Перейти до змісту

Дашок над дверима.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Такс.. каркас вчора зварено.., забетоновано 2 стовпчика.. ще 2 буде встановлено пізніше.. один буде приварений до арматури, яку в свою чергу забю в бетонну плиту.. а друга буде служити опорою.. + до неї.. з часом буде кріпитися напівпрозора перегородка.

Такс.. питання.. де взяти рейку.. скажімо 20х40...?

Планую завтра піти на старий ринок.. знаю там точку.. в принципі не дорогу.. але цікавить.. мож хтось недавно брав в Луцьку.. і памятає чи пофоткав ціни.. бо по металу з НЛ вийшла різниця біля 90 грн на 6 метрах.

Лазо 7

Західсталь

труба профільна квадратна 20х40 - 14 грн\метр .. труба іде 6 метрова...ріжуть по твоїх розмірах на місці..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Брав тут http://www.avmg.com.ua

Рівненська 46.. вїзд з вул. Звязківців... зі сторони АТП. така труба там по 13.34. Теж по 65 метрів продають. Відходи пішли на косинки і перегородки в бетон.

Вже на місці.. побачивши її передуммав і взяв для каркасу 25х25.. цілком достатньо по міцності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс.. питання.. де взяти рейку.. скажімо 20х40...?

Планую завтра піти на старий ринок.. знаю там точку.. в принципі не дорогу.. але цікавить.. мож хтось недавно брав в Луцьку.. і памятає чи пофоткав ціни.. бо по металу з НЛ вийшла різниця біля 90 грн на 6 метрах.

в районі пластмасового району (момоєму ззаді пластмасового) є метало база там шохочь є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу.. вже при світлі ліхтарів.. закінчили "дашок".. вийшов 2.50м на 5м..))) з 3 опорами і на закладних закріплений на фасаді.

Тут просили фотки.. Ось тримайте.

post-1920-0-12248600-1382355575_thumb.jp

post-1920-0-09084100-1382355583_thumb.jp

post-1920-0-94016200-1382355589_thumb.jp

post-1920-0-45054800-1382355596_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав же, заливай по периметру фундамент, верандочка з часом була б... :_07: Невеличка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... верандочка не верандочка.... тераса невеличка думаю вийде..)))

Ще треба дати 4 деревяні рейки по обидві сторони від середньої металевої.. бо сцуко... бачу, що може не витримати снігового навантаження.. Та й матеріал покрівлі змінився, а з ним ширина і довжина.. довелося класти в 2 ряди.. карочє.. трохи поіплися, але.. все вийшло в принципі не погано.

Ха й но вже доведу до путя.. то шашличок там особвязково посажимо.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як видно на 3 фотці.. навіс зроблено прямо над грунтом.... задумався я, як би то замутити якусь стяжку/підлогу... тверде покритя словом.

І отже.. думки вголос.... чому б не використати для заливки відмостки.. а за сумісництвом "підлоги" майбутньої тераси... ПОРОЖНІ СКЛЯНІ ПЛЯШКИ..)))

Поки думки вголос...

Думаю.. чуть заглибитись, десь на пів штика лопати, засипати як основу чуть щебню.. потім дати пісок, на нього вкласти пляшки, на них постелити сітку від старої огорожі і залити бетоном..

МММ ? Шо скажите? ) Лажа.. чи є раціональне зерно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не полопается бетон на бутылках..они всётаки будут играть....или их накачать на пару атмосфер :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, бракує жорсткості фермам, не завадило б їх укріпити трохи, якийсь варіант з креслення.

SsmF.png

2.5*5=12.5m2

12.5/4=3.12m2 - імхо дещо велика площа, як для 1 ячейки навісу, прогин крівлі під хорошим снігом буде нехілий.

Я б добавив, ще як мінімум, дві поперечні балки, бо полікарбонату прийдеться досить важко...

Можна побачити побличе фотку, як закріплені ферми на фасаді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На центральну ферму вилазив майстер.. молоток лишили на даху..)) Важить він 70 кг, так що.. думаю з цим буде все ок.. там посередині є підсилення.. мож з того ракурсу.. його не видно. Закріплені вони за допомогою довгого анкера в цеглу.. на який в свою чергу.. накручений закладний з вусами, які приварені до ферм. Сьогодні прикинув.. і завтра докуплю ще деревяних рейок..., щоб додатково укріпити Салюкс.. саме цей матеріал в мене використаний для покрівлі. Рейки будуть по середині між центральною металевою перегородкою і зовнішнім каркасом... ніби має вистачити.

Доречі.. кут нахилу тож не маленький.. та й матеріал.. не сприятиме затримванню снігу.. який буде підігріватися знизу теплим повітрям з дверей і вікна кухні.

Дякую всім хто допомагає.. хто словом, хто ділом.. зі світу по нитці... як то кажуть..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все так, але як то кажуть "лучше перебдеть, чем недобдеть."

При розрахунку електропостачання квартири\будинку, сумується потужність усіх можливих споживачів, по всіх наявних точках, хоч на практиці так можливо ніколи і не вмикатиметься...

До чого я веду, ми живем у 4 з 6 районів України по інтенсивності снігового навантаження, тому не варто ігнорувати такі моменти. Не виключено, що за "вдалу ніч" вспипле стільки, що й за день не розгрібти. На свої очі бачив декілька проломаних вщент навісів, що не пережили потужну зиму 2013р...

Приблизний тиск снігу (за будівельними нормами та правилами для проектування та будівництва дахів) для нашого регіону - 143 кг\м2 даху.

Цифра немала, не варто цим зневажати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший дощик.. ось і реальна користь.. сходи сухі, сушилка з одягом не намокла .., вели під навісом почуваються супер... я довольний..))

Такс.. по сніговому навантаженню.. ну .. не знаю... в мене перед цим був дашок.. тримався на кількох цвяхах двухсотках забитих ще в деревяні клинки... так от при демонтажі.. я думав що зніму його однією лівою... так як хитався не по дитячому .. фіг там.. ледь вдвох його ломом звідти видьорнули.

Я думаю.. швидше проламається покрівля, ніж складуться ферми з труби 25... хоча.. думка.. про те.. щоб під середню ферму встановити додаткову опору мене не залишає досі..

На рахунок перебдєть згоден.. тому стики рейок.. армую металом.... Доречі, на кутах каркасу ферми зєднані з ним перемичками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу.. вже при світлі ліхтарів.. закінчили "дашок".. вийшов 2.50м на 5м..))) з 3 опорами і на закладних закріплений на фасаді.

Саня дафай я вилізу на верх і ляжу як мене витримає то і під снігом не впаде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чо сам.. бери ше когось з собою.... хрін вже з ним з тим навісом.. хоч порже борда..)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра приїду разом з тобою ляжемо на покриття до приходу твоєї з роботи,

як запитає: "Якого милого Ви туди повилазили ?",

скажемо:" Випробовуємо на міцність :)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне щоб дівчат було побільше.. бо пройде вона під девізом ... НА ДАХУ Я...!!!))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така фігня малята... думав що вистачить.. нажаль ні. ))

Красава)))))))))))) "щоб ви дітки їли аби татко непив"))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийму в дар склотару !!! ))) Я серйозно.

Навіщо там ті бутилки? для теплоізоляції чи економії бетону? Ще є ще якесь призначення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.. і теплоізоляція, і реально економить бетон.... ну і прибрав на горищі.))

По верху ще буде вирівнююча стяжка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо..? Ні в кого нема порожніх пляшок? )) Анонімність гарантую.))

Свято в місні ніяке не наближається? Після таких свят бутилки камазами вивозять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...