомлення

Нещодавно придбав планшет з підтримкою 3g, і ось власне зацікавився питанням де найти той самий 3g :_07: А точніше які тарифи взагалі є і що краще, хто чим користується, в інтернеті нічого детального не знайшов.. Чекаю порад) :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо тільки він підтримую стандарт 3ж з сім карти,швидкість достойна,місцями до 5Мбіт.Там де не тяне Укртелеком-автоматично підключається до Київстара,тобто інтернет є майже всюди.Я навіть в Польшу заїзжаю і ще приблизно 20 км тяне.Тільки швидкість меньша через київстар.

Ціни різні.Я за 10 гіг сплачую в місяць 120грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце й саме цікаве.Бо найкращі тарифи,як і швидкість будуть не на сімці припейду, а на контракті.Замість переплачувати за 3дж модуль-краще купити вай фай модем і зарядити піплнет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представляю человека с вайфай роутером и УПСом в чемодане в одной руке и планшетом в другой :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Представляю человека с вайфай роутером и УПСом в чемодане в одной руке и планшетом в другой :D

Повір Андрій, я знаю дуже багатьох людей, які мають 3 дж в планшеті, але користуються коробочкою.

Якось зручніше та дешевше виходить.

Розмір коробочки,як два свистка. Які чемодани?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце й саме цікаве.Бо найкращі тарифи,як і швидкість будуть не на сімці припейду, а на контракті.Замість переплачувати за 3дж модуль-краще купити вай фай модем і зарядити піплнет.

мене цікавить сімка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

мене цікавить сімка)

налаштовував на планшеті київстарівський інтернет без меж, для торгових функцій повністю вистачає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Лайфа хороші плани, купити можна в Варшавському на першому поверсі, або в Юванті на першому поверсі в магазинчиках "for Apple"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

користуюсь на планшеті інтернетом 3mob - мене влаштовує. там,де немає покриття - автоматично переключається на київстар.

дружина на телефоні користується інтернетом від лайф - якість нету трохи гірше, але зате дешево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3mob - навіть і не здумай, дуже дорого, і тяне тількі в Великих містах. !

Укртелеком. - кращого в Україні нема . 3g !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3mob - навіть і не здумай, дуже дорого, і тяне тількі в Великих містах. !

Укртелеком. - кращого в Україні нема . 3g !

3mob і укртелеком - це один і то й же 3g інтернет , одна й та ж контора, просто змінюють назву бренду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Лайфа хороші плани, купити можна в Варшавському на першому поверсі, або в Юванті на першому поверсі в магазинчиках "for Apple"

Лайф дуже малу швидкість має неваріант як на мене

мене цікавить сімка)

налаштовував на планшеті київстарівський інтернет без меж, для торгових функцій повністю вистачає

а яка з оплатою як часто і скільки платите? а і яка швидкість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка з оплатою як часто і скільки платите? а і яка швидкість?

більш детальну інформацію можна почерпнути тут http://www.kyivstar.ua/kr/business/internet/mobile_internet/phone/tariffs/business_without_limits/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось Intertelecom-ом користувався як швидкість при заявленій до 3.2 яка буде здебільшого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся Інтертелекомом з Rev.B роутера Huawei EC5321u(такий як в рекламі на ТБ показували). Зараз перевіряв швидкість до 5 Мб/с. Думаю це кращий варіант для поїздок. Покриття досить велике -і можна мати швидкісний Інтернет там де вже були би в київстарівському роумінгу(Тримоб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся Інтертелекомом з Rev.B роутера Huawei EC5321u(такий як в рекламі на ТБ показували). Зараз перевіряв швидкість до 5 Мб/с. Думаю це кращий варіант для поїздок. Покриття досить велике -і можна мати швидкісний Інтернет там де вже були би в київстарівському роумінгу(Тримоб)

як думаэш якшо з тим же рев б але замість роутера буде сам планшет то швидкість не впаде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більш детальну інформацію можна почерпнути тут http://www.kyivstar....without_limits/

Необмежений доступ до мережі Інтернет за 1 грн. в день.

Після використання 50 МБ трафіку протягом дня, до кінця дня буде діяти обмеження швидкості передачі даних — 32 Кбіт/с.

Капець, який не обмежений! З швидкістю 4КБ/с, хіба що в квіпі переписуватись, але і той буде вилітати через низьку швидкість зєдання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся Інтертелекомом з Rev.B роутера Huawei EC5321u(такий як в рекламі на ТБ показували). Зараз перевіряв швидкість до 5 Мб/с. Думаю це кращий варіант для поїздок. Покриття досить велике -і можна мати швидкісний Інтернет там де вже були би в київстарівському роумінгу(Тримоб)

як думаэш якшо з тим же рев б але замість роутера буде сам планшет то швидкість не впаде?

Тобто CDMA планшет*?..ну то дорогувато та навіть не знаю який планшет таке підтримує(Айпади з ІТ тільки Рев.А знають). У мене Аcer Iconia TAB A210 з одним лиш Wi-Fi. Роутер заявлено 4 години працює та і зарядити можна прямо від USB з планшета. 2-3 Мбіта швидкість реально була(ну то норм)..Це більше залежить від розташування. В мене вдома - не всі поділки на рівень сигналу показує..Взяв його за 399грн. 7грн/день коли користуєшся 1ГБ даних. При його ціні - 790 в роздрібі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся Інтертелекомом з Rev.B роутера Huawei EC5321u(такий як в рекламі на ТБ показували). Зараз перевіряв швидкість до 5 Мб/с. Думаю це кращий варіант для поїздок. Покриття досить велике -і можна мати швидкісний Інтернет там де вже були би в київстарівському роумінгу(Тримоб)

як думаэш якшо з тим же рев б але замість роутера буде сам планшет то швидкість не впаде?

Тобто CDMA планшет*?..ну то дорогувато та навіть не знаю який планшет таке підтримує(Айпади з ІТ тільки Рев.А знають). У мене Аcer Iconia TAB A210 з одним лиш Wi-Fi. Роутер заявлено 4 години працює та і зарядити можна прямо від USB з планшета. 2-3 Мбіта швидкість реально була(ну то норм)..Це більше залежить від розташування. В мене вдома - не всі поділки на рівень сигналу показує..Взяв його за 399грн. 7грн/день коли користуєшся 1ГБ даних. При його ціні - 790 в роздрібі

Ну добре буду знати а за айпед хочу сказати що на коробці вказано що і рев а і рев б підтримуються наскільки я розумію

post-13652-0-85354600-1383341926_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Де знайти тарифи 3g Укртелеком?

2. Хто користується Піплнет 3джі? Які відгуки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Де знайти тарифи 3g Укртелеком?

2. Хто кориcтується Піплнет 3джі? Які відгуки?

1. trimob.ua

2. Середня швидкість 400-800 Кбіт. Тягне тільки по обласних центрах та в деяких районних. У нас ще працюе в Горохові. Тарифи самі дешеві.

3. Для тих хто далеко від базових станцій Інтертелекома, а хочуть REV.B то подивіться на модем-роутер Huawei EС315. Він підтримуе зовнішню антену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І коли уже до нас дійде цивілізація... уже третю неділю, знахожусь по роботі в сша, тут майже всюди маю на айфоні 4G інтернет з середньою швидкістю 14 МБ в секунду (заявлено до 30мб...) скайпом користуюся постійно, також коли і за кермом... супутникова гугл-карта працює без проблем, навігація теж... все що потрібно - шукається по голосовому запиту в секунди! Тут мені смартфон дійсно більш потрібний ніж ноутбук... в Україні, з таким інтернетом, - смартфон, поки що, тільки забавка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...