Перейти до змісту

Як правильно підключити колонки


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Питання 1.

При заведенному двигуні та при гучності автомагнітоли більше ніж за середину починається перебій звучання музики. Перебій не великий , але є, музика грає і тут на якусь секунду, тиша і знову грає. Коли гучність зроблена на 15-20 %, то все чудово. Як з цим боротися. Можливо якийсь фільтр напруги потрібно чи ще щось.

Питання 2

Як підключити ще пару динаміків?. На автомагнітолі є 4 вихода на зад та 4 на перед. Всі вони підключені правильно, але є ще пара ,як їх правильно підключити. Знаю що там просто накинути провадо не вийде потрібно якось ділити Ом. (Я пробував на 1 хв підключати їх на передній канал тоді там виходило не 2 а 4 колонки то при заведеному двигуні гучність більше 20 не міг зробити були перебої і блимання підсвітки автомагнітоли (під баси музики)

Моя схема підключення.

post-7779-0-52066300-1379185401_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про блимання, є підозра що товщина проводів якими підключена магнітола, значно менше ніж потрібно, або неякісне зєднання цих проводів.

По динаміках, то тре дивитись якій опір динаміків і на який мінімальний опір, розрахована магнітола, якщо динаміки по 8 Ом а магнітола розрахована на 4 то можна їх включти паралельно, це при умові що потужніть динаміків ріна, або більна половини номінальної потужності магнітоли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі колонки мають опір 4 Ом. А про автомагнітолу ось фото

post-7779-0-60432800-1379186703_thumb.jp

Вибачаюсь за фото

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найди на магнітолу хорошу массу та "+" . і буде тобі щастя

Думаєте проблема у цьому ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найди на магнітолу хорошу массу та "+" . і буде тобі щастя

Думаєте проблема у цьому ?

90% навіть 95%, погане живлення, в з музикою в машині було те саме, тільки в мене музика серйозніша ,то машина глохла навіть)

а вся проблема була в недотянутій клемі на алумуляторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.... а де ще дотянути контакти ? У мене перед проводами до магнітоли стоїть коробочка дуже стара, що там я навіть не знаю напевно запобіжник.

Ще будуть пропозиції як підключити на перед ще 2 колонки ? Брати з'єднувати по 2 плюса та міну від колонок і на магнітолу ? ні! це вийде 8 ом. Як підключити поясніть будь-ласка

найди на магнітолу хорошу массу та "+" . і буде тобі щастя

Думаєте проблема у цьому ?

90% навіть 95%, погане живлення, в з музикою в машині було те саме, тільки в мене музика серйозніша ,то машина глохла навіть)

а вся проблема була в недотянутій клемі на алумуляторі.

Завтра затяну клему побачу що вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.... а де тоді дотягувати ? Клема то вроді дотянута. У мене перед проводами до магнітоли стоїть коробочка дуже стара, що там я навіть не знаю напевно запобіжник.

ти незрозумів)) це я навів приклад свій. А у тебе скоріше тоненький дротик "+" незрозуміло звідки взятий, та погана масса. (або щось одне) візьми хороший "+" від головного провода, або від прикурувателя (там зазвичай теж товстий) проведи до магнітоли. Повинно допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тоді при заглушеному двигуні не має перебоїв ? Якщо діло в клемі

хм.... а де тоді дотягувати ? Клема то вроді дотянута. У мене перед проводами до магнітоли стоїть коробочка дуже стара, що там я навіть не знаю напевно запобіжник.

ти незрозумів)) це я навів приклад свій. А у тебе скоріше тоненький дротик "+" незрозуміло звідки взятий, та погана масса. (або щось одне) візьми хороший "+" від головного провода, або від прикурувателя (там зазвичай теж товстий) проведи до магнітоли. Повинно допомогти.

Спробую. Дякую за пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому тоді при заглушеному двигуні не має перебоїв ? Якщо діло в клемі

хм.... а де тоді дотягувати ? Клема то вроді дотянута. У мене перед проводами до магнітоли стоїть коробочка дуже стара, що там я навіть не знаю напевно запобіжник.

ти незрозумів)) це я навів приклад свій. А у тебе скоріше тоненький дротик "+" незрозуміло звідки взятий, та погана масса. (або щось одне) візьми хороший "+" від головного провода, або від прикурувателя (там зазвичай теж товстий) проведи до магнітоли. Повинно допомогти.

Спробую. Дякую за пораду

та не в клемі діло))))

це одна з проблем про яку я тобі розписав.

а ще коли іде перебій музики то магнітола виключаєтся? чи просто магнітола включена а немає музики?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магнітола не вимикається , ефект ніби як диск поцарапаний :) але коли підгазовуєш чи їдеш то перебоїв меньше навіть майже немає тільки зупинишся на холостих і перебої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магнітола не вимикається , ефект ніби як диск поцарапаний :) але коли підгазовуєш чи їдеш то перебоїв меньше навіть майже немає тільки зупинишся на холостих і перебої.

то може справді" диск поцарапаний"? :_07: :_07:

ну тоді навіть незнаю. можливо щось з магнітолою,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

протяни два провода напрямую от АКБ сечением 2,5 мм2 на питание магнитолы, от прикуривателя не подключай, потому как все там идет через разъемы, колодки и дополнительно падает напряжение на этих контактах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

протяни два провода напрямую от АКБ сечением 2,5 мм2 на питание магнитолы, от прикуривателя не подключай, потому как все там идет через разъемы, колодки и дополнительно падает напряжение на этих контактах

Спробую Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Динаміки підключати послідовно (гучність впаде троха, регульнути настройками)

Краще булоб на фронт компоненти які небуть кинути, і голова неболілаб :_07:

або ще один вихід - ставити усь бюджетний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадали про підсилювач. Зараз коли підключено 4 динаміка (2 на зад і 2 на перед) ефект поцарапаного диска майже немає, але коли підключаю ще 2 динаміка музику взагалі неможливо слухати під час їзди. Чому так ? Що йому не вистачає живлення чи підсилювача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадали про підсилювач. Зараз коли підключено 4 динаміка (2 на зад і 2 на перед) ефект поцарапаного диска майже немає, але коли підключаю ще 2 динаміка музику взагалі неможливо слухати під час їзди. Чому так ? Що йому не вистачає живлення чи підсилювача.

І одного і іншого, взагалі мікро на магнітолі розраховано на 4 канали по 4 Оми. Все інше від лукавого :_04:, тобто робота в нештатньому режимі. Незаважай техніці нормально функціонувати, а то буш створювати топік про ремонт майфуна!!!

Динаміки підключати послідовно (гучність впаде троха, регульнути настройками)

Краще булоб на фронт компоненти які небуть кинути, і голова неболілаб :_07:

або ще один вихід - ставити усь бюджетний

Ключове слово- "які небуть" бо рідного підсилювача недостатньо для розкачки нормальних компонентів...

P.S. Не факт , що ти своїми експериментами не підпалив ПЗЧ , і тепер він дихає на ладан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всего , выше перечитанного , моё Вам предложение - съездить к нормальному автоэлектрику и не пожалейте дать ему на пиво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всего , выше перечитанного , моё Вам предложение - съездить к нормальному автоэлектрику и не пожалейте дать ему на пиво!

гм.мені здаєтся нормальний автоелектрик за пиво в твоїй проводці колупатись не буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всего , выше перечитанного , моё Вам предложение - съездить к нормальному автоэлектрику и не пожалейте дать ему на пиво!

гм.мені здаєтся нормальний автоелектрик за пиво в твоїй проводці колупатись не буде)

Ну, за консультації гроші не беруть, принаймі у мене так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...